Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T4     T8    

D16 4.30 km, 230 m, 10 kontrol

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 0 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 0 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 0 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 0 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 0 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 0 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 0 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 0 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 0 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 0 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 0 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 0 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 0 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 0 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 0 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 0 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 0 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 0 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 0 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 0 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 0 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 0 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 7205018 0 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 0 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 0 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078462 0 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 0 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 0 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 0 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 0 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 0 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 0 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 0 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 0 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 0 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 0 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Brno Žabovřesky A 8434822 0 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660403 0 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Brno Žabovřesky A 9201326 0 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 0 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 889178 0 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 0 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 0 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 0 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 0 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 0 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 0 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 0 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 0 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Brno Žabovřesky A 416017 600 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 600 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 600 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 600 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 600 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 600 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 600 Kč

D18 4.60 km, 305 m, 11 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 0 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 0 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 2025346 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 0 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 0 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660596 0 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 0 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Rosice A 7207019 0 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 0 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 0 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 0 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 0 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 0 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 0 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 0 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Brno Žabovřesky A 410338 0 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 0 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 0 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 0 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 0 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 0 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 0 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 600 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 600 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 600 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 600 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 600 Kč

D20 5.10 km, 325 m, 13 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 0 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 8660456 0 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 0 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 0 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 2103679 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 0 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 0 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 0 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové R 889175 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660435 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660446 0 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Brno Žabovřesky A 8435207 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 0 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053582 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 0 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 600 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 600 Kč

D21 5.90 km, 405 m, 14 kontrol

(82)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 0 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 0 Kč
KAM8952 33969 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 0 Kč
CHT8754 33974 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 0 Kč
PHK8753 19986 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 0 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 0 Kč
PGP8656 28819 Masopustová Elis SK Praga C 49844 0 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 0 Kč
LPM9650 33496 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 0 Kč
TTR8551 33946 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 0 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 0 Kč
TRI9751 33962 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 0 Kč
TRI9656 33970 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 0 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 0 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 0 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 0 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 0 Kč
TRI9750 33976 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 0 Kč
ASU9696 20218 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 0 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 0 Kč
TZL9754 33964 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 0 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 0 Kč
ASU8964 6295 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 0 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 0 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 0 Kč
CHA9152 6127 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 0 Kč
ASU9271 33954 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 0 Kč
PGP9656 28206 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 0 Kč
TZL9453 33112 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 0 Kč
OSN9696 33113 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 0 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 0 Kč
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 0 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 0 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 0 Kč
SOP9551 23044 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 0 Kč
PGP9654 24126 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 0 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 0 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 0 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 0 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 889309 0 Kč
DKP9652 34034 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 0 Kč
DKP8756 1205 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 0 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 0 Kč
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 0 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 0 Kč
VBM7751 33836 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 7205001 0 Kč
ZBM7951 1720 Gebauerová Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 0 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky R 8660431 0 Kč
ZBM8951 4050 Mádlová Věra SK Brno Žabovřesky C 995814 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Brno Žabovřesky E 7200341 0 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Brno Žabovřesky E 515488 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Brno Žabovřesky E 8644883 0 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky E 8644886 0 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Brno Žabovřesky E 2020737 0 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660416 0 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 0 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 0 Kč
23P8951 28653 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 400 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 0 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 0 Kč
VBM8558 33850 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 0 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 0 Kč
LPU9659 21146 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 0 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 0 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 0 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 0 Kč
LPU9461 33952 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 0 Kč
TZL9753 33967 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 0 Kč
77P9050 Gwóźdź Ewa (POL) Polish Military Team 8625543 400 Kč
77P9450 Stankiewicz Agata (POL) Polish Military Team 8646294 400 Kč
77P9650 Hornik Aleksandra (POL) Polish Military Team 8645196 400 Kč
DKP7752 33884 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 0 Kč
KSU9393 19945 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 0 Kč
TAP9053 19932 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 0 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 600 Kč
PGP9751 33115 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 600 Kč

D35 5.70 km, 290 m, 11 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 400 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 400 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 400 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 400 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 400 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 400 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 400 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 400 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 400 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 400 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 400 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 400 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 400 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 400 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 400 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Brno Žabovřesky C 52865 400 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 400 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 400 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 600 Kč

D40 5.00 km, 275 m, 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 400 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 400 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 400 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 400 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 400 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 400 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 400 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 400 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 400 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 400 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 400 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 8303001 400 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 400 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 400 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 400 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 400 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 400 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 400 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 400 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 400 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 400 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 400 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 400 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 400 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 400 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 400 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 400 Kč

D45

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 400 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 400 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 400 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 400 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 400 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 400 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 400 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 400 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 400 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 400 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 400 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 400 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 400 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 400 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 400 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 400 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 400 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 400 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 400 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 400 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 400 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 400 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 400 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 400 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 400 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 400 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 400 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 400 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 400 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 400 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 400 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 400 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 400 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 400 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 400 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 400 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 400 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 400 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 400 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 400 Kč
HAV7155 Rampírová Klára OB Havířov 301227 600 Kč

D50

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 400 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 400 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 400 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 400 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 400 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 400 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 400 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 400 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 400 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 400 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 400 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 400 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 400 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 400 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 400 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 400 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 400 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 400 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 400 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 400 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 400 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 400 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 400 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 400 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 400 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 400 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 400 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 400 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 400 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 400 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 400 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 400 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 400 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 400 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 400 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 400 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 400 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 400 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 400 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 49398 400 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 600 Kč

D55 4.00 km, 150 m, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 400 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 400 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 400 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 400 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 400 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 400 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 400 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 400 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 400 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 400 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 400 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 400 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 400 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 400 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 400 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 400 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 400 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 400 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 400 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 400 Kč

D60 3.30 km, 145 m, 11 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 320 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 320 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 320 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 320 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 320 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 320 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 320 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 320 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 320 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 320 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 320 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 320 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 320 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 320 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 320 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 320 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 320 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 320 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 320 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 232005 320 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 320 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 320 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 320 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 320 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 320 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 320 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 320 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 320 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 320 Kč

D65 3.10 km, 120 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 320 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 320 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 320 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 320 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 320 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 320 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 320 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 320 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 320 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 320 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 480 Kč

D70 2.30 km, 90 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 320 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 320 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 320 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 320 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 320 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 320 Kč

D75 2.00 km, 75 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 320 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 320 Kč

H16 5.30 km, 315 m, 12 kontrol

(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 0 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 0 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 0 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 0 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 0 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 8660469 0 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 0 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 0 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 0 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 0 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 0 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 0 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 0 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 0 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 0 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 0 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 0 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 0 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 0 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 0 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 0 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 0 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 0 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 0 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 2084938 0 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 0 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 7204994 0 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 0 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 0 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 0 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 0 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 0 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092364 0 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 0 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 0 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 0 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 0 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 0 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 0 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 0 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 0 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 8660432 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky A 8660426 0 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 0 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 0 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 0 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 0 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 0 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 0 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 0 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 0 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 0 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 0 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 0 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 0 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 0 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 600 Kč

H18 6.60 km, 400 m, 13 kontrol

(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 0 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 0 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 0 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 0 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 0 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 0 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 0 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 0 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 0 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 0 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 0 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 0 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 0 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 0 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 0 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 0 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 0 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 0 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 0 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 0 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 0 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 0 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 0 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 0 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 0 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 0 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 0 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 0 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 0 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Brno Žabovřesky A 7070007 0 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 0 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 0 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň B 895003 0 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 0 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 0 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 0 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662432 0 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 0 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7204989 600 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 600 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7206528 600 Kč

H20 7.50 km, 535 m, 16 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 0 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 0 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 0 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk E 8656558 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 0 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 0 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 0 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 0 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 0 Kč
LCE9805 Bednarski Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 435238 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Brno Žabovřesky R 2059757 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Brno Žabovřesky A 2054641 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 0 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 0 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662437 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 0 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 0 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 600 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Brno Žabovřesky A 8660415 600 Kč

H21 10.00 km, 655 m, 18 kontrol

(125)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 0 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 0 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 0 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 0 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 0 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 0 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 0 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 0 Kč
DOB8002 11120 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 0 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 0 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 0 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 0 Kč
SJC8104 12066 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 0 Kč
TBM7835 8255 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 0 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 0 Kč
LLI9603 23036 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 8651739 0 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 0 Kč
SJI8306 22914 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 0 Kč
CHT9501 33263 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 0 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 0 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Rosice C 8636192 0 Kč
TZL9003 33959 Kolárik Jan SKOB Zlín C 8000665 0 Kč
VLI7707 10296 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 0 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 0 Kč
VRB9606 13407 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 0 Kč
PHK7605 11407 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 0 Kč
LLI7502 19961 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 0 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 8656669 0 Kč
PHK9001 33953 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 0 Kč
AOP9001 19812 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 0 Kč
PGP7107 12019 Košárek Pavel SK Praga C 51568 0 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 0 Kč
PGP9503 33960 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 0 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 0 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 0 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
RBK8605 19969 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
DKP8700 34441 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 0 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 0 Kč
SJI9602 33972 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 0 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
CHT8510 11976 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 0 Kč
SHK9701 33399 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 0 Kč
PHK7901 12938 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 0 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 0 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 0 Kč
CHC9501 33352 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 0 Kč
AOV7900 17813 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 0 Kč
LCE7701 7496 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 0 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 0 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 0 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 7210097 0 Kč
LCE8801 14846 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 0 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 0 Kč
CHT9001 34499 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 0 Kč
SJI9601 25344 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 0 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 0 Kč
BOR9503 26407 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 0 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
TUR9003 8965 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov E 8628698 0 Kč
PGP8904 19283 Pavlů Ondřej SK Praga C 8232039 0 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 0 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 0 Kč
VLI6001 10605 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 0 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 0 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 0 Kč
ZBM6708 15169 Přikryl Petr SK Brno Žabovřesky C 7030567 0 Kč
ZBM8511 8961 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 49690 0 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 8644878 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky E 8660448 0 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Brno Žabovřesky C 8660450 0 Kč
ZBM9103 18574 Švirák Ondřej SK Brno Žabovřesky R 8660443 0 Kč
ZBM9104 11622 Kazda Adam SK Brno Žabovřesky C 8660406 0 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky C 8660442 0 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Brno Žabovřesky R 995849 0 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Brno Žabovřesky E 8660414 0 Kč
ZBM9515 25169 Hruška Jakub SK Brno Žabovřesky C 8660404 0 Kč
ZBM9711 33531 Kelbl Vladimír SK Brno Žabovřesky R 8660427 0 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 0 Kč
TBM8833 19799 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 0 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 0 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 0 Kč
LPU9303 33963 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 0 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 0 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 0 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 0 Kč
LPU9306 25991 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 8656510 0 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 0 Kč
LPU9616 20183 Kutlu Orhan OK Lokomotiva Pardubice C 8637632 0 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 0 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky C 899179 0 Kč
77P8200 Kowalski Wojciech (POL) Polish Military Team 8640918 400 Kč
77P8700 Wensław Mateusz (POL) Polish Military Team 9101164 400 Kč
77P9000 Pawlak Bartosz (POL) Polish Military Team 8645200 400 Kč
77P9100 Podziński Rafał (POL) Polish Military Team 8640917 400 Kč
77P9200 Olejnik Michał (POL) Polish Military Team 8653291 400 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 0 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 0 Kč
CHC9402 32849 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 0 Kč
DOB9200 9048 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 0 Kč
KSU9202 19803 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 0 Kč
KSU9045 19802 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 0 Kč
KSU7945 19821 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 0 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 0 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 0 Kč
ASU8304 33956 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 0 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 0 Kč
SJI7313 15210 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 0 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 600 Kč
OKP8901 34015 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 600 Kč
TZL9703 33326 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 600 Kč
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 600 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 600 Kč
LCE9502 19705 Wołowczyk Krzysztof OOB TJ Slovan Luhačovice E 9200095 600 Kč
NNN96A1 22482 Korbinian Lehner Neregistrovaní 8112255 600 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 600 Kč

H35 6.90 km, 420 m, 14 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 400 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 400 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 400 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 400 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 7211290 400 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 400 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 400 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 400 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 400 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 400 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 400 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 400 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 400 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 400 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 400 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 400 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 400 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 400 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 400 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 400 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 2067240 400 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Brno Žabovřesky C 9920011 400 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Brno Žabovřesky C 8009153 400 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 400 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 400 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 400 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 400 Kč
77P7900 Richert Marcin (POL) Polish Military Team 9101161 400 Kč
77P8100 Dwojak Wojciech (POL) Polish Military Team 8640911 400 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 400 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 400 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 600 Kč

H40

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 400 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 400 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 400 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 400 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 400 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 400 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 400 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 400 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 400 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 400 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 400 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 400 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 400 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 400 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 400 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 400 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 400 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 400 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 400 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 400 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 400 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 400 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 400 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 400 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 400 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 400 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 400 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 400 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 400 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 400 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 400 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 400 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 400 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 400 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 400 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 400 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 400 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 400 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 400 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 600 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 600 Kč

H45

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 400 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 400 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 400 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 400 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 400 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 400 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Szabi SE 9127807 400 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 400 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 400 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 400 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 400 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 400 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 400 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 400 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 400 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 400 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 400 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 400 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 400 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 400 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 400 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 400 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 400 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 400 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 400 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 400 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 400 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 400 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 400 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 400 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 400 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 400 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 2131192 400 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 400 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 400 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 400 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 400 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 400 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 400 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 400 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 400 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 400 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 400 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 400 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 400 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 400 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 400 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 400 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 400 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 400 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 400 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 400 Kč
77P7300 Porzycz Janusz (POL) Polish Military Team 9101165 400 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 400 Kč
TBM7107 Šňupárek Martin KOS TJ Tesla Brno C 7205008 400 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 400 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 400 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 400 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 400 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 400 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 400 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 400 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 600 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 600 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 600 Kč

H50

(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 400 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 400 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 400 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 400 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 400 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 400 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 400 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 400 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 400 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 400 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 400 Kč
25H6700 Koltai Zoltan (HUN) Szabi SE 362952 400 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 400 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 400 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 400 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 400 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 400 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 400 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 400 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 400 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 400 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 400 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 400 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106880 400 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 400 Kč
HAV6402 Opletal Petr OB Havířov C 400 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 400 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 400 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 400 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 400 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 400 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 400 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 400 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 400 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 400 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 400 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 400 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 400 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 400 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 400 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 400 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 400 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 400 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 400 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 400 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 400 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 400 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 400 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 400 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 400 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 400 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 400 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 400 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 400 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 400 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 400 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 400 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 400 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 400 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 600 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 400 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 600 Kč

H55

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 400 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 400 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 400 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 400 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 400 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 400 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 400 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 400 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 400 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 400 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 400 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 7207359 400 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 400 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 400 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 400 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 400 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 400 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 400 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 400 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 400 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 400 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 400 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 400 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 400 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 400 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 8481963 400 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 400 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 400 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 400 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 400 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 400 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 400 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 400 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 400 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 400 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 400 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 400 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 400 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 400 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 400 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 400 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 400 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 400 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 400 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 400 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 400 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 400 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 400 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 400 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 400 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 600 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 600 Kč

H60

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 320 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 320 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 320 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 320 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 320 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 320 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 320 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 320 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 320 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 320 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 320 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 320 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 320 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 320 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 320 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 320 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 320 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 320 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 320 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 320 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 320 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 320 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 320 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 320 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 320 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 320 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 320 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 320 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 320 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 320 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 320 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 320 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9014 320 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 320 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 320 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 320 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 320 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 320 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 320 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 320 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 320 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 320 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 320 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 320 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 7209287 480 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 480 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 480 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 480 Kč

H65 4.20 km, 175 m, 11 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 320 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 320 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 320 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 320 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 320 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 320 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 320 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 320 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 320 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 320 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 320 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 320 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 320 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 320 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 320 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 320 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 320 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 320 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 320 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 320 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 320 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 320 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 320 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 320 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 320 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 320 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 320 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 320 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 320 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 320 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 320 Kč

H70 3.40 km, 135 m, 10 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 320 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 320 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 320 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 320 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 320 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 320 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 320 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 320 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 320 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 320 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 320 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 320 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 320 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 320 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 320 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 320 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 320 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 320 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 320 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 320 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 320 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 320 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 320 Kč

H75 2.80 km, 110 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 320 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 502087 320 Kč
LTP4201 Klawun Kendray Werner George OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2112867 320 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 320 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 320 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 320 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 320 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 320 Kč
LCE4301 Šmelík Ľudo OOB TJ Slovan Luhačovice C 2104604 320 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 320 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 320 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 320 Kč

H80 2.20 km, 110 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 320 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 320 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 320 Kč

T4 4.30 km, 185 m, 10 kontrol

(101)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 160 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 160 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 160 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 160 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C zapůjčit 210 Kč
25H7850 Tóth Ivett (HUN) Szabi SE 339871 160 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 160 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 2111772 160 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 160 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 160 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 160 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 160 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 160 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 160 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 160 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha A 8655423 160 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha A 8655418 160 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 160 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 160 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 160 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 160 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 160 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 160 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 160 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 160 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 160 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 160 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106886 160 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 160 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 160 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 160 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 160 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 160 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 160 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 160 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 160 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 160 Kč
NEK7000 Nádeníček Josef Nejdek Orienteering C 2121001 160 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 160 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 160 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 160 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 160 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 160 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 160 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 160 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 160 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 160 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 160 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 160 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 160 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 307266 160 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 160 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 160 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 160 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 2019215 160 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 160 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 160 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 160 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky B 2061850 160 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Brno Žabovřesky C 2103688 160 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 160 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 416329 160 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 160 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 160 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 160 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 160 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 160 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 160 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 2045308 160 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 160 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 160 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 1413719 160 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 160 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 160 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 160 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 160 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 160 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 160 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 240 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 240 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 240 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 240 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 240 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 7055011 240 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán LOK-o Liberec C 7210309 240 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 240 Kč
NNNKO01 Kolář Josef Neregistrovaní 7204981 240 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 240 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 240 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 2073679 240 Kč
NNNHO01 Horvát Petr Neregistrovaní 240 Kč
UOL75xx Paulíčková Tereza SOB Olomouc 2069082 240 Kč

T8 7.30 km, 375 m, 11 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 160 Kč
7CC8600 Stehlík Ondřej S-team 8087 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 160 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 160 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 160 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 160 Kč