Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: D21

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

D21 5.90 km, 405 m, 14 kontrol

(82)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 0 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 0 Kč
KAM8952 33969 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 0 Kč
CHT8754 33974 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 0 Kč
PHK8753 19986 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 0 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 0 Kč
PGP8656 28819 Masopustová Elis SK Praga C 49844 0 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 0 Kč
LPM9650 33496 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 0 Kč
TTR8551 33946 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 0 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 0 Kč
TRI9751 33962 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 0 Kč
TRI9656 33970 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 0 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 0 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 0 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 0 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 0 Kč
TRI9750 33976 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 0 Kč
ASU9696 20218 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 0 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 0 Kč
TZL9754 33964 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 0 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 0 Kč
ASU8964 6295 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 0 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 0 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 0 Kč
CHA9152 6127 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 0 Kč
ASU9271 33954 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 0 Kč
PGP9656 28206 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 0 Kč
TZL9453 33112 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 0 Kč
OSN9696 33113 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 0 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 0 Kč
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 0 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 0 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 0 Kč
SOP9551 23044 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 0 Kč
PGP9654 24126 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 0 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 0 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 0 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 0 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 889309 0 Kč
DKP9652 34034 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 0 Kč
DKP8756 1205 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 0 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 0 Kč
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 0 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 0 Kč
VBM7751 33836 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 7205001 0 Kč
ZBM7951 1720 Gebauerová Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 0 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky R 8660431 0 Kč
ZBM8951 4050 Mádlová Věra SK Brno Žabovřesky C 995814 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Brno Žabovřesky E 7200341 0 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Brno Žabovřesky E 515488 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Brno Žabovřesky E 8644883 0 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky E 8644886 0 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Brno Žabovřesky E 2020737 0 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660416 0 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 0 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 0 Kč
23P8951 28653 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 400 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 0 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 0 Kč
VBM8558 33850 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 0 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 0 Kč
LPU9659 21146 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 0 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 0 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 0 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 0 Kč
LPU9461 33952 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 0 Kč
TZL9753 33967 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 0 Kč
77P9050 Gwóźdź Ewa (POL) Polish Military Team 8625543 400 Kč
77P9450 Stankiewicz Agata (POL) Polish Military Team 8646294 400 Kč
77P9650 Hornik Aleksandra (POL) Polish Military Team 8645196 400 Kč
DKP7752 33884 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 0 Kč
KSU9393 19945 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 0 Kč
TAP9053 19932 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 0 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 600 Kč
PGP9751 33115 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 600 Kč