Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: D45

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

D45

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 400 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 400 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 400 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 400 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 400 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 400 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 400 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 400 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 400 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 400 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 400 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 400 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 400 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 400 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 400 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 400 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 400 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 400 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 400 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 400 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 400 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 400 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 400 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 400 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 400 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 400 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 400 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 400 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 400 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 400 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 400 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 400 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 400 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 400 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 400 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 400 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 400 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 400 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 400 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 400 Kč
HAV7155 Rampírová Klára OB Havířov 301227 600 Kč