Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: D50

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

D50

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 400 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 400 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 400 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 400 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 400 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 400 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 400 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 400 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 400 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 400 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 400 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 400 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 400 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 400 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 400 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 400 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 400 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 400 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 400 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 400 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 400 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 400 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 400 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 400 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 400 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 400 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 400 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 400 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 400 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 400 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 400 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 400 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 400 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 400 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 400 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 400 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 400 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 400 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 400 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 49398 400 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 600 Kč