Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H16

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

H16 5.30 km, 315 m, 12 kontrol

(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 0 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 0 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 0 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 0 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 0 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 8660469 0 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 0 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 0 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 0 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 0 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 0 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 0 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 0 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 0 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 0 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 0 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 0 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 0 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 0 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 0 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 0 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 0 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 0 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 0 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 2084938 0 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 0 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 7204994 0 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 0 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 0 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 0 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 0 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 0 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092364 0 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 0 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 0 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 0 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 0 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 0 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 0 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 0 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 0 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 8660432 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky A 8660426 0 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 0 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 0 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 0 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 0 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 0 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 0 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 0 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 0 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 0 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 0 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 0 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 0 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 0 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 600 Kč