Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H20

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

H20 7.50 km, 535 m, 16 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 0 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 0 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 0 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk E 8656558 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 0 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 0 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 0 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 0 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 0 Kč
LCE9805 Bednarski Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 435238 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Brno Žabovřesky R 2059757 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Brno Žabovřesky A 2054641 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 0 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 0 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662437 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 0 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 0 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 600 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Brno Žabovřesky A 8660415 600 Kč