Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H40

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

H40

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 400 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 400 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 400 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 400 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 400 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 400 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 400 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 400 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 400 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 400 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 400 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 400 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 400 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 400 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 400 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 400 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 400 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 400 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 400 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 400 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 400 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 400 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 400 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 400 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 400 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 400 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 400 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 400 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 400 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 400 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 400 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 400 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 400 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 400 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 400 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 400 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 400 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 400 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 400 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 600 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 600 Kč