Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H55

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

H55

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 400 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 400 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 400 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 400 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 400 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 400 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 400 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 400 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 400 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 400 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 400 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 7207359 400 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 400 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 400 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 400 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 400 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 400 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 400 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 400 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 400 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 400 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 400 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 400 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 400 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 400 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 8481963 400 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 400 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 400 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 400 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 400 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 400 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 400 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 400 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 400 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 400 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 400 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 400 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 400 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 400 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 400 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 400 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 400 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 400 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 400 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 400 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 400 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 400 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 400 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 400 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 400 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 600 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 600 Kč