Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H60

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

H60

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 320 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 320 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 320 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 320 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 320 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 320 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 320 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 320 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 320 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 320 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 320 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 320 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 320 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 320 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 320 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 320 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 320 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 320 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 320 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 320 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 320 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 320 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 320 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 320 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 320 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 320 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 320 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 320 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 320 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 320 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 320 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 320 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9014 320 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 320 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 320 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 320 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 320 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 320 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 320 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 320 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 320 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 320 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 320 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 320 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 7209287 480 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 480 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 480 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 480 Kč