Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: T8

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

T8 7.30 km, 375 m, 11 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 160 Kč
7CC8600 Stehlík Ondřej S-team 8087 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 160 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 160 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 160 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 160 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 160 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 160 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 160 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 160 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 160 Kč
33D8402 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 2 1984123 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 160 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 160 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Brno Žabovřesky C 2045678 160 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 160 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 160 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 160 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 160 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 160 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 160 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 160 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 160 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 240 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 240 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 240 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 240 Kč
LCE0154 Mianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 886685 240 Kč
NNNSK01 Šklíba David Neregistrovaní 2059760 240 Kč
NNNDO01 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 290 Kč