Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Kategorie:
T4     T8    

T4 4.20 km, 270 m, 11 kontrol

(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 160 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C zapůjčit 210 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 2111772 160 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 160 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 160 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 160 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 160 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 160 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 160 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 160 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha A 8655423 160 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha A 8655418 160 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 160 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 160 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 160 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 160 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106886 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 160 Kč
25H7850 Tóth Ivett (HUN) Szabi SE 339871 160 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 160 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 160 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 160 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 160 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 160 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 160 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 160 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 160 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 160 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 160 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 160 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 160 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 160 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 160 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 160 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 160 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 160 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 160 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 160 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 160 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 160 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 160 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 1413719 160 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 160 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 160 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 160 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 160 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 240 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 240 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 240 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 240 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 240 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 160 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 240 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 240 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 240 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 160 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 160 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 160 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 160 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 160 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 160 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 160 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 2045308 160 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 160 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 160 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 7055011 240 Kč
UOL75xx Paulíčková Tereza SOB Olomouc 2069082 240 Kč
NNNDR51 Drbalová Jindřiška Neregistrovaní 240 Kč

T8 7.70 km, 440 m, 18 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2088211 160 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 160 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 160 Kč
7CC8750 Stehlíková Alžbeta S-team 8087 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 160 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 160 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 160 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 160 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 160 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 160 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 160 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 160 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 160 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 160 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 160 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 160 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 160 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 160 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 160 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 160 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 240 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 240 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 240 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 160 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 160 Kč
33D8402 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 2 1984123 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 240 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 240 Kč
LCE0154 Mianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 886685 240 Kč
NNNSK01 Šklíba David Neregistrovaní 2059760 240 Kč
celkem přihlášených: 109, vklad: 18930 Kč