Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

pro kategorii: T4

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

T4 4.20 km, 270 m, 11 kontrol

(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 160 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C zapůjčit 210 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 2111772 160 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 160 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 160 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 160 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 160 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 160 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 160 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 160 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha A 8655423 160 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha A 8655418 160 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 160 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 160 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 160 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 160 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106886 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 160 Kč
25H7850 Tóth Ivett (HUN) Szabi SE 339871 160 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 160 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 160 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 160 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 160 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 160 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 160 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 160 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 160 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 160 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 160 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 160 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 160 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 160 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 160 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 160 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 160 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 160 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 160 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 160 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 160 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 160 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 160 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 1413719 160 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 160 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 160 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 160 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 160 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 240 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 240 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 240 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 240 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 240 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 160 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 240 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 240 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 240 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 160 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 160 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 160 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 160 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 160 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 160 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 160 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 2045308 160 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 160 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 160 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 7055011 240 Kč
UOL75xx Paulíčková Tereza SOB Olomouc 2069082 240 Kč
NNNDR51 Drbalová Jindřiška Neregistrovaní 240 Kč