Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM9401 | Semík OndřejSemík Ondřej | OK Kamenice | E | 920683 | 50 Kč |
PGP9702 | Navrátil ŠimonNavrátil Šimon | SK Praga | E | 681882 | 50 Kč |
46C6801 | Urban HynekUrban Hynek | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 410252 | 50 Kč | |
KAM9702 | Moravec JakubMoravec Jakub | OK Kamenice | A | 7201811 | 50 Kč |
EKP7103 | Bolehovský PavelBolehovský Pavel | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7204488 | 50 Kč |
NNN9903 | Drnek JáchymDrnek Jáchym | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
MFP7602 | Kučera PetrKučera Petr | Matfyz Praha | C | 515076 | 50 Kč |
3MX7300 | Kratochvíl DanielKratochvíl Daniel | DAK | 682339 | 50 Kč | |
8RC8500 | Fučík MartinFučík Martin | BZP | 50 Kč | ||
67X9100 | Vesecký OndřejVesecký Ondřej | TJ Spartak ČKD Praha | 910714 | 50 Kč | |
FSP6803 | Žáček MartinŽáček Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1396842 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 1700077 | 50 Kč |
FSP7502 | Skripnik OndřejSkripnik Ondřej | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7204999 | 50 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 50 Kč |
PGP6651 | Kožinová JanaKožinová Jana | SK Praga | C | 502089 | 50 Kč |
PGP6000 | Kožina PetrKožina Petr | SK Praga | C | 51632 | 50 Kč |
KTA7501 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Kotnov Tábor | C | 1400438 | 50 Kč |
TJP7800 | Beneš MichalBeneš Michal | TJ Sokol Troja | C | 232897 | 50 Kč |
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 232957 | 50 Kč |
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 7202871 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 50 Kč |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 682630 | 50 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 446418 | 50 Kč |
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 50 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 232177 | 50 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 50 Kč |
6YC6850 | Petrová MartinaPetrová Martina | Neregistrovaní | 232196 | 50 Kč | |
MAS5200 | Chotětický VáclavChotětický Václav | OOB Aš | C | 7886 | 50 Kč |
TAPXXXX | Vavrušová HelenaVavrušová Helena | KOB Tretra Praha | 50 Kč | ||
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 50 Kč |
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | B | 9982 | 50 Kč |
ROZ6801 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | C | 51894 | 50 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | C | 2092429 | 50 Kč |
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | B | 232535 | 50 Kč |
ROZ7050 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OK Roztoky | C | 7921 | 50 Kč |
FSP6104 | Borovička MilanBorovička Milan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515097 | 50 Kč |
ASU8598 | Vávrová VeronikaVávrová Veronika | Magnus Orienteering | R | 920685 | 50 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 51643 | 50 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2800315 | 50 Kč |
EKP6912 | Kabát JanKabát Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 886298 | 50 Kč |
PGP8010 | Bartaloš TomášBartaloš Tomáš | SK Praga | C | 2084951 | 50 Kč |
NNN7900 | Trojek PavelTrojek Pavel | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 50 Kč |
NNN9001 | Slávik AlexanderSlávik Alexander | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
KPY8700 | Klomínský VáclavKlomínský Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2059735 | 50 Kč |
OLP5502 | John VladimírJohn Vladimír | PSK Olymp Praha | C | 49500 | 50 Kč |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 50 Kč |
PGP9955 | Škarková KateřinaŠkarková Kateřina | SK Praga | B | 7207777 | 50 Kč |
PGP9350 | Kožinová AnnaKožinová Anna | SK Praga | C | 7200338 | 50 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 50 Kč |
FSP8989 | Rydlová EvaRydlová Eva | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 889669 | 50 Kč |
PGP8108 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | SK Praga | C | 7203451 | 50 Kč |
DOR7302 | Bambousek MartinBambousek Martin | OK Dobříš | C | 2045316 | 50 Kč |
DOR7601 | Houska JindřichHouska Jindřich | OK Dobříš | C | 2050492 | 50 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 426378 | 50 Kč |
3LX8300 | Řehák VilémŘehák Vilém | AC SAKÉ KATEŘINKY | 2111780 | 50 Kč | |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 301599 | 50 Kč |
EKP7002 | Blaha OndřejBlaha Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 9700729 | 50 Kč |
KPY6051 | Kohlová AlenaKohlová Alena | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53182 | 50 Kč |
NNN9906 | Kurz MatoušKurz Matouš | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
6YC8050 | Kučerová BerenikaKučerová Berenika | Neregistrovaní | C | 2102812 | 50 Kč |
KAM9354 | Aschermannová PetraAschermannová Petra | OK Kamenice | C | 8271093 | 50 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 1418752 | 50 Kč |
9JC7901 | Uhlíř MarekUhlíř Marek | neregistrovaní - Všenory | 2081387 | 50 Kč | |
NNN9908 | Haken JanHaken Jan | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNN9910 | Hruška DavidHruška David | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
SJP5900 | Srb MartinSrb Martin | KČT Slavoj Praha | C | 361908 | 50 Kč |
SJP6750 | Srbová LibušeSrbová Libuše | KČT Slavoj Praha | C | 361982 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 50 Kč |
BZP5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 301647 | 50 Kč |
ROZ7350 | Jírová MonikaJírová Monika | OK Roztoky | C | 1415713 | 50 Kč |
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | B | 07941 | 50 Kč |
KPY6850 | Míchalová MarcelaMíchalová Marcela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 682670 | 50 Kč |
KPY4600 | Duda FrantišekDuda František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2103786 | 50 Kč |
PGP0408 | Kabát MartinKabát Martin | SK Praga | B | 2099511 | 50 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 50 Kč |
DOR7251 | Pavlíčková LenkaPavlíčková Lenka | OK Dobříš | C | 2058515 | 50 Kč |
NNN9900 | Šejc JanŠejc Jan | Neregistrovaní | 2044887 | 50 Kč | |
NNN9902 | Chládková RenataChládková Renata | Neregistrovaní | 2044884 | 50 Kč | |
PGP0254 | Černá AnetaČerná Aneta | SK Praga | C | 2106727 | 50 Kč |
FSP7351 | Maříková MarkétaMaříková Markéta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 50 Kč | |
PGP0300 | Kožina ŠtěpánKožina Štěpán | SK Praga | B | 7260011 | 50 Kč |
SLA0201 | Husák ZdeněkHusák Zdeněk | SKOB Slaný | C | 2056309 | 50 Kč |
SLA0600 | Husák OndřejHusák Ondřej | SKOB Slaný | C | 2067945 | 50 Kč |
BZP7851 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2099494 | 50 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 51973 | 50 Kč |
DOR7800 | Hronza JanHronza Jan | OK Dobříš | C | 2067308 | 50 Kč |
DOR7150 | Nová JanaNová Jana | OK Dobříš | C | 2045313 | 50 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 50 Kč |
EKP0153 | Blahová PavlaBlahová Pavla | VŠTJ Ekonom Praha | B | 428253 | 50 Kč |
8IX6900 | Navrátil CtiradNavrátil Ctirad | Navrtilovi Family | 50 Kč | ||
PHK7906 | Silný OndřejSilný Ondřej | OK 99 Hradec Králové | C | 2032168 | 50 Kč |
DOR4400 | Aschermann MichalAschermann Michal | OK Dobříš | C | 52159 | 50 Kč |
DOR0410 | Šácha VáclavŠácha Václav | OK Dobříš | C | 2058503 | 50 Kč |
CEP0000 | Černý OndraČerný Ondra | Čepíci | 8627113 | 50 Kč | |
CEP0001 | Černá JanaČerná Jana | Čepíci | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7351 | Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 30 Kč | |
8RC7300 | Paulů RobertPaulů Robert | BZP | 30 Kč | ||
61C5300 | nechyba jirinechyba jiri | Stara Hut | 04276 | 30 Kč | |
FSP8051 | Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 887950 | 30 Kč |
FSP0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 30 Kč | |
FSP0650 | Maříková AlžbětaMaříková Alžběta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 30 Kč | |
FSP0706 | Vrba MatyášVrba Matyáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 30 Kč | |
FSP0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 30 Kč | |
NNN9904 | Bartáková AlžbětaBartáková Alžběta | Neregistrovaní | 30 Kč | ||
NNN9905 | Barták MatějBarták Matěj | Neregistrovaní | 30 Kč | ||
PGP0605 | Střelba AntonínStřelba Antonín | SK Praga | C | 2099508 | 30 Kč |
PGP0502 | Dlouhý AlešDlouhý Aleš | SK Praga | C | 2086527 | 30 Kč |
DOR0300 | Hronza JakubHronza Jakub | OK Dobříš | C | 2067309 | 30 Kč |
DOR0501 | Hronza ŠtěpánHronza Štěpán | OK Dobříš | C | 2067307 | 30 Kč |
DOR6450 | Kopáčková AlenaKopáčková Alena | OK Dobříš | C | 436940 | 30 Kč |
PGP0750 | Ptáčková HanaPtáčková Hana | SK Praga | C | 30 Kč | |
PGP0551 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | SK Praga | C | 30 Kč | |
NNN9907 | Dražná HelenaDražná Helena | Neregistrovaní | 30 Kč | ||
9JC0600 | Kosák JonášKosák Jonáš | neregistrovaní - Všenory | C | 2103760 | 30 Kč |
9JC0700 | Kosák EliášKosák Eliáš | neregistrovaní - Všenory | C | 2800310 | 30 Kč |
NNN0800 | Uhlířová RózaUhlířová Róza | Neregistrovaní | 30 Kč | ||
NNN0801 | Millnerová JohanaMillnerová Johana | Neregistrovaní | 30 Kč | ||
NNN9909 | Haken Petra SofieHaken Petra Sofie | Neregistrovaní | 30 Kč |