Přihlášky závodu: Jarní sprint

Datum:
04.03.2017
Místo konání:
Praha - značeno od zastávky autobusu Jílovská
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
A     B     C     D    
4.00 km
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 40 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 40 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 40 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 40 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 40 Kč
NNN9001 Slávik Alexander Neregistrovaní 40 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 40 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 40 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 40 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 40 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 40 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 40 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 40 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 40 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 40 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 40 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 40 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 40 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 40 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 40 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 40 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8003003 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 40 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 40 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 40 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 40 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 40 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 40 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 40 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 40 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 40 Kč
SZP8102 Mrázek Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 7717777 40 Kč
26Z9100 Smékal Aleš Frikulini 40 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 40 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 40 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 40 Kč
39S9600 Jonáš Martin (SVK) KOBRA Bratislava 515307 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 40 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 40 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 40 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 40 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 40 Kč
39H8800 Samek Jakub (CRO) OK Orion 1418767 40 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 40 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 40 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 40 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 40 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 40 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 40 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 40 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 40 Kč
6YC8204 Jirsa Vojtěch Neregistrovaní 40 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 40 Kč
3LX8300 Řehák Vilém AC SAKÉ KATEŘINKY 2111780 40 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 40 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 40 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 40 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 40 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 40 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 40 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 40 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 40 Kč
9VX8600 Hrdlička Jaroslav Tři Kozlíci 60 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 60 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 60 Kč
3.00 km
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 40 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 40 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 40 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 40 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 40 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 40 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 40 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 232179 40 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 40 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 40 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 40 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 40 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 40 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 40 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 40 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 40 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 40 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo 2053563 40 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 40 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 40 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 40 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 40 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 40 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 40 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 40 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 40 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 40 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 40 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga C 2099524 40 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
2.00 km
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 40 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 40 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 40 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 40 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 40 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 40 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 40 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 51595 40 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 40 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 40 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 40 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 40 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 40 Kč
1.50 km
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 40 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 40 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 40 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 40 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 40 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 40 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 40 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 887925 40 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 40 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 40 Kč
celkem přihlášených: 137, vklad: 5640 Kč