Logo

Přihlášky závodu: 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj

Datum:
07.04.2017
Místo konání:
Hněvotín, šatny na fotbalovém hřišti
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
DM     DS     HDR     HM     HS     OPEN    

DM 1.90 km, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 301698 20 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 20 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 20 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 20 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 20 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 20 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 20 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 20 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 20 Kč

DS 2.30 km, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 20 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 20 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 20 Kč

HDR 1.90 km, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 20 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 20 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 20 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 20 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 20 Kč
3SX0450 Hrbáčková Kristýna ZŠ Těšetice zapůjčit 20 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice zapůjčit 20 Kč
3SX0752 Pechová Lucie ZŠ Těšetice zapůjčit 20 Kč

HM 1.90 km, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 20 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 20 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 Kč
JPV0405 Frelich Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 20 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 20 Kč
3SX0501 Schaffer Matěj ZŠ Těšetice zapůjčit 20 Kč
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice zapůjčit 20 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 20 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 20 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 20 Kč

HS 2.30 km, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 20 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 20 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 20 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 20 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 20 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 20 Kč
3SX0200 Dostál Zdenek ZŠ Těšetice zapůjčit 20 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 20 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 20 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 20 Kč

OPEN 2.30 km, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 30 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 30 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 30 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 30 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 30 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 30 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 30 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 30 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 30 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 30 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 30 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 30 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 30 Kč
3SX0000 Velev Nikolaj ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 30 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
celkem přihlášených: 63, vklad: 1460 Kč