Logo

Event entries: 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj

Date:
2017/04/07
Place:
Hněvotín, šatny na fotbalovém hřišti
Organiser:
HAN - Hanácká oblast
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Classes:
DM     DS     HDR     HM     HS     OPEN    

DM 1.90 km, 14 controls

(11)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 CZK
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 301698 20 CZK
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 20 CZK
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 20 CZK
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 20 CZK
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 20 CZK
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 20 CZK
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 20 CZK
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 20 CZK
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 20 CZK
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 20 CZK

DS 2.30 km, 15 controls

(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 20 CZK
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 20 CZK
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 20 CZK
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 20 CZK

HDR 1.90 km, 14 controls

(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 20 CZK
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 20 CZK
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 20 CZK
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 20 CZK
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 20 CZK
3SX0450 Hrbáčková Kristýna ZŠ Těšetice rent 20 CZK
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice rent 20 CZK
3SX0752 Pechová Lucie ZŠ Těšetice rent 20 CZK

HM 1.90 km, 14 controls

(10)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 20 CZK
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 20 CZK
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 CZK
JPV0405 Frelich Jan Oddíl OS SK Prostějov C rent 20 CZK
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 20 CZK
3SX0501 Schaffer Matěj ZŠ Těšetice rent 20 CZK
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice rent 20 CZK
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 20 CZK
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 20 CZK
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 20 CZK

HS 2.30 km, 15 controls

(10)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 20 CZK
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 20 CZK
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 20 CZK
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 20 CZK
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 20 CZK
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 20 CZK
3SX0200 Dostál Zdenek ZŠ Těšetice rent 20 CZK
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 20 CZK
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 20 CZK
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 20 CZK

OPEN 2.30 km, 15 controls

(20)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 30 CZK
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 30 CZK
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 30 CZK
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 30 CZK
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 30 CZK
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 30 CZK
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 30 CZK
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 30 CZK
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 30 CZK
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 30 CZK
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 30 CZK
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 30 CZK
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 CZK
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 CZK
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 30 CZK
3SX0000 Velev Nikolaj ZŠ Těšetice rent 30 CZK
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 CZK
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 30 CZK
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 CZK
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 CZK
entered total: 63, fee: 1460 CZK