Přihlášky závodu: 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj

Datum:
21.04.2017
Místo konání:
Velký Týnec, restaurace na fotbalovém hřišti, GPS 49°32'47.215
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
DM     DS     HDR     HM     HS     OPEN    
2.00 km, 25 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 20 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 301698 20 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 20 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 20 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 20 Kč
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 20 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 20 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 20 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 20 Kč
2.00 km, 25 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C zapůjčit 20 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C zapůjčit 20 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 20 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 20 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 20 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 20 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 20 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 20 Kč
2.00 km, 25 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 20 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 20 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 20 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 20 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 20 Kč
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 20 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 20 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 20 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 20 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 20 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 20 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 20 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 20 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 20 Kč
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 30 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 30 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 30 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 30 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 30 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 30 Kč
UOL7601 Šaňák Daniel SOB Olomouc C zapůjčit 30 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 30 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 30 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 30 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 30 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 30 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 30 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 30 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 30 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 30 Kč
celkem přihlášených: 56, vklad: 1310 Kč