Přihlášky závodu: 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj

Datum:
21.04.2017
Místo konání:
Velký Týnec, restaurace na fotbalovém hřišti, GPS 49°32'47.215
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
UOL - SOB Olomouc
Kluby:
ASU     JPV     KON     KSU     PLU     STE     UOL    
(5)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
DS ASU0299 Greschnerová Tereza B 7203336 20 Kč
DS ASU0398 Šneiderová Daniela B 7201771 20 Kč
HM ASU0448 Štoudek Martin B 53112 20 Kč
DM ASU0599 Navrátilová Marie B 301698 20 Kč
OPEN ASU7848 Greschner Luboš C 7203335 30 Kč
klubový vklad: 110 Kč
(16)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
HS JPV0202 Štorek David B 2075675 20 Kč
HS JPV0303 Minx Oliver C 231357 20 Kč
HS JPV0304 Slezák Aleš C zapůjčit 20 Kč
HS JPV0306 Poláček Lukáš C 2108865 20 Kč
HM JPV0505 Štorek Jan C 2075670 20 Kč
HM JPV0520 Poláček Tomáš C 2108908 20 Kč
DM JPV0555 Plachá Aneta C 2108881 20 Kč
HDR JPV0652 Přikrylová Jana C 2112722 20 Kč
HDR JPV0653 Přikrylová Ivana C 2112741 20 Kč
HDR JPV0707 Plachý Ondřej C 2108899 20 Kč
OPEN JPV6556 Štorková Simona C 2075676 30 Kč
OPEN JPV7404 Přikryl Jiří C 2102771 30 Kč
OPEN JPV7505 Kopecký Ivo C 1420762 30 Kč
OPEN JPV7552 Poláčková Monika C 2109754 30 Kč
OPEN JPV7676 Plachá Andrea C 2102819 30 Kč
OPEN JPV8101 Jurenka Pavel C 2108915 30 Kč
klubový vklad: 380 Kč
(3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
HM KON0404 Beneš Jindřich B 1418768 20 Kč
OPEN KON7575 Benešová Petra C 1418763 30 Kč
OPEN KON9915 Beneš Miroslav B 1418762 30 Kč
klubový vklad: 80 Kč
(3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
HS KSU0201 Hecl František B 2058486 20 Kč
HS KSU0306 Stryk Štěpán B 229473 20 Kč
HM KSU0401 Štábl Adam A 2058480 20 Kč
klubový vklad: 60 Kč
(3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
DS PLU0350 Němečková Kateřina B 1400409 20 Kč
DM PLU0577 Otrubová Anna B 2019215 20 Kč
OPEN PLU7417 Otruba Marek C 995892 30 Kč
klubový vklad: 70 Kč
(14)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
OPEN STE0101 Neumann David C 2027241 30 Kč
HS STE0202 Lukašák Šimon A 2032192 20 Kč
HS STE0207 Svoboda Radek B 2032142 20 Kč
HS STE0208 Doležal Matyáš B 2073721 20 Kč
DS STE0250 Smolková Sabina B 7206537 20 Kč
DS STE0252 Marková Ema A 7205017 20 Kč
DM STE0450 Lukašáková Sára B 2035723 20 Kč
DM STE0550 Neumannová Kristýna B 2035719 20 Kč
DM STE0551 Pospíšilová Stella B 2080829 20 Kč
HDR STE0800 Světnický Antonín C 2108898 20 Kč
OPEN STE6451 Smolková Dagmar C 2027230 30 Kč
OPEN STE7352 Zbraňková Magda C 2096137 30 Kč
OPEN STE7550 Marková Eva C 2080963 30 Kč
OPEN STE9919 Horčička Vít A 682370 30 Kč
klubový vklad: 330 Kč
(12)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
OPEN UOL0151 Vránová Eliška C 682663 30 Kč
HS UOL0201 Dostál František B 2088178 20 Kč
HM UOL0403 Špaček Vojtěch C 2800331 20 Kč
DM UOL0450 Smékalová Viktorie B 2020728 20 Kč
DM UOL0451 Smékalová Karolína B 2020729 20 Kč
HDR UOL0651 Šaňáková Marie C 2111803 20 Kč
HDR UOL0901 Šaňák Hynek C 2069081 20 Kč
HDR UOL1000 Staroštík Jakub C zapůjčit 20 Kč
HDR UOL1350 Staroštíková Eliška C zapůjčit 20 Kč
OPEN UOL7601 Šaňák Daniel C zapůjčit 30 Kč
OPEN UOL7650 Šaňáková Šárka C 1420235 30 Kč
OPEN UOL7652 Vránová Helena C 9201328 30 Kč
klubový vklad: 280 Kč
celkem přihlášených: 56, vklad: 1310 Kč