Přihlášky závodu: 3. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj

Datum:
28.04.2017
Místo konání:
Jevíčko - sportovní areál Žlíbka
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
KON - KOB Konice
Kategorie:
DM     DS     HDR     HM     HS     OPEN    
1.60 km, 20 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 20 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 20 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 20 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 20 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 20 Kč
2.00 km, 25 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 20 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 20 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 20 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 20 Kč
1.60 km, 20 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 20 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 20 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 20 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 20 Kč
JPV09YY Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov 20 Kč
JPV09YX Tinková Barbora Oddíl OS SK Prostějov 20 Kč
2.00 km, 25 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 20 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 20 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 20 Kč
2.40 km, 30 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 20 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 20 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 20 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 20 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 20 Kč
2.40 km, 30 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 30 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 30 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 30 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 30 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 30 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 30 Kč
KON0001 Škrabalová Eva KOB Konice zapůjčit 30 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 30 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 30 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 30 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 30 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 30 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 30 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 30 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 30 Kč
celkem přihlášených: 45, vklad: 1060 Kč