Event entries: 3. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj

Date:
2017/04/28
Place:
Jevíčko - sportovní areál Žlíbka
Organiser:
HAN - Hanácká oblast
KON - KOB Konice
Classes:
DM     DS     HDR     HM     HS     OPEN    
DM
1.60 km, 20 m, 10 controls
(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 20 CZK
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 20 CZK
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 CZK
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 20 CZK
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 20 CZK
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 20 CZK
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 20 CZK
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 20 CZK
DS
2.00 km, 25 m, 12 controls
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 20 CZK
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 20 CZK
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 20 CZK
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 20 CZK
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 20 CZK
HDR
1.60 km, 20 m, 10 controls
(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 20 CZK
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 20 CZK
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 20 CZK
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 20 CZK
JPV09YY Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov 20 CZK
JPV09YX Tinková Barbora Oddíl OS SK Prostějov 20 CZK
HM
2.00 km, 25 m, 12 controls
(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 20 CZK
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 20 CZK
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 CZK
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 20 CZK
HS
2.40 km, 30 m, 15 controls
(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 20 CZK
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 20 CZK
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 20 CZK
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 20 CZK
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 20 CZK
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 20 CZK
2.40 km, 30 m, 15 controls
(16)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 30 CZK
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 30 CZK
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 30 CZK
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 30 CZK
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 30 CZK
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 30 CZK
KON0001 Škrabalová Eva KOB Konice rent 30 CZK
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 30 CZK
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 30 CZK
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 30 CZK
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 CZK
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 30 CZK
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 30 CZK
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 30 CZK
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 30 CZK
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 30 CZK
entered total: 45, fee: 1060 CZK