Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
15.04.2018
Místo konání:
Jičín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D12     D14     D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D21C     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.50 km, 2 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 100 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 100 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 100 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 100 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 100 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080815 100 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 100 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 100 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 150 Kč
1.80 km, 2 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 100 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 100 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 100 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 100 Kč
2.00 km, 2 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 2035744 100 Kč
1.90 km, 2 m, 18 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8080817 150 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 150 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 150 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 150 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 150 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 150 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 150 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 150 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 150 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 150 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 150 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 150 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 150 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 150 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 8655447 150 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 150 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 150 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 150 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 150 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 150 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8655428 150 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 150 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 150 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 150 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 150 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 150 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 150 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 150 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 150 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 150 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 150 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 150 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 150 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 150 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 8655463 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 150 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 150 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8080810 150 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 150 Kč
LCE0356 Chabiera Lena OOB TJ Slovan Luhačovice C 8444999 150 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 150 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 150 Kč
LCE0357 Nitsch Aleksandra OOB TJ Slovan Luhačovice C 8280803 150 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 150 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 200 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 200 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 200 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 200 Kč
2.10 km, 2 m, 18 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 150 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 8660502 150 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 150 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 150 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 150 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 150 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 150 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 8301161 150 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 150 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 150 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8659389 150 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 150 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 8659381 150 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 150 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 150 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 7210403 150 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 150 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 150 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 150 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 150 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 150 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 150 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 150 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 150 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007207356 150 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660507 150 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 150 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 150 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 150 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 150 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 150 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 150 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 150 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 150 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 150 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 150 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 150 Kč
LCE0154 Mianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 886685 150 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 150 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 150 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha A 2099481 200 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 200 Kč
1.90 km, 2 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 150 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 150 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 150 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 150 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 150 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 8655422 150 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 150 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 150 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 8425544 150 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 1403061 150 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 150 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 150 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2070852 150 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 150 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 150 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 2111769 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 150 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 150 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 150 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 150 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 150 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 150 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 150 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 1400403 150 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 150 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 8107998 150 Kč
2.00 km, 2 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(51)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 150 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 150 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 150 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080811 150 Kč
KAM9551 28973 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 150 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 150 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 150 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 150 Kč
38F9350 Harju Suvi (FIN) Tampereen Pyrintö 1080293 150 Kč
PGP7355 2507 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8660508 150 Kč
PGP8658 5923 Tichovská Martina SK Praga E 920677 150 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 150 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 150 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 150 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 150 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 150 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 150 Kč
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 150 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 150 Kč
SSU9953 28127 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 150 Kč
PGP8656 28819 Masopustová Elis SK Praga C 49844 150 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 150 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 150 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 150 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8080830 150 Kč
LPU9659 21146 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 150 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 150 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 150 Kč
ZBM8954 2155 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 150 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 150 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 150 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 150 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 150 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 9201068 150 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 150 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 150 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 150 Kč
23P8951 28653 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 150 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 150 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 8656651 150 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 150 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 150 Kč
LCE9354 3156 Kubicka Zuzanna OOB TJ Slovan Luhačovice C 2023848 150 Kč
LCE9454 Polishchuk Mariya OOB TJ Slovan Luhačovice C 889179 150 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 150 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 8080825 200 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň C 8656622 200 Kč
DKP8850 5769 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8651916 200 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
2.20 km, 2 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 150 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice R 8635805 150 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 150 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 150 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 150 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 150 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 150 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 150 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 150 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 150 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 150 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 150 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 150 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 150 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 150 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 150 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 150 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8655416 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 150 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 150 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 150 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660514 150 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 150 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 150 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 150 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 150 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 150 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 150 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 150 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 150 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 150 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 200 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 200 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 200 Kč
1.90 km, 2 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 150 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 7207628 150 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 150 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 150 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 150 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 150 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 150 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 150 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 150 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 150 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 150 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 200 Kč
2.00 km, 2 m, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 150 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 150 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8080834 150 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 150 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 150 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 150 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 150 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 150 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 150 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 150 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 150 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 150 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 150 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 150 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 150 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 150 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 150 Kč
LTU7750 Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 150 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 150 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 150 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 150 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 150 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 150 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 150 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 150 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 200 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 200 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 200 Kč
2.00 km, 2 m, 20 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 150 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 150 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 150 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 150 Kč
TAP6951 Smolková Romana KOB Tretra Praha C 2099515 150 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 150 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 150 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 150 Kč
4HP6850 Wolek Ewa (POL) UNTS Warszawa 886676 150 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 150 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 150 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 150 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 150 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 150 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 150 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 150 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 150 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 150 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 150 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 150 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 150 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 150 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 150 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 150 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 150 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 8655429 150 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 150 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 150 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 150 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 150 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 200 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 200 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 200 Kč
1.80 km, 2 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 150 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 150 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 150 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 150 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 150 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 150 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 150 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 150 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 150 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 150 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 150 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 150 Kč
1.50 km, 2 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 100 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 100 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 100 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 100 Kč
PDY0900 Hála Tomáš Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 100 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102708 100 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 100 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 100 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 100 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 100 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 150 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 150 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 150 Kč
1.90 km, 2 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 100 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 100 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 100 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 100 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 100 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 100 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 100 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2125355 100 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 100 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 150 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 150 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 150 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 150 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 150 Kč
1.90 km, 2 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
PDY0403 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115755 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 100 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 8654908 100 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 100 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 150 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 150 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8223 150 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 150 Kč
2.10 km, 2 m, 18 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 8655462 150 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 150 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 8654883 150 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 150 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080812 150 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 150 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 150 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8629751 150 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 150 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 150 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 150 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 150 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 150 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 150 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 150 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 150 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 7260011 150 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080819 150 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 150 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 150 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 8659397 150 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 150 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 150 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 150 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 150 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 150 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 150 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 150 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 150 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 150 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 150 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 150 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 150 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 150 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 150 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 150 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 150 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 150 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 150 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 150 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 150 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 150 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 150 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 150 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 150 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 436963 150 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 150 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 150 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 150 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 150 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 150 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 150 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 150 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 150 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 150 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 150 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 150 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 150 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 200 Kč
2.10 km, 2 m, 19 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 150 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 150 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 150 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 8655413 150 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 150 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 150 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 150 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 150 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 150 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 150 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 2032171 150 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 150 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 150 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 150 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 150 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 150 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 150 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 150 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 150 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 150 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 150 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 150 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 7203711 150 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 150 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 150 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 150 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7209449 150 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 150 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 150 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 150 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 150 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 150 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 150 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 150 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 150 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 150 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660516 150 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8660511 150 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 150 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 200 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 200 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 200 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 200 Kč
2.10 km, 2 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 8430131 150 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 150 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 8656558 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 150 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 150 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 150 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 150 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 8656632 150 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 150 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 150 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 150 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 150 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 150 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 150 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 150 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 150 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 150 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 150 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice R 361923 150 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 150 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 150 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 150 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 150 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 150 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 150 Kč
LCE9806 Mossakowski Wojciech OOB TJ Slovan Luhačovice B 899027 150 Kč
LCE9808 Urbaniak Jerzy OOB TJ Slovan Luhačovice B 886668 150 Kč
2.50 km, 3 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(98)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 150 Kč
KON8911 18456 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 150 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 150 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 150 Kč
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 150 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 150 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 150 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 8656521 150 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 150 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8660523 150 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 150 Kč
CHC7502 18572 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 150 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 150 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 150 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 150 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 150 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 150 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 150 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 150 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 150 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 150 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 150 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 150 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 8660512 150 Kč
DKP9600 31860 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8080813 150 Kč
PHK9805 28599 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 150 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 150 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8656670 150 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 150 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 150 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 150 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 150 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 150 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 150 Kč
KAM9604 18564 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 150 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 150 Kč
TUR9003 8965 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 150 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 150 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 150 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 150 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov R 1180295 150 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 150 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 8660509 150 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 150 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 150 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 150 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0008000049 150 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 7667667 150 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 150 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 150 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 150 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 8008610 150 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 150 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 150 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 150 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 150 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 150 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 150 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8655430 150 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 150 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 150 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 150 Kč
VLI7707 10296 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 150 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8644886 150 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 150 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 150 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 150 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 150 Kč
ZBM9103 18574 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 150 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 150 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 150 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 150 Kč
ZBM9515 25169 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 150 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 150 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 150 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 150 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 150 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 150 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 150 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 150 Kč
TBM8841 8435 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 150 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 150 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 150 Kč
PHK9601 28247 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové C 2045215 200 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 7210097 150 Kč
LCE9401 Parfianowicz Piotr OOB TJ Slovan Luhačovice C 8640916 150 Kč
LCE9801 25347 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 150 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 150 Kč
ROZ9100 Daněk Vojtěch OK Roztoky C 49155 200 Kč
KAM9203 14032 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 200 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 200 Kč
PGP6501 11945 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 200 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 200 Kč
TUR8406 12087 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 200 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 200 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 200 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 8654904 200 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 200 Kč
2.30 km, 2 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 150 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 150 Kč
84S8900 Palfi Štefan (SVK) Akademik TU Košice zapůjčit 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 8654915 150 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8660505 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080814 150 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 150 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 150 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 150 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 150 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 150 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 150 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 150 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8660515 150 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 150 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 150 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 150 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 150 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 150 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 150 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 150 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 150 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 150 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8659415 150 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 150 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 150 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 150 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 150 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 150 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 150 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 150 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 150 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660506 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 150 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 150 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 150 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 150 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8660504 150 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 150 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 150 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 150 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 150 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 150 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 150 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 150 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 150 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 150 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 150 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 150 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 8655417 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 150 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 150 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 150 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 200 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 200 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 200 Kč
2.10 km, 2 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 150 Kč
8DC9300 Llobet Adria DOBneregistrovani 7235 150 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 150 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 200 Kč
4JC8500 Pauschek Karel nereg zapůjčit 200 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 200 Kč
2.30 km, 2 m, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 150 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 150 Kč
4HP7600 Chabiera Tomasz (POL) UNTS Warszawa 9448505 150 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 150 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 150 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 150 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 150 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 150 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 8091968 150 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 150 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 150 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8660513 150 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 150 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 150 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 150 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 150 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 150 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 150 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 150 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 150 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 150 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 200 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 200 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 200 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 200 Kč
2.20 km, 2 m, 20 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 150 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 150 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 150 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 150 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 150 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 150 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 150 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302897 150 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 150 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 150 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 150 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 150 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002073747 150 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 150 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 150 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 150 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 150 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 150 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 150 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 150 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 200 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 200 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 200 Kč
2.10 km, 2 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 150 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 150 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 150 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 150 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 150 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 150 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 150 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 150 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 150 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 150 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 150 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 150 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 150 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 150 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 150 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 150 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 150 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 150 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 200 Kč
1.80 km, 2 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 150 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 150 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 150 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 150 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 150 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 150 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 150 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 150 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 150 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 150 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 200 Kč
1.90 km, 2 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 50 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 50 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 50 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8660501 50 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
1.80 km, 2 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 50 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 50 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady 2102782 50 Kč
PDY8800 Král Martin Běhej Poděbrady C zapůjčit 50 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C zapůjčit 50 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C zapůjčit 50 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 50 Kč
PDY7150 Pavlíková Gábina Běhej Poděbrady C 2102693 50 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 50 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 50 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 2111742 50 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 50 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 897391 50 Kč
ROU9199 Pokorná Marcela SKOB Roudnice nad Labem 428267 50 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
celkem přihlášených: 849, vklad: 123250 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.