Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14B     D14D     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D35D     D40B     D45B     D45D     D50B     D55B     D55D     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H12D     H14B     H14D     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H35D     H40B     H45B     H45D     H50B     H55B     H55D     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
3.69 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín C 09977 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
7XC1550 Samlerová Jolana Samlerovi 2049552 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
PHKxxxx Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové 9351 120 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 0000405984 120 Kč
2.41 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
3.10 km, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 8101007 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 60 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 60 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 120 Kč
2.52 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
NPA0751 Dušková Tereza SK LOB Nová Paka C 9696 60 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 120 Kč
3.43 km, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 8145608 60 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 60 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 7207889 60 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 60 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 60 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
3.07 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
3.99 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 180 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 180 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 180 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 180 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 180 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 180 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 180 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 180 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 180 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 180 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 180 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 180 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 180 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002092424 180 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 180 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 180 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 180 Kč
5.11 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 180 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 180 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 180 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 180 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí B 2091564 180 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 180 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 180 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 180 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 180 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 180 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 180 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 360 Kč
5.43 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 180 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 180 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava B 7210905 180 Kč
6.92 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 200 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 200 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 8628699 200 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 200 Kč
23P8851 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 8061088 200 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 200 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 200 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 200 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 200 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 200 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 200 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 200 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 200 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 200 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 200 Kč
24Dxxx1 Vaculíková Jana (GER) SV Robotron Dresden 2052244 200 Kč
4.67 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 200 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 200 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 200 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 200 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 200 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 200 Kč
5.25 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 180 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 180 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 180 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 180 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 180 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 180 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 180 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 180 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 180 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 180 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 180 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 180 Kč
3.99 km, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 90 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
SHK8350 Chabinová Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
5.25 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 180 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 180 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 180 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 180 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 180 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 180 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 180 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 180 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 180 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 180 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 180 Kč
4.57 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 180 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 180 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 180 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 180 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 180 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 180 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 180 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 360 Kč
3.52 km, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 90 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
4.57 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 180 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 180 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 180 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 180 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 180 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 180 Kč
3.77 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 180 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 180 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 180 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 180 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 180 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 180 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 180 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 180 Kč
2.95 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
3.77 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 130 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 130 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 130 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 130 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 130 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 130 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 130 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 130 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 130 Kč
2.95 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
2.95 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 130 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 130 Kč
3.69 km, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 60 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 4616803 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU1000 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
2.49 km, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 120 Kč
3.35 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 60 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8654570 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 120 Kč
2.53 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
VRL0607 Pour Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126257 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 426310 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
CHC0602 Štangler Jiří K.O.B. Choceň C 232911 60 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
4.81 km, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 60 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 60 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 60 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 60 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 60 Kč
3.43 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
5.97 km, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 180 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 180 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 180 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 180 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 180 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 180 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 180 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 180 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 180 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 180 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 180 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 180 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 180 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 180 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 180 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 180 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 180 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 180 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 180 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 180 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 180 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 180 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 180 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 180 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 0002113064 360 Kč
7.20 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 180 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 180 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 180 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 180 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 180 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 180 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 180 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7209449 180 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 180 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 180 Kč
7.83 km, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 180 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 180 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí A 2085646 180 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 180 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 180 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8701 180 Kč
10.75 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 200 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 200 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 200 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 200 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 200 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 200 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 200 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 200 Kč
TAP8705 Purkyt Jan KOB Tretra Praha C 232148 200 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 200 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 200 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 200 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 200 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 200 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 200 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 200 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 200 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 200 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 200 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 200 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9308 200 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 200 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 200 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 200 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 200 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 200 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 200 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 200 Kč
23Pxxx1 Drozdz Rafal (POL) OK!Sport Warszawa 887233 400 Kč
6.47 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 200 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 200 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 200 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 200 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 200 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 200 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 200 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 200 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 200 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 200 Kč
8.41 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 180 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 180 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 180 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 180 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 180 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 180 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 180 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 180 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 180 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 180 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 180 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 180 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 180 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 180 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 180 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 180 Kč
5.26 km, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 90 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 1420849 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 180 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 180 Kč
8.41 km, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 180 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 180 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 180 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 180 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 180 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 180 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 180 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 180 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 180 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 180 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 180 Kč
6.86 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 180 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 180 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 180 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 180 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 180 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 180 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 180 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 180 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 180 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 360 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 360 Kč
4.54 km, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU6304 Jirák Stanislav OK Lokomotiva Pardubice C 2122283 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 90 Kč
2CPxxx2 Nadera Dariusz (POL) indyvidual 8645190 180 Kč
6.86 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
5.02 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 180 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 180 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 180 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 180 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 180 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 180 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 180 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 180 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 180 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 180 Kč
3.81 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
5.02 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 130 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 130 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 130 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 130 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 260 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 130 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 130 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 130 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 130 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 130 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 130 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 130 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 130 Kč
4.46 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 130 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 130 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 130 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 130 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 130 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 130 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 130 Kč
4.46 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 130 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 130 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 130 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 130 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 130 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 130 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 130 Kč
65Pxxxx Bogulak Adam (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053630 130 Kč
2.95 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 130 Kč
2.95 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 130 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 130 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 130 Kč
3.69 km, 7 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín 52330 60 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 60 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 2124792 60 Kč
NNN1600 Benešová Hana Neregistrovaní 2073674 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 60 Kč
ADA1051 Tejkalová Anetka OOB Spartak Adamov 52714 60 Kč
CHTxxxx Krejsová Markéta OOB SK Chrast 52175 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 60 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník 60 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 60 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 60 Kč
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 60 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 60 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 09300 60 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 09210 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
LPU0840 Jirák Jan OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
LPU1196 Salačová Eliška OK Lokomotiva Pardubice 2049514 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
BRU0900 Pelán Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032376 60 Kč
BRU1151 Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000331168 60 Kč
1UZ0900 Hýbl Orlík VIPrahlé mládí zapůjčit 100 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 51781 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
81Zxxx1 Pácal František Obdržálci zapůjčit 100 Kč
81Zxxx2 Pácalová Kateřina Obdržálci zapůjčit 100 Kč
81Zxxx3 Dědeček Václav Obdržálci zapůjčit 100 Kč
81Zxxx4 Dědečková Anežka Obdržálci zapůjčit 100 Kč
PHKxxx1 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové 2122267 60 Kč
LTUxxx1 Sombota Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov 9772 60 Kč
LTUxxx2 Zlámalová Barbora OOB TJ Lokomotiva Trutnov 9769 60 Kč
2.57 km, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 60 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C zapůjčit 100 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 60 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 60 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi zapůjčit 100 Kč
LPU2222 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2223 Belej Tom OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2224 Belejová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU7254 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 51130 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
BRM5600 Borůvka Jindřich Sokol Burdych C 247310 60 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331365 60 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002092420 60 Kč
BRU0702 Posejpal Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 60 Kč
BRU0850 Freiwaldová Tereza Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 60 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 60 Kč
BRU6801 Vychopen Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425510 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
BRU0751 Heerkens Luna Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 60 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 60 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 60 Kč
SHK9999 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
SHK9998 Procházka Miloš OK Slavia Hradec Králové 9133 60 Kč
2CPxxx1 Nadera Agata (POL) indyvidual 8645189 60 Kč
DOB9090 Lžíčařová Iveta KOB Dobruška C 7230 60 Kč
5.71 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 180 Kč
4JC8500 Pauschek Karel nereg 180 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 180 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 180 Kč
BRM9001 Vodňanský Jan Sokol Burdych 2033619 180 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 180 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 180 Kč
57X7100 Karásek Jiří OB Karas 1428938 180 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 180 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 180 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 180 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 180 Kč
BRM6301 Jirásek Karel Sokol Burdych C 5584 180 Kč
BRU0302 Hartman Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425526 180 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 180 Kč
BRU6601 Pelán Kamil Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425503 180 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 8656695 180 Kč
celkem přihlášených: 830, vklad: 97450 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.