Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy východ

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
2.46 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
2.61 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 60 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 60 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
2.45 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 100 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 100 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 100 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 100 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 100 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 100 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 100 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 100 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 100 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 100 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 100 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 100 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 100 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 100 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 100 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 100 Kč
2.94 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 160 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 160 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 160 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 160 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 160 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 160 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 160 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 160 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 160 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 160 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 160 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 160 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 160 Kč
3.43 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 160 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 160 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 160 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 160 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 160 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 160 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí B 2091564 160 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 160 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 160 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 160 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 160 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 160 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 320 Kč
3.88 km, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 160 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava B 7210905 160 Kč
4.88 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 170 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 170 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 170 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 170 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 170 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 170 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 8628699 170 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 170 Kč
23P8851 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 8061088 170 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 170 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 170 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 170 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 170 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 170 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 170 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 170 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 170 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 170 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 170 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 170 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 170 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 170 Kč
24Dxxx1 Vaculíková Jana (GER) SV Robotron Dresden 2052244 170 Kč
4.58 km, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 170 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 170 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 170 Kč
3.83 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 160 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 160 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 160 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 160 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 160 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 160 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 160 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 160 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 160 Kč
3.83 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 160 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 160 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 160 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 160 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 160 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 160 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 160 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 160 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 160 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 160 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 160 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 160 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 160 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 160 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 160 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 160 Kč
3.25 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 160 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 160 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 160 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 160 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 160 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 160 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 160 Kč
3.25 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 160 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 160 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 160 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 160 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 160 Kč
3.02 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 160 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 160 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 160 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 160 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 160 Kč
3.02 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 120 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 120 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 120 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
2.51 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
2.51 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
2.63 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
2.66 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
2.95 km, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 100 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 100 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 100 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 100 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 100 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 100 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 100 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 100 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 100 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 100 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 100 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 100 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 200 Kč
3.48 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 160 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 160 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 160 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 160 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 160 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 160 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 160 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 160 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 160 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 160 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 160 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 160 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 160 Kč
4.58 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 160 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 160 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 160 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 160 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 160 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 160 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 160 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7209449 160 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 160 Kč
4.90 km, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 160 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 160 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí A 2085646 160 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 160 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 160 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 160 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8701 160 Kč
5.52 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 170 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 170 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 170 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 170 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 170 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 170 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 170 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 170 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 170 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 170 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 170 Kč
TAP8705 Purkyt Jan KOB Tretra Praha C 232148 170 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 170 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 170 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 170 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 170 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 170 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 170 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 170 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 170 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 170 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 170 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 170 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 170 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 170 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 170 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 170 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 170 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 170 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 170 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 170 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 170 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 170 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 170 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 170 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 170 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 170 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 170 Kč
23Pxxx1 Drozdz Rafal (POL) OK!Sport Warszawa 887233 340 Kč
5.06 km, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4JC8500 Pauschek Karel nereg 170 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 170 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 170 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 170 Kč
5.14 km, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 160 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 160 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 160 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 160 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 160 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 160 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
4.88 km, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 160 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 160 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 160 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 160 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 160 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 160 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 160 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 160 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 160 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 160 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 160 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
4.52 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 160 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 160 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 160 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 160 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 160 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 160 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 160 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 160 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 160 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 160 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 160 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 160 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 320 Kč
4.52 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 160 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 160 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 160 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
2CPxxx2 Nadera Dariusz (POL) indyvidual 8645190 320 Kč
3.37 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 160 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 160 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 160 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 160 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 160 Kč
3.37 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 120 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 240 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 120 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
2.82 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 120 Kč
2.82 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
2.56 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 120 Kč
2.56 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
2.48 km, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44C8550 Špinková Markéta Neregistrovaní 2073674 60 Kč
NNN1600 Benešová Hana Neregistrovaní 2073674 60 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 60 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 60 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 60 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
SHK8350 Chabinová Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 60 Kč
VLI0608 Lochman Adam Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 100 Kč
2CPxxx1 Nadera Agata (POL) indyvidual 8645189 60 Kč
DOB9090 Lžíčařová Iveta KOB Dobruška C 7230 60 Kč
4.98 km, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 160 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 160 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 160 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 160 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 160 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 160 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 160 Kč
celkem přihlášených: 405, vklad: 57770 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.