Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Růžená
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
RUZ - TJ Růžená
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P    
3.80 km, 70 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 0 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C zapůjčit 90 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 40 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 0 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
CHT10xx Slavíková Barbora OOB SK Chrast 60 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 60 Kč
2.00 km, 70 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 0 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 0 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 0 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2118113 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 0 Kč
3.20 km, 110 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 0 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 0 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 0 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 40 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 40 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 40 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116487 40 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 60 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 0 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 0 Kč
4.20 km, 110 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 100 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 100 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 0 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 2035744 100 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 100 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 100 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 100 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 100 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 100 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 100 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 100 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 100 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 100 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 100 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 100 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 150 Kč
5.30 km, 130 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 0 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 180 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 180 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 180 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 180 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 180 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 180 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 180 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 180 Kč
6.30 km, 190 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 180 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 180 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 180 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 180 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí B 2091564 180 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 180 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 270 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 270 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 2801050 270 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 270 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 270 Kč
7.20 km, 130 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 180 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 180 Kč
9.20 km, 210 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 200 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 200 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 200 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 200 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 200 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 200 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 200 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 200 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 200 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 200 Kč
8.20 km, 200 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 200 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 200 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 200 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 200 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 200 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 200 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 200 Kč
5.80 km, 120 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 80 Kč
CHT7651 Drobná Markéta OOB SK Chrast C 80 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 120 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 120 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 120 Kč
8.20 km, 200 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 180 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 180 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 180 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 180 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 180 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 270 Kč
6.90 km, 140 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 120 Kč
6.90 km, 140 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C7450 Nováková Jana Cirkus Čakovice 7207874 180 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 180 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 180 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 180 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 180 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 180 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 180 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 180 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 180 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 180 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 8303001 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 180 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 180 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C zapůjčit 230 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 180 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 180 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 180 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 180 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 180 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 180 Kč
5.80 km, 120 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 180 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 180 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 180 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 180 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 180 Kč
5.40 km, 120 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
ABM7051 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno 416013 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 120 Kč
5.40 km, 120 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
4.60 km, 120 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 180 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 180 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 180 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 180 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 180 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 180 Kč
4.30 km, 100 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 120 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 120 Kč
4.30 km, 100 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 130 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 130 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 130 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 130 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 130 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 130 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 130 Kč
3.60 km, 75 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
3.60 km, 100 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 0 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 120 Kč
3.60 km, 100 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 130 Kč
3.40 km, 100 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 130 Kč
3.80 km, 70 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
ABM0903 Muselík Mikuláš KOB ALFA Brno 49695 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 2087631 60 Kč
2.10 km, 70 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 0 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 0 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 0 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 40 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 0 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 0 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 0 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 110 Kč
4.10 km, 90 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 0 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 0 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 0 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SJH Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 40 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 40 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 40 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 40 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 0 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 410702 60 Kč
5.00 km, 110 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 2073740 100 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 0 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 100 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 0 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 100 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 0 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 100 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 100 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 100 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 100 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 100 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 100 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 100 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 100 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 100 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 0 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 995847 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 0 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 150 Kč
7.30 km, 190 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 0 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 0 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 180 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 180 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 180 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 180 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 180 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 180 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 180 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 180 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 180 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 180 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 180 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 180 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 0 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 270 Kč
9.20 km, 140 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 180 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 180 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 180 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 180 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 180 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 180 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 180 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 180 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 180 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 180 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 180 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 180 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 180 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 270 Kč
10.10 km, 230 m, 21 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 0 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 180 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 180 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 180 Kč
14.00 km, 270 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 200 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 200 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 200 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 200 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 200 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 200 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 200 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 200 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 200 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 200 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 200 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 200 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 200 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 200 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 200 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 200 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 200 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 200 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 200 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 300 Kč
11.30 km, 260 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 200 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 200 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 200 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 200 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 200 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 200 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 200 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 200 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 200 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 200 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 300 Kč
9.60 km, 200 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 120 Kč
NNN Novák Jakub Neregistrovaní 920682 80 Kč
10.40 km, 220 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 180 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 180 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 180 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 180 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 180 Kč
10.20 km, 240 m, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 80 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec C 436407 80 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 120 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 120 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená 53500 0 Kč
10.20 km, 240 m, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C7500 Novák Pavel Cirkus Čakovice 2134254 180 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 180 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 180 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 180 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 180 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 180 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 180 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05296 180 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 180 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 270 Kč
9.00 km, 200 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 180 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 180 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 180 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 180 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 180 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 180 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 180 Kč
7.90 km, 160 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 80 Kč
ABM6946 Gross Michal KOB ALFA Brno 52009 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 120 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 120 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 995874 120 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 120 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 120 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 120 Kč
7.90 km, 160 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
SJH6502 Novotný Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079504 180 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 180 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 180 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 270 Kč
7.30 km, 140 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 180 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 180 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 180 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 180 Kč
6.30 km, 145 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 120 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 120 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 120 Kč
6.30 km, 145 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 130 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 130 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 130 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 130 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 130 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 130 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 130 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 195 Kč
5.40 km, 130 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
4.40 km, 100 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
4.40 km, 100 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 130 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 130 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 130 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 130 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 130 Kč
4.00 km, 105 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 130 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 130 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 130 Kč
3.80 km, 70 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SJH Jindřichův Hradec C 2118501 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 0 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C zapůjčit 90 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C zapůjčit 90 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 40 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2116494 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 2134303 40 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín 52330 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
HCE1150 Dostálová Rebeka TJ Hostivice C 2126397 40 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 40 Kč
9XX1500 Eliáš Vojta neregistrovaní Na kopci 40 Kč
3.10 km, 95 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř 2120621 40 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 40 Kč
VCB7399 Zavadilová Leona OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 40 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 40 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 40 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 40 Kč
PHK7606 Málek Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2070847 40 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 40 Kč
PZR Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 40 Kč
HCE0051 Strnadová Anna TJ Hostivice C 2113504 40 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 40 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci 2134300 40 Kč
9XX0150 Eliášová Kateřina neregistrovaní Na kopci 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
celkem přihlášených: 583, vklad: 66665 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.