Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
FSP1050 | Kurfürstová MarieKurfürstová Marie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1407430 | 40 Kč |
SJI0950 | Coufalová JúliaCoufalová Júlia | OK Jihlava | C | 2099513 | 0 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 40 Kč |
OSN1151 | Pilná AnnaPilná Anna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 436927 | 40 Kč |
LOU0850 | Šunková BertaŠunková Berta | SK Moravan Louňovice | C | zapůjčit | 40 Kč |
LPU1054 | Fenclová HanaFenclová Hana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9660 | 40 Kč |
LPU1053 | Fukátková LudmilaFukátková Ludmila | OK Lokomotiva Pardubice | C | 52171 | 40 Kč |
TTR0999 | Věžníková VeronikaVěžníková Veronika | OOB Třebíč | C | 2115145 | 40 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | C | 7207853 | 40 Kč |
CHT10xx | Slavíková BarboraSlavíková Barbora | OOB SK Chrast | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK0951 | Lepšová LucieLepšová Lucie | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2091531 | 40 Kč |
TBM0980 | Ptáčková JuliePtáčková Julie | KOS TJ Tesla Brno | C | 53250 | 40 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | C | 2081397 | 40 Kč |
SJI0851 | Krátká EliškaKrátká Eliška | OK Jihlava | C | 2125342 | 0 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7208071 | 40 Kč |
SJH0951 | Beranová MarieBeranová Marie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2087674 | 40 Kč |
CHT0851 | Charouzová EliškaCharouzová Eliška | OOB SK Chrast | C | 2124755 | 40 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | C | 682379 | 40 Kč |
JHB0851 | Honzáková NelkaHonzáková Nelka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 04686 | 40 Kč |
PHK0850 | Čapková MarkétaČapková Markéta | OK 99 Hradec Králové | C | 9665 | 40 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 0 Kč |
TTR0777 | Věžníková NatálieVěžníková Natálie | OOB Třebíč | C | 2115140 | 40 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53177 | 40 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 40 Kč |
SJI0953 | Novotná NicolNovotná Nicol | OK Jihlava | C | 433091 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0751 | Gregorová AliceGregorová Alice | SK OB Chotěboř | C | 51139 | 40 Kč |
SJI0750 | Vítková HanaVítková Hana | OK Jihlava | C | 336770 | 0 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | C | 2121757 | 40 Kč |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | B | 416309 | 40 Kč |
SJH0754 | Potužníková AdélaPotužníková Adéla | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113415 | 40 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088158 | 40 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 553451 | 40 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | B | 232404 | 40 Kč |
CHT0651 | Halamková JustýnaHalamková Justýna | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0652 | Slavíková EvaSlavíková Eva | OOB SK Chrast | C | 2124751 | 40 Kč |
CHT0653 | Horáková MarkétaHoráková Markéta | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0654 | Drobná KateřinaDrobná Kateřina | OOB SK Chrast | C | 2120993 | 40 Kč |
CHT0655 | Doležalová BarboraDoležalová Barbora | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0751 | Boučková EvaBoučková Eva | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | C | 2120999 | 40 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53602 | 40 Kč |
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | B | 2082930 | 40 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | B | 52192 | 0 Kč |
LPU0680 | Petrásová MichaelaPetrásová Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2096149 | 40 Kč |
LPU0756 | Pipková KarolínaPipková Karolína | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7200907 | 40 Kč |
LPU0757 | Tichá AlexandraTichá Alexandra | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2075616 | 40 Kč |
LPU0751 | Zitková AndreaZitková Andrea | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049541 | 40 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53158 | 40 Kč |
HCE0750 | Dostálová JuditaDostálová Judita | TJ Hostivice | C | 1421898 | 60 Kč |
STA0751 | Doleželová VendulaDoleželová Vendula | OK Střelka | C | 2116487 | 60 Kč |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 2801042 | 0 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | C | 2092371 | 0 Kč |
RUZ0750 | Gregorová JulieGregorová Julie | TJ Růžená | C | 2135179 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK0650 | Neumannová AlžbětaNeumannová Alžběta | OK 99 Hradec Králové | B | 2056296 | 100 Kč |
SRK0552 | Cejpková KarolínaCejpková Karolína | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2025350 | 100 Kč |
OSN0450 | Marečková EmaMarečková Ema | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8656602 | 100 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | B | 232975 | 100 Kč |
SJI0551 | Srbová MichaelaSrbová Michaela | OK Jihlava | B | 2059732 | 0 Kč |
PHK0450 | Chvátilová JohanaChvátilová Johana | OK 99 Hradec Králové | B | 2035744 | 100 Kč |
CTB0551 | Paulová PavlínaPaulová Pavlína | SK OB Chotěboř | C | 2119195 | 100 Kč |
SRK0551 | Morávková ZuzanaMorávková Zuzana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 9201626 | 100 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | B | 416310 | 100 Kč |
PHK0554 | Doudová AlžbětaDoudová Alžběta | OK 99 Hradec Králové | B | 2103273 | 100 Kč |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 8663172 | 100 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 7210128 | 100 Kč |
SJH0451 | Kubáková NelaKubáková Nela | SOS Jindřichův Hradec | B | 9201757 | 100 Kč |
SJH0453 | Komárková JindraKomárková Jindra | SOS Jindřichův Hradec | C | 426377 | 100 Kč |
OSN0452 | Pilná KláraPilná Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 436958 | 100 Kč |
OSN0454 | Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 2080908 | 100 Kč |
JHB0551 | Honzáková LenkaHonzáková Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 49805 | 100 Kč |
VCB0454 | Votíková TerezaVotíková Tereza | OB České Budějovice | C | 426387 | 100 Kč |
SJI0553 | Jindřichová EliškaJindřichová Eliška | OK Jihlava | B | 2085599 | 0 Kč |
KUO0451 | Brožková TerezaBrožková Tereza | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2087684 | 100 Kč |
LPU0656 | Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2070812 | 100 Kč |
LPU0655 | Haasová KláraHaasová Klára | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2070811 | 100 Kč |
LPU0553 | Mrskočová MarkétaMrskočová Markéta | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049520 | 100 Kč |
LPU0663 | Vošahlíková EmaVošahlíková Ema | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2102545 | 100 Kč |
PHK0451 | Čapková AnnaČapková Anna | OK 99 Hradec Králové | B | 2053586 | 100 Kč |
VTA0551 | Kosobudová AnnaKosobudová Anna | SC vebr-sport | B | 7208086 | 100 Kč |
LTU0451 | Hošková KateřinaHošková Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057578 | 100 Kč |
LTU0452 | Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057583 | 100 Kč |
PHK0550 | Metelková MichaelaMetelková Michaela | OK 99 Hradec Králové | A | 2056274 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0250 | Dočkalová KláraDočkalová Klára | OK Jihlava | B | 1396852 | 0 Kč |
CHT0251 | Starková TerezieStarková Terezie | OOB SK Chrast | B | 9102283 | 160 Kč |
OSN0250 | Slámová TaťánaSlámová Taťána | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 7207775 | 160 Kč |
SHK0251 | Raková PetraRaková Petra | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049526 | 160 Kč |
PHK0353 | Horáková VeronikaHoráková Veronika | OK 99 Hradec Králové | B | 2087682 | 160 Kč |
LPU0353 | Bártová AdélaBártová Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2102522 | 160 Kč |
LPU0251 | Kovářová JanaKovářová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 1421908 | 160 Kč |
LPU0354 | Vodičková JohanaVodičková Johana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656504 | 160 Kč |
VTA0253 | Kosobudová KateřinaKosobudová Kateřina | SC vebr-sport | B | 7208091 | 160 Kč |
OPI0350 | Šafaříková LucieŠafaříková Lucie | Orientační sporty Písek | C | 439103 | 160 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 416215 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK0151 | Kosová TerezaKosová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8660596 | 160 Kč |
PZR0152 | Polanská NellyPolanská Nelly | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2088199 | 160 Kč |
PHK0051 | Hápová PetraHápová Petra | OK 99 Hradec Králové | B | 2075681 | 160 Kč |
SRK0050 | Filipová TerezaFilipová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091516 | 160 Kč |
LPU0151 | Držková BerenikaDržková Berenika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7200905 | 160 Kč |
LPU0060 | Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049516 | 160 Kč |
LPU0051 | Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7201814 | 160 Kč |
KUO0153 | Kubíčková IvaKubíčková Iva | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2091564 | 160 Kč |
NPA0151 | Nováková SvětlanaNováková Světlana | SK LOB Nová Paka | B | 2122276 | 160 Kč |
CTB0051 | Boháčová AnnaBoháčová Anna | SK OB Chotěboř | B | 8884 | 240 Kč |
SJC0156 | Matějková BarboraMatějková Barbora | Sportcentrum Jičín | B | 8191119 | 240 Kč |
TTR0151 | Drábková EliškaDrábková Eliška | OOB Třebíč | C | 2801047 | 240 Kč |
SHK0151 | Zimová BarboraZimová Barbora | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049549 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT9852 | Dvořáková KláraDvořáková Klára | OOB SK Chrast | B | 7207865 | 160 Kč |
LPU9952 | Barnetová VeronikaBarnetová Veronika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2082907 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 170 Kč |
ZBM8658 | Palasová PetraPalasová Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 500267 | 170 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 515006 | 170 Kč |
TTR8551 | Křížová LenkaKřížová Lenka | OOB Třebíč | C | 515158 | 170 Kč |
CHT9254 | Ondráčková LucieOndráčková Lucie | OOB SK Chrast | C | 53127 | 170 Kč |
CTB8151 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SK OB Chotěboř | E | 7208080 | 170 Kč |
CTB9452 | Benešová JanaBenešová Jana | SK OB Chotěboř | C | 8656518 | 170 Kč |
CTB9451 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | E | 2081369 | 170 Kč |
OSN9696 | Vališová MartinaVališová Martina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | R | 981804 | 170 Kč |
RBK9252 | Mazalová MonikaMazalová Monika | SK Radioklub Blansko | C | 7260027 | 170 Kč |
AOV8750 | Vlachová TerezaVlachová Tereza | OOB TJ Baník Ostrava | C | 1470167 | 170 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 170 Kč |
LPU7667 | Fenclová MartaFenclová Marta | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8651740 | 170 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 515504 | 170 Kč |
TZL9753 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | R | 8654917 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK9351 | Peremská DanaPeremská Dana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9536 | 170 Kč |
CHT9652 | Kašparová LucieKašparová Lucie | OOB SK Chrast | C | 53141 | 170 Kč |
TBM8452 | Drábková ZuzanaDrábková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2125377 | 170 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 170 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 170 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 170 Kč |
PZR9251 | Urbanová JohanaUrbanová Johana | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232496 | 170 Kč |
CHT8751 | Kratochvílová StanislavaKratochvílová Stanislava | OOB SK Chrast | C | 4537 | 170 Kč |
JHB8952 | Nesrovnalová IvetaNesrovnalová Iveta | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 53615 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBM9759 | Štaubertová TerezaŠtaubertová Tereza | SK Brno Žabovřesky | C | zapůjčit | 80 Kč |
CHT7651 | Drobná MarkétaDrobná Markéta | OOB SK Chrast | C | 80 Kč | |
CHT9751 | Moravčíková HanaMoravčíková Hana | OOB SK Chrast | C | 2109708 | 80 Kč |
CHT8551 | Martincová KristýnaMartincová Kristýna | OOB SK Chrast | C | 63591 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 2104588 | 160 Kč |
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 160 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 160 Kč |
LPU7960 | Haasová RenataHaasová Renata | OK Lokomotiva Pardubice | C | 410784 | 160 Kč |
LPU8153 | Kárníková KamilaKárníková Kamila | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2118499 | 160 Kč |
LPU6052 | Knapová IvaKnapová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9316 | 160 Kč |
KRL7951 | Křížová LenkaKřížová Lenka | Kometa Kralovice | C | 2800313 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 80 Kč |
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 80 Kč |
JHB8053 | Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103783 | 80 Kč |
JHB7951 | Slavíčková LadaSlavíčková Lada | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106726 | 80 Kč |
CHT8152 | Krejsová MartinaKrejsová Martina | OOB SK Chrast | C | 52175 | 80 Kč |
CTB7851 | Paulová HanaPaulová Hana | SK OB Chotěboř | C | 51836 | 80 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 80 Kč |
JHB7753 | Honzáková JanaHonzáková Jana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7207340 | 80 Kč |
TTR7551 | Palátová LenkaPalátová Lenka | OOB Třebíč | C | 4673 | 80 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 80 Kč |
CTB8351 | Šťastná LenkaŠťastná Lenka | SK OB Chotěboř | C | 2082926 | 80 Kč |
HLV8153 | Smětáková IvanaSmětáková Ivana | OB Holešov z.s. | C | 52670 | 120 Kč |
TBM7658 | Klíčová KateřinaKlíčová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083409 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB7750 | Janderová MarkétaJanderová Markéta | SOBSA | C | 2051485 | 160 Kč |
FSP7852 | Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207837 | 160 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 52113 | 160 Kč |
PHK7450 | Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína | OK 99 Hradec Králové | C | 9430 | 160 Kč |
SRK7452 | Zemánková EvaZemánková Eva | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9796 | 160 Kč |
3VX7450 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | Zámečníci | 2103763 | 160 Kč | |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9690219 | 160 Kč |
SRK7373 | Filipová IvanaFilipová Ivana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2096120 | 160 Kč |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 426399 | 160 Kč |
SJH7851 | Beranová JanaBeranová Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 2035147 | 160 Kč |
SJH7652 | Potužníková EvaPotužníková Eva | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113481 | 160 Kč |
SJH7651 | Komárková LenkaKomárková Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 995845 | 160 Kč |
VIC7658 | Fukátková MiroslavaFukátková Miroslava | OB Vizovice | C | 8303001 | 160 Kč |
CST7454 | Pelcová PavlaPelcová Pavla | OB Strakonice | C | 7749 | 160 Kč |
PHK7456 | Samková RenátaSamková Renáta | OK 99 Hradec Králové | C | 1413977 | 160 Kč |
KRE7450 | Nováková AlenaNováková Alena | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8660908 | 160 Kč |
LOU7550 | Šunková KarolínaŠunková Karolína | SK Moravan Louňovice | C | zapůjčit | 160 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 7207856 | 160 Kč |
KUO7451 | Brožková KvětaBrožková Květa | KOB Ústí nad Orlicí | C | 887160 | 160 Kč |
LPU7558 | Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2035734 | 160 Kč |
LPU7356 | Mrskočová DanaMrskočová Dana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049512 | 160 Kč |
LPU7468 | Štichhauerová KateřinaŠtichhauerová Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2070813 | 160 Kč |
LPU7658 | Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 889272 | 160 Kč |
PHK7850 | Čapková PetraČapková Petra | OK 99 Hradec Králové | C | 2053587 | 160 Kč |
LTU7350 | Licková DanaLicková Dana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057595 | 160 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52230 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VTA6951 | Hudečková HelenaHudečková Helena | SC vebr-sport | C | 9101705 | 160 Kč |
KRE7051 | Dulovcová MarieDulovcová Marie | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207876 | 160 Kč |
SRK6752 | Kosová MichaelaKosová Michaela | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8660597 | 160 Kč |
VCB7055 | Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela | OB České Budějovice | C | 426396 | 160 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 9101672 | 160 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 160 Kč |
VCB7254 | Votíková MonikaVotíková Monika | OB České Budějovice | C | 426341 | 160 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 160 Kč |
LPU6955 | Demlová JitkaDemlová Jitka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9201630 | 160 Kč |
LPU6854 | Horáková JindraHoráková Jindra | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660598 | 160 Kč |
LPU6954 | Koberová LenkaKoberová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660905 | 160 Kč |
LPU7156 | Pipková TáňaPipková Táňa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049550 | 160 Kč |
VTA7351 | Kosobudová LenkaKosobudová Lenka | SC vebr-sport | C | 7208099 | 160 Kč |
LTU6952 | Lazáková ŠárkaLazáková Šárka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057594 | 160 Kč |
SHK7251 | Langrová MonikaLangrová Monika | OK Slavia Hradec Králové | C | 9802 | 160 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 160 Kč |
TTR6951 | Drábková JitkaDrábková Jitka | OOB Třebíč | C | 2801050 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SNA7155 | Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava | TJ START Náchod | C | 9606 | 80 Kč |
OSN6654 | Wurzelová DanaWurzelová Dana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006654 | 80 Kč |
CTB6851 | Voborníková EvaVoborníková Eva | SK OB Chotěboř | C | 2080977 | 80 Kč |
SJH7052 | Dundáčková HanaDundáčková Hana | SOS Jindřichův Hradec | C | 442862 | 80 Kč |
OSN7356 | Janíčková JitkaJaníčková Jitka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53603 | 80 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410374 | 80 Kč |
TBM6653 | Lukášová LenkaLukášová Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 53288 | 80 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 230664 | 80 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 80 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2075659 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LTU6451 | Hindráková MartinaHindráková Martina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 7201808 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK5651 | Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina | OK 99 Hradec Králové | C | 2102552 | 160 Kč |
KRE6351 | Troupová VladěnaTroupová Vladěna | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51412 | 160 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 160 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 160 Kč |
KRE6352 | Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51413 | 160 Kč |
LPU6152 | Lehárová IvaLehárová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2109765 | 160 Kč |
LTU6352 | Hanušová JitkaHanušová Jitka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085638 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 80 Kč |
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 80 Kč |
PBM5451 | Robotková LenkaRobotková Lenka | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7209368 | 80 Kč |
TTR6152 | Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka | OOB Třebíč | C | 303944 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SHK5351 | Fejlková AliceFejlková Alice | OK Slavia Hradec Králové | C | 9107 | 120 Kč |
TCB5751 | Pokorná EvaPokorná Eva | SK Technik České Budějovice | C | 52184 | 120 Kč |
LPU5654 | Novotná JiřinaNovotná Jiřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2125366 | 120 Kč |
LPU5851 | Víchová LadislavaVíchová Ladislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 888601 | 120 Kč |
NPA5351 | Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina | SK LOB Nová Paka | C | 2060217 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU4950 | Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 436429 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 301209 | 80 Kč |
TRT5350 | Oulická HanaOulická Hana | KOS Třešť | C | 2102564 | 80 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 232900 | 0 Kč |
TTR5351 | Orálková LibušeOrálková Libuše | OOB Třebíč | C | 52253 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU4752 | Kubíková KvětaKubíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9247 | 120 Kč |
LTU4751 | Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2058517 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | C | 2104593 | 40 Kč |
CTB0901 | Gregor MarekGregor Marek | SK OB Chotěboř | C | 887165 | 40 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 2119198 | 40 Kč |
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | C | 331401 | 40 Kč |
SJH1002 | Kopenec ŠimonKopenec Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088209 | 40 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 336789 | 40 Kč |
CHT1001 | Kopecký VojtěchKopecký Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
JHB0801 | Šidlák DominikŠidlák Dominik | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 49825 | 40 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 40 Kč |
TBM1201 | Hájek VojtěchHájek Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 230663 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | C | 2103300 | 0 Kč |
SNA0801 | Doucha TomášDoucha Tomáš | TJ START Náchod | C | 9616 | 40 Kč |
SJH1101 | Beran AntonínBeran Antonín | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067961 | 40 Kč |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096212 | 40 Kč |
PZR0900 | Libra MatyášLibra Matyáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 220398 | 40 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 682374 | 40 Kč |
SJH0901 | Rychtárik TadeášRychtárik Tadeáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 2103731 | 40 Kč |
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 126 | 40 Kč |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | C | 232322 | 40 Kč |
SJI0900 | Dočkal MatoušDočkal Matouš | OK Jihlava | C | 2113416 | 0 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | C | 2111816 | 40 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | C | 2125311 | 0 Kč |
LPU0801 | Frosch VítekFrosch Vítek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 232607 | 40 Kč |
LPU1002 | Kárník ŠtěpánKárník Štěpán | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049542 | 40 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2129213 | 0 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | C | 52969 | 0 Kč |
TBM0804 | Hájek ŠtěpánHájek Štěpán | KOS TJ Tesla Brno | C | 2103778 | 60 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | C | 2801030 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0700 | Jandera KryštofJandera Kryštof | SK Praga | B | 7300279 | 40 Kč |
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 232730 | 40 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 2081396 | 40 Kč |
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | B | 232980 | 40 Kč |
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | B | 2059733 | 0 Kč |
SJI0703 | Coufal PetrCoufal Petr | OK Jihlava | C | 2121888 | 0 Kč |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | B | 2096216 | 40 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 8663132 | 40 Kč |
PZR0701 | Knap JakubKnap Jakub | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121882 | 40 Kč |
CHT0701 | Dejnožka MatějDejnožka Matěj | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CST0601 | Pelc TadeášPelc Tadeáš | OB Strakonice | B | 51330 | 40 Kč |
OSN0707 | Červinka AdamČervinka Adam | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53142 | 40 Kč |
TTR0601 | Palát PřemekPalát Přemek | OOB Třebíč | C | 2084938 | 40 Kč |
PHK0701 | Horák FilipHorák Filip | OK 99 Hradec Králové | B | 2088727 | 40 Kč |
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | B | 52966 | 0 Kč |
LPU0633 | Flos TomášFlos Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2103270 | 40 Kč |
LTU0700 | Kutáček OndřejKutáček Ondřej | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2103289 | 40 Kč |
TZL0707 | Sikora JanSikora Jan | SKOB Zlín | C | 49484 | 60 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | C | 2127589 | 0 Kč |
SLA0600 | Husák OndřejHusák Ondřej | SKOB Slaný | B | 2067945 | 60 Kč |
STA0702 | Krätzer MatějKrätzer Matěj | OK Střelka | 2118111 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK0400 | Neumann MatějNeumann Matěj | OK 99 Hradec Králové | A | 2073740 | 100 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | B | 2080831 | 0 Kč |
PHK0504 | Málek DavidMálek David | OK 99 Hradec Králové | B | 7260020 | 100 Kč |
SNA0501 | Doucha MartinDoucha Martin | TJ START Náchod | B | 9636 | 100 Kč |
PHK0500 | Pompach LukášPompach Lukáš | OK 99 Hradec Králové | B | 2035735 | 100 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | C | 2092373 | 100 Kč |
SRK0504 | Šeps DanielŠeps Daniel | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2027229 | 100 Kč |
SJI0500 | Vítek MatějVítek Matěj | OK Jihlava | B | 2061841 | 0 Kč |
SRK0503 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 7207356 | 100 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 420435 | 100 Kč |
SJH0504 | Potužník ViktorPotužník Viktor | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096259 | 100 Kč |
SJH0505 | Nouza MichalNouza Michal | SOS Jindřichův Hradec | B | 2113419 | 100 Kč |
PHK0502 | Čermák MartinČermák Martin | OK 99 Hradec Králové | B | 2080972 | 100 Kč |
CHT0502 | Šíma MatějŠíma Matěj | OOB SK Chrast | C | 2127613 | 100 Kč |
SHK0501 | Kurka JaroslavKurka Jaroslav | OK Slavia Hradec Králové | B | 2082901 | 100 Kč |
SHK0405 | Kolář ŠimonKolář Šimon | OK Slavia Hradec Králové | B | 7200597 | 100 Kč |
SHK0403 | Dohnálek TomášDohnálek Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | B | 1400421 | 100 Kč |
SHK0402 | Kodytek AdamKodytek Adam | OK Slavia Hradec Králové | B | 2073745 | 100 Kč |
SHK0400 | Rak TomášRak Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049527 | 100 Kč |
CST0401 | Pelc MatyášPelc Matyáš | OB Strakonice | B | 436432 | 100 Kč |
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | B | 51771 | 100 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | B | 2126366 | 0 Kč |
LPU0401 | Haas FilipHaas Filip | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656543 | 100 Kč |
LPU0403 | Krpata MichalKrpata Michal | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656545 | 100 Kč |
LPU0510 | Stohanzl PatrikStohanzl Patrik | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2085645 | 100 Kč |
LPU0405 | Štichhauer DanielŠtichhauer Daniel | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656502 | 100 Kč |
LTU0400 | Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057589 | 100 Kč |
LTU0401 | Šedivka PavelŠedivka Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057587 | 100 Kč |
LTU0500 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057590 | 100 Kč |
NPA0401 | Fajfer FilipFajfer Filip | SK LOB Nová Paka | B | 2122275 | 100 Kč |
NPA0402 | Choutka MatějChoutka Matěj | SK LOB Nová Paka | B | 2122280 | 100 Kč |
NPA0404 | Novák StanislavNovák Stanislav | SK LOB Nová Paka | B | 2122278 | 100 Kč |
NPA0406 | Typlt TomášTyplt Tomáš | SK LOB Nová Paka | B | 7207895 | 100 Kč |
NPA0501 | Pavelec MatějPavelec Matěj | SK LOB Nová Paka | B | 2122282 | 100 Kč |
RUZ0500 | Jelínek FilipJelínek Filip | TJ Růžená | B | 2113360 | 0 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011898 | 100 Kč |
SHK0404 | Černík AdamČerník Adam | OK Slavia Hradec Králové | B | 7210119 | 100 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | B | 995847 | 100 Kč |
SJI0505 | Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch | OK Jihlava | B | 2125372 | 0 Kč |
STA0501 | Krätzer JakubKrätzer Jakub | OK Střelka | 2118112 | 150 Kč | |
RUZ0400 | Gregor JáchymGregor Jáchym | TJ Růžená | B | 2087716 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 2126352 | 0 Kč |
SJI0200 | Tkáč JurajTkáč Juraj | OK Jihlava | B | 2080961 | 0 Kč |
SRK0300 | Flegl MartinFlegl Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 2091541 | 160 Kč |
SJH0302 | Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 436440 | 160 Kč |
PZR0205 | Sitař MiroslavSitař Miroslav | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232348 | 160 Kč |
SHK0303 | Tichý LubomírTichý Lubomír | OK Slavia Hradec Králové | B | 7206348 | 160 Kč |
KRE0201 | Novák JakubNovák Jakub | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8660920 | 160 Kč |
TTR0201 | Palát BohuslavPalát Bohuslav | OOB Třebíč | B | 04538 | 160 Kč |
LPU0310 | Fejfar LukášFejfar Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 232602 | 160 Kč |
LPU0205 | Mrskoč MarekMrskoč Marek | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8654896 | 160 Kč |
LPU0204 | Šišma VojtěchŠišma Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7208077 | 160 Kč |
LTU0300 | Šitina Tomᚊitina Tomáš | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057588 | 160 Kč |
RUZ0301 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | TJ Růžená | B | 2099490 | 0 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53173 | 160 Kč |
VTA0202 | Kouba MarekKouba Marek | SC vebr-sport | C | 7210239 | 240 Kč |
LPU0210 | Vališ JanVališ Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2091559 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 2800321 | 160 Kč |
VCB0103 | Mikuláš JanMikuláš Jan | OB České Budějovice | C | 426391 | 160 Kč |
PHK0001 | Samek TomášSamek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | A | 8656629 | 160 Kč |
SJC0001 | Karásek MatějKarásek Matěj | Sportcentrum Jičín | B | 8499900 | 160 Kč |
SJH0001 | Veselý VojtěchVeselý Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 442888 | 160 Kč |
PZR0102 | Poláček TomášPoláček Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2052352 | 160 Kč |
SHK0100 | Porkert JanPorkert Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 7207030 | 160 Kč |
KUO0001 | Urban MichalUrban Michal | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2035149 | 160 Kč |
KUO0101 | Koditek JonášKoditek Jonáš | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2051522 | 160 Kč |
LPU0105 | Paleček OndřejPaleček Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656505 | 160 Kč |
LTU0001 | Šitina JakubŠitina Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057577 | 160 Kč |
SHK0101 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 51179 | 160 Kč |
VCB0005 | Gottfried AdamGottfried Adam | OB České Budějovice | B | 426392 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI9903 | Kafka MatějKafka Matěj | OK Jihlava | B | 7200364 | 0 Kč |
CTB9902 | Sabol JosefSabol Josef | SK OB Chotěboř | A | 436413 | 160 Kč |
CTB9901 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | B | 1413712 | 160 Kč |
SRK9900 | Šklíba MichalŠklíba Michal | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 7201758 | 160 Kč |
LPU9802 | Žák JanŽák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2025379 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 170 Kč |
SNA7105 | Doucha JiříDoucha Jiří | TJ START Náchod | C | 8655470 | 170 Kč |
TTR8201 | Kříž LukášKříž Lukáš | OOB Třebíč | C | 515159 | 170 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 170 Kč |
SRK8001 | Krmaš VáclavKrmaš Václav | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8008111 | 170 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 170 Kč |
OSN9339 | Kamenický TobiášKamenický Tobiáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9930517 | 170 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | C | 515009 | 170 Kč |
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 170 Kč |
CTB7902 | Hübner JanHübner Jan | SK OB Chotěboř | C | 2082923 | 170 Kč |
CTB7701 | Gregor MartinGregor Martin | SK OB Chotěboř | C | 2121756 | 170 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 7260014 | 170 Kč |
SRK9509 | Ptáček MartinPtáček Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7209655 | 170 Kč |
CHT8701 | Krejsa JanKrejsa Jan | OOB SK Chrast | C | 8663150 | 170 Kč |
OSN9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8651708 | 170 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 170 Kč |
SJH7601 | Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113365 | 170 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 170 Kč |
SJH9300 | Nouza Petr ml.Nouza Petr ml. | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079508 | 170 Kč |
CHT7501 | Vítek PavelVítek Pavel | OOB SK Chrast | C | 51999 | 170 Kč |
VBM7246 | Fučík KarelFučík Karel | VSK Mendelu Brno | C | 720921 | 170 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 170 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 170 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 7207026 | 170 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 170 Kč |
CHT8502 | Martinec PetrMartinec Petr | OOB SK Chrast | C | 52168 | 170 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 53145 | 170 Kč |
LPU7907 | Hovorka JanHovorka Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9337 | 170 Kč |
LPU9707 | Míča TomášMíča Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2032186 | 170 Kč |
LPU9611 | Jurica JanJurica Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 1400447 | 170 Kč |
LPU7308 | Vávra JaroslavVávra Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7203457 | 170 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 7207858 | 170 Kč |
CTB7901 | Šťastný KarelŠťastný Karel | SK OB Chotěboř | C | 2087711 | 170 Kč |
OSN7502 | Dvořáček JiříDvořáček Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52250 | 170 Kč |
OPI7402 | Šafařík IvoŠafařík Ivo | Orientační sporty Písek | C | 434828 | 170 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 301360 | 170 Kč |
ASU8304 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 7203321 | 170 Kč |
TZL8808 | Zbranek RomanZbranek Roman | SKOB Zlín | R | 8422248 | 170 Kč |
VTA6901 | Vébr JiříVébr Jiří | SC vebr-sport | C | 515484 | 255 Kč |
NNN | Novák JakubNovák Jakub | Neregistrovaní | 920682 | 170 Kč | |
CHT9001 | Krejsa MartinKrejsa Martin | OOB SK Chrast | C | 8656563 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300171 | 170 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49824 | 170 Kč |
CHT9903 | Hybeš DavidHybeš David | OOB SK Chrast | B | 53168 | 170 Kč |
PZR8903 | Novohradský PetrNovohradský Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53700 | 170 Kč |
LPU9114 | Lehár AdamLehár Adam | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2088721 | 170 Kč |
OSN8601 | Kutal JiříKutal Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9285 | 170 Kč |
JHB8305 | Nesrovnal JaroslavNesrovnal Jaroslav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 4630 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442870 | 80 Kč |
SJH9902 | Kubák Martin ml.Kubák Martin ml. | SOS Jindřichův Hradec | C | 336772 | 80 Kč |
JHB7702 | Honzák TomášHonzák Tomáš | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7201753 | 80 Kč |
CTB7910 | Hanousek MartinHanousek Martin | SK OB Chotěboř | C | 4678 | 80 Kč |
BBM9700 | Peřinka ŠimonPeřinka Šimon | BETA URSUS Rosice | C | 331797 | 80 Kč |
HLV7707 | Pecka LukášPecka Lukáš | OB Holešov z.s. | C | 2111811 | 120 Kč |
RUZ0001 | Čermák MarekČermák Marek | TJ Růžená | 53500 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN8002 | Červinka JanČervinka Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53174 | 160 Kč |
KUO8001 | Koblížek KamilKoblížek Kamil | KOB Ústí nad Orlicí | C | 980350 | 160 Kč |
LPU8105 | Fukátko JanFukátko Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8636191 | 160 Kč |
LPU7811 | Kárník JanKárník Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9201841 | 160 Kč |
LPU8106 | Šabatka PetrŠabatka Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9269 | 160 Kč |
LPU7715 | Vodička OldřichVodička Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025371 | 160 Kč |
VAM7401 | Netopil LiborNetopil Libor | OB Vamberk | C | 1700083 | 160 Kč |
KRL7800 | Kříž DušanKříž Dušan | Kometa Kralovice | C | 2801021 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 80 Kč |
6HC8100 | Konfršt JosefKonfršt Josef | OB Vepřová | 2126341 | 80 Kč | |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 80 Kč |
TRT8100 | Adam AlešAdam Aleš | KOS Třešť | C | 2112763 | 80 Kč |
CHT8002 | Leksa RobertLeksa Robert | OOB SK Chrast | C | 301340 | 80 Kč |
SJH7101 | Veselý OldřichVeselý Oldřich | SOS Jindřichův Hradec | C | 442847 | 80 Kč |
SJH8001 | Rychtárik LadislavRychtárik Ladislav | SOS Jindřichův Hradec | C | 436407 | 80 Kč |
OSN6901 | Sláma JaroslavSláma Jaroslav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 1232505 | 80 Kč |
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 80 Kč |
CTB7602 | Běloušek PavelBěloušek Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2118480 | 80 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
TTR7901 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 7205015 | 80 Kč |
TBM7511 | Hájek OndřejHájek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 53269 | 120 Kč |
9XX7700 | Bielinová PetraBielinová Petra | neregistrovaní Na kopci | 2134300 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
FSP7400 | Kurfürst PavelKurfürst Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207827 | 160 Kč |
VCB7402 | Janošík RadekJanošík Radek | OB České Budějovice | C | 416301 | 160 Kč |
SJH7705 | Potužník MartinPotužník Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113492 | 160 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2051486 | 160 Kč |
LOU7600 | Šunka JanŠunka Jan | SK Moravan Louňovice | C | 7205005 | 160 Kč |
OSN7500 | Stoklasa RadekStoklasa Radek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 09306 | 160 Kč |
LPU7600 | Stohanzl JanStohanzl Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2103261 | 160 Kč |
LPU7816 | Václavek JanVáclavek Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025376 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 7300190 | 160 Kč |
PHK7200 | Chvátil JiříChvátil Jiří | OK 99 Hradec Králové | C | 336717 | 160 Kč |
TCB6901 | Princ DavidPrinc David | SK Technik České Budějovice | C | 515069 | 160 Kč |
3VX7200 | Zámečník PavelZámečník Pavel | Zámečníci | 2801012 | 160 Kč | |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 160 Kč |
SHK7300 | Kolář ViktorKolář Viktor | OK Slavia Hradec Králové | C | 2049537 | 160 Kč |
KUO6902 | Brožek TomášBrožek Tomáš | KOB Ústí nad Orlicí | C | 920653 | 160 Kč |
LPU6901 | Fencl PetrFencl Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9230 | 160 Kč |
LPU7310 | Pipek KamilPipek Kamil | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049532 | 160 Kč |
VTA7201 | Kosobud DušanKosobud Dušan | SC vebr-sport | C | 7208073 | 160 Kč |
LTU6900 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057593 | 160 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 160 Kč |
LPU7104 | Vališ JanVališ Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2091562 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJH6902 | Dundáček MilanDundáček Milan | SOS Jindřichův Hradec | C | 336790 | 80 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 80 Kč |
SJH6601 | Trojan JiříTrojan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 434831 | 80 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 80 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49811 | 80 Kč |
PHK6800 | Metelka PavelMetelka Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 2058529 | 120 Kč |
HCE7100 | Strnad PavelStrnad Pavel | TJ Hostivice | C | 1417262 | 120 Kč |
TAP7201 | Jirous JiříJirous Jiří | KOB Tretra Praha | C | 442867 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8044 | 160 Kč |
SJH6502 | Novotný PetrNovotný Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079504 | 160 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079498 | 160 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 160 Kč |
CTB6701 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | C | 7260028 | 160 Kč |
OSN6600 | Kovačič MarekKovačič Marek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53428 | 160 Kč |
LTU6501 | Hanuš PavelHanuš Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085618 | 160 Kč |
SHK6701 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9531 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 160 Kč |
PCB5901 | Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk | SKP České Budějovice | C | 51406 | 160 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 160 Kč |
SJC6001 | Řehák PavelŘehák Pavel | Sportcentrum Jičín | C | 8008020 | 160 Kč |
LPU6301 | Fencl JiříFencl Jiří | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9653 | 160 Kč |
LPU5905 | Novotný MiroslavNovotný Miroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2108909 | 160 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB5702 | Hrstka VladislavHrstka Vladislav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 995881 | 80 Kč |
SJH6101 | Romanovský AloisRomanovský Alois | SOS Jindřichův Hradec | C | 331118 | 80 Kč |
SJH6201 | Havlík MilanHavlík Milan | SOS Jindřichův Hradec | C | 231209 | 80 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 80 Kč |
PZR5309 | Novohradský JanNovohradský Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232741 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 442873 | 80 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 80 Kč |
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 80 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 80 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 80 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 80 Kč |
OSN6025 | Černík ZdeněkČerník Zdeněk | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8011 | 80 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 52252 | 120 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK5701 | Běhoun PavelBěhoun Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 2102525 | 120 Kč |
TJP5500 | Cedrych KarelCedrych Karel | TJ Sokol Troja | C | 446334 | 120 Kč |
26A5400 | Hones SeppHones Sepp | (AUT) HSV Ried | 8116117 | 120 Kč | |
LPU5401 | Klimpl PetrKlimpl Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656533 | 120 Kč |
LPU5101 | Knap JanKnap Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 51105 | 120 Kč |
LPU5801 | Vícha VladimírVícha Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207852 | 120 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7209359 | 120 Kč |
SHK5702 | Gazdačko MilanGazdačko Milan | OK Slavia Hradec Králové | C | 410797 | 120 Kč |
MAS5401 | Hájek JanHájek Jan | OOB Aš | C | 7885 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
NPA5101 | Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav | SK LOB Nová Paka | C | 2059741 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 51989 | 80 Kč |
SJH4201 | Gřunděl IvanGřunděl Ivan | SOS Jindřichův Hradec | C | 9200531 | 80 Kč |
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 80 Kč |
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 120 Kč |
SRK4702 | Hrobař RudolfHrobař Rudolf | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9798 | 120 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 120 Kč |
LPU4501 | Fridrich JaroslavFridrich Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9256 | 120 Kč |
BOV4802 | Sikora MiroslavSikora Miroslav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2102807 | 120 Kč |
OPI4600 | Šafařík BedřichŠafařík Bedřich | Orientační sporty Písek | C | 443103 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM1372 | Ptáčková LuciePtáčková Lucie | KOS TJ Tesla Brno | 53240 | 40 Kč | |
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 53103 | 40 Kč |
TBM1352 | Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 9577 | 40 Kč |
JHB1352 | Brychtová LucieBrychtová Lucie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 40 Kč | |
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | C | 2104594 | 40 Kč |
CTB1151 | Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena | SK OB Chotěboř | C | 51663 | 40 Kč |
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 2081379 | 40 Kč |
SJH1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | SOS Jindřichův Hradec | C | 301356 | 40 Kč |
CTB1102 | Hübner VáclavHübner Václav | SK OB Chotěboř | C | 2118463 | 40 Kč |
SJH1201 | Rychtárik JáchymRychtárik Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2103754 | 40 Kč |
SJH1551 | Rychtáriková SofieRychtáriková Sofie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2118501 | 40 Kč |
SJI1201 | Dočkal ProkopDočkal Prokop | OK Jihlava | C | 2113497 | 0 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 2120639 | 40 Kč |
LOU1051 | Šunková SáraŠunková Sára | SK Moravan Louňovice | C | zapůjčit | 40 Kč |
LOU1200 | Šunka HubertŠunka Hubert | SK Moravan Louňovice | C | zapůjčit | 40 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 2113412 | 40 Kč |
VCB1003 | Míka OndřejMíka Ondřej | OB České Budějovice | C | 887942 | 40 Kč |
VCB1403 | Míka TomášMíka Tomáš | OB České Budějovice | C | 2115728 | 40 Kč |
CHT1202 | Martinec EduardMartinec Eduard | OOB SK Chrast | C | 2102866 | 40 Kč |
LPU1302 | Fukátko VáclavFukátko Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 52178 | 40 Kč |
LPU1354 | Kárníková AlžbětaKárníková Alžběta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 920672 | 40 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 51838 | 40 Kč |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 40 Kč |
TTR1111 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 2115150 | 40 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 2134303 | 40 Kč |
5FZ1300 | Heimlich BořivojHeimlich Bořivoj | Neregistrovaní - Heimlichovi | zapůjčit | 40 Kč | |
HCE1150 | Dostálová RebekaDostálová Rebeka | TJ Hostivice | C | 2126397 | 40 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 2116494 | 40 Kč |
STA1203 | Krätzer VojtěchKrätzer Vojtěch | OK Střelka | 2118115 | 40 Kč | |
9XX1500 | Eliáš VojtaEliáš Vojta | neregistrovaní Na kopci | 40 Kč | ||
SJC1501 | Palas TomášPalas Tomáš | Sportcentrum Jičín | 52330 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB8452 | Korberová LenkaKorberová Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 40 Kč | |
SJH7151 | Nouzová AlenaNouzová Alena | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113478 | 40 Kč |
CTB7551 | Nováková HanaNováková Hana | SK OB Chotěboř | 2120621 | 40 Kč | |
CTB7052 | Žandová HanaŽandová Hana | SK OB Chotěboř | C | 339558 | 40 Kč |
OSN6850 | Kovačičová IvonaKovačičová Ivona | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51991 | 40 Kč |
CTB8053 | Běloušková IlonaBěloušková Ilona | SK OB Chotěboř | C | 436415 | 40 Kč |
PHK7606 | Málek LukášMálek Lukáš | OK 99 Hradec Králové | C | 2070847 | 40 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 40 Kč |
HCE0051 | Strnadová AnnaStrnadová Anna | TJ Hostivice | C | 2113504 | 40 Kč |
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05296 | 40 Kč |
9XX0150 | Eliášová KateřinaEliášová Kateřina | neregistrovaní Na kopci | 40 Kč | ||
NNNXXX | Jonáš LubošJonáš Luboš | Neregistrovaní | 219258 | 40 Kč |