Přihlášky závodu: 5. závod Žaket Pražského poháru žactva

Datum:
14.06.2017
Místo konání:
Arabská 682/14, Praha 6
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5     Ultimate    
1.81 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0755 Janoušková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086451 40 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 40 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086464 40 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 40 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 40 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 40 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 40 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
NNN1000 Alexandrová Ema Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1001 Srbová Nela Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 40 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 40 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 40 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086469 40 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 40 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 40 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 40 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 40 Kč
LBE0850 Volková Karolína TJ Lokomotiva Beroun C 981846 40 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 40 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 40 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 40 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 40 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2112724 40 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 682331 40 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086466 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 40 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 40 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 40 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 40 Kč
1EZ0951 Kosová Karolína Kroužek OB Senohraby 301617 40 Kč
1EZ0950 Tichá Kamila Kroužek OB Senohraby 51748 40 Kč
NNN0651 Poláková Viktorie Neregistrovaní 40 Kč
NNN2008 Vondráčková Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
2.27 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 40 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 40 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 40 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2086453 40 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 40 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 40 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 40 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 40 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka B 2086455 40 Kč
ROZ0553 Bernová Viktorie OK Roztoky 2103238 40 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 40 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 40 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 40 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 40 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 40 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 40 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 40 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52316 40 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 40 Kč
28Z0550 Hudčeková Klára Neregistrovaná zapůjčit 70 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 70 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 40 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 40 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 40 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 40 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 40 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 70 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 40 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 40 Kč
3.10 km, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 40 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka C 887932 40 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 40 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 40 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 40 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 40 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 40 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 40 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga B 347887 40 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 232179 40 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 40 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 40 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 40 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 40 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 40 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 40 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 40 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 40 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 40 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 40 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 40 Kč
2.03 km, 14 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 40 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 40 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086460 40 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 40 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 40 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 40 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 40 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 40 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 40 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 40 Kč
ROZ0801 Chobot Karel OK Roztoky C 2103283 40 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 40 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 40 Kč
DKP0710 Ransdorf Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086458 40 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 40 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 40 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 40 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 40 Kč
ROZ0701 Liboska Viktor OK Roztoky C 2087688 40 Kč
DKP0902 Vrána Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086465 40 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086461 40 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 40 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 52319 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52321 40 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086457 40 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086459 40 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION C 682105 40 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886251 40 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 70 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 40 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 40 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 40 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 40 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 40 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 40 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 40 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 40 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 40 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 40 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 40 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086463 40 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 40 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 40 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 40 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 40 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 40 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086456 40 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 40 Kč
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C 2113391 40 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 40 Kč
DKP0906 Franěk Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086470 40 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 40 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 40 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
6KC0900 Votoček David Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
1EZ0800 Sebera Tobiáš Kroužek OB Senohraby 53005 40 Kč
1EZ0801 Tabery Jan Kroužek OB Senohraby 51631 40 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 40 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 40 Kč
2.54 km, 20 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 40 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 40 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 40 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 40 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 40 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 40 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 40 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 40 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 40 Kč
ROZ0503 Chessell Thomas OK Roztoky C 2103285 40 Kč
NNN1003 Nedvěd Michal Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 40 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 40 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086454 40 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 40 Kč
ROZ0504 Trávníček Adam OK Roztoky C 2103284 40 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 40 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 40 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 40 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 40 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 40 Kč
SPC0611 Bittner Václav SPORTICUS team 2118490 40 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 40 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 40 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 40 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 40 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 40 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 40 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 40 Kč
3XC0700 Cordier Jan Neregistrovaní - BIT zapůjčit 70 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 40 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
3.60 km, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 40 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 40 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 40 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 40 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 40 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 40 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 40 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 40 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 40 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 40 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION C 440393 40 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 40 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 40 Kč
RIC0306 Nykodem Tomáš OB Říčany C 2049640 40 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 40 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 40 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 40 Kč
KPY0402 Čihák Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 40 Kč
87X0400 Chadima Lukáš Bohnice zapůjčit 70 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 40 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 40 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 40 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 40 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 52760 40 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 7205568 40 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 40 Kč
NNN1005 Suchomel Ondřej Neregistrovaní 51289 40 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 40 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 40 Kč
5FX0700 Svoboda Filip MMOB Praha 40 Kč
59Z1300 Darmovzal Marek Uhříněves 2113358 40 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 51845 40 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 40 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 40 Kč
LBE1499 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 52976 40 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 40 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN zapůjčit 70 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 40 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 40 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 40 Kč
RIC6600 Hrdlička Petr OB Říčany C 2073697 40 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 40 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 40 Kč
6YC1100 Votoček Matyáš Neregistrovaní 40 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 40 Kč
NNN1100 Krejča Jonáš Neregistrovaní 40 Kč
NNN1012 Nezveda David Neregistrovaní 52191 40 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 40 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 203398 40 Kč
NNN2010 Vondráčková Jolana Neregistrovaní prukazka 40 Kč
NNN2013 Šik Jakub Neregistrovaní prukaz 40 Kč
NNN2B10 Šiková Adéla Neregistrovaní prukaz 40 Kč
3.42 km, 21 kontrol
(100)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 0 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 0 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 0 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 0 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 0 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 0 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 0 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 0 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 0 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 0 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 0 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 0 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 0 Kč
97Z0100 Kropáč Jiří GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 30 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 0 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 0 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 0 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 0 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086452 0 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 0 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 0 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 0 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 0 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 0 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 0 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 0 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 0 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 0 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 0 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 0 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 0 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 0 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 0 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 0 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 0 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 0 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 0 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 0 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 0 Kč
22I8000 Taddei Valerio (ITA) Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 0 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 0 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 0 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 0 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 0 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha 2102563 0 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha 2103742 0 Kč
98Z8500 Škoch Jan OK Viníci zapůjčit 30 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 30 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 0 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 0 Kč
8AX7000 Mertlová Helena Neregistrovaní - Helena Mertlová zapůjčit 30 Kč
98Z8750 Karasová Zuzana OK Viníci 0 Kč
98Z7900 Kábrt Filip OK Viníci 0 Kč
98Z8751 Turjanicová Libuše OK Viníci 0 Kč
98Z8752 Matějovičová Radka OK Viníci 0 Kč
98Z8850 Pokorná Markéta OK Viníci 0 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 0 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní 0 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 0 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 30 Kč
97Z0101 Budínská Linda GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 30 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 0 Kč
97Z0103 Pavlík Tomáš GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 30 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 0 Kč
LBE6850 Skálová Petra TJ Lokomotiva Beroun C 52974 0 Kč
NNN1006 Priehodová Kateřina Neregistrovaní 0 Kč
NNN1008 Ševčíková Jana Neregistrovaní 0 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 0 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 0 Kč
97Z1750 Eiseltova Natalia GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 30 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 0 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 0 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka 888632 0 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 0 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 0 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 0 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 0 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 0 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 0 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 0 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 0 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 0 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 0 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná 2118503 0 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 0 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 0 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 0 Kč
3RX9600 Dejmek Tomáš SKOB Zlín 0 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 0 Kč
87X7550 Chadimová Petra Bohnice 0 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 0 Kč
NNN9051 Tichá Markéta Neregistrovaní 0 Kč
NNN0100 Ševčík Marek Neregistrovaní 0 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C 0 Kč
NNN1011 Píšová Jitka Neregistrovaní 2035170 0 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 0 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 0 Kč
SOB0202 Hadač Jakub SOBSA C 2111669 0 Kč
NNN1983 Julia Gorbatiuc Neregistrovaní prukaz 0 Kč
(141)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 0 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 0 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 0 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 0 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 0 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 0 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 0 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
7KC8650 Šlapáková Míša GC 2111770 0 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 0 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 0 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 0 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 0 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 0 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 0 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 0 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 0 Kč
6YC8802 Janků Jiří Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 0 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 0 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 0 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 0 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 0 Kč
3KX7850 Hönigová Iva Špekouni zapůjčit 30 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 0 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 0 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 0 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 0 Kč
NNN Soukupová Leona Neregistrovaní 53712 0 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 0 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 0 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 0 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 0 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 0 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 0 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 0 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 0 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 0 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 0 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 0 Kč
DKP9353 Štůsková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086468 0 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 0 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 0 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 0 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 0 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 0 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 0 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 0 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 0 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086467 0 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 0 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 0 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 0 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 0 Kč
8LC7600 Trojek Radim Leveris zapůjčit 30 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 30 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 0 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 0 Kč
NNN9001 Slávik Alexander Neregistrovaní 301103 0 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 0 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 0 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 0 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 0 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 0 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 0 Kč
9XX7300 Eliáš Marek neregistrovaní Na kopci zapůjčit 30 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 0 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 0 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 0 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 0 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 0 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 0 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 0 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems C 2061812 0 Kč
8LC8500 Villaris Vojtech Leveris zapůjčit 30 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 30 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 0 Kč
1QZ8700 Sedlecký Libor SAK Lenora 1420231 0 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 0 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 0 Kč
NNN1007 Kořistka Ondřej Neregistrovaní 0 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 0 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 0 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 0 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 0 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 0 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 0 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 0 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha 2103747 0 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 0 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 0 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 0 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 0 Kč
91F9500 Romain FIGUIERE (FRA) Givry SO 1710995 0 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 0 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 0 Kč
LPM9450 Doležalová Anna OK Lokomotiva Plzeň 301711 0 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 0 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 0 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 0 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 0 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 0 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany B 2069069 0 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 2049639 0 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 0 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 0 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 0 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 0 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 0 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 0 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 0 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 0 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 0 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 0 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 0 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 0 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 0 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 0 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka 0 Kč
NNN8451 Nováková Alice Neregistrovaní 0 Kč
NNN8600 Gregor Tomáš Neregistrovaní 232130 0 Kč
NNN8601 Jakovec Petr Neregistrovaní 0 Kč
NNN8602 Kučera Petr Neregistrovaní 0 Kč
NNN1009 Vobořilová Markéta Neregistrovaní 301198 0 Kč
NNN1010 Vaněk Tomáš Neregistrovaní 888645 0 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 0 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 0 Kč
NNN9300 Stoszek Ondřej Neregistrovaní 0 Kč
NNN9301 Hruška David Neregistrovaní 0 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 0 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC 0 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 0 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 0 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 0 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 0 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 0 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 0 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 0 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 0 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 0 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 0 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 0 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 0 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 0 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 0 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 0 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 0 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 0 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 0 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 0 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 0 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 0 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 0 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 0 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 30 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 0 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 0 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 0 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 0 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 0 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 0 Kč
SPC9205 Hlaváč Jaroslav SPORTICUS team C 2067975 0 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 0 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 0 Kč
39S9600 Jonáš Martin (SVK) KOBRA Bratislava 515307 0 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 0 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 0 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 0 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 0 Kč
celkem přihlášených: 530, vklad: 11040 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.