Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
3.89 km, 90 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 60 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 60 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 60 Kč
9CC0860 Petřinová Natálie NEREG zapůjčit 100 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 2042508 60 Kč
21G0002 Daisy Hill (GBR) Airienteers 60 Kč
2.38 km, 75 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 60 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 60 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 60 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 60 Kč
KRL0956 Roučková Karla Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL1055 Blechová Adéla Kometa Kralovice C 2126294 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 60 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 60 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 105 Kč
2.58 km, 95 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice B 2099495 60 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 60 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 60 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 60 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 60 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 232611 60 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232611 60 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice C 2127659 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 60 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 60 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 1413720 60 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 60 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 60 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
9CC0660 Petřinová Vendula NEREG zapůjčit 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 60 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C 301498 60 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 60 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 60 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C 51843 60 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 105 Kč
4.05 km, 140 m, 10 kontrol
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 100 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 100 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice B 446427 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 100 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 100 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 100 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 100 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 100 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 100 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 100 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 100 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 212699 100 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň C 2035169 100 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 100 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 100 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 100 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 100 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 100 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 100 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 100 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 2080957 100 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 100 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301730 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 100 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 100 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 100 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 2103709 100 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 100 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 100 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 175 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 175 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 175 Kč
5.07 km, 165 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 180 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 180 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 180 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 180 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 180 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 180 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 180 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 180 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 180 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 180 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 180 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 180 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 180 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 180 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 180 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 180 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 180 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 180 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 180 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 180 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347913 180 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 180 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 180 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 315 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 315 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 180 Kč
6.12 km, 230 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 180 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 180 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 180 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 180 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 180 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 180 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 180 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 180 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 180 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 180 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 180 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 180 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 180 Kč
6.80 km, 255 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 180 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 180 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 180 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 180 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 180 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 180 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
7.90 km, 345 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 200 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 200 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 200 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 200 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 200 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 200 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 200 Kč
7.15 km, 315 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 200 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 200 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 200 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 200 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 200 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
6.03 km, 280 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 200 Kč
7VX8650 Vávrová Rút StillAliveCZ 2118477 200 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 200 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 200 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 200 Kč
6.08 km, 240 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 180 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 180 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 180 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 180 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 180 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 180 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 180 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 180 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 180 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 180 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 180 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 180 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 180 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 180 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 180 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 180 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 180 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 180 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 180 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 180 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 180 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 180 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 180 Kč
5.32 km, 190 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 180 Kč
81C7450 Nováková Jana Cirkus Čakovice 7207874 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 180 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 180 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 180 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 180 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 180 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 180 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 180 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 180 Kč
ONO7551 Kaválková Jana SKOB Ostrov C 7150266 180 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 180 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 180 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 180 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 180 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 180 Kč
4.69 km, 165 m, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 180 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 180 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 180 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 180 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 180 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 180 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 180 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 180 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 180 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 180 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 180 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 180 Kč
KSH7251 Jirsová Pavla OB Kašperské Hory C 2116454 180 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 180 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 180 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 180 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 180 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 180 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 180 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 180 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 180 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 180 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 180 Kč
4.14 km, 130 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 180 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 180 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 180 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 180 Kč
NNN6099 Nováková Lenka Neregistrovaní 811246 180 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 180 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 180 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
3.86 km, 110 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 180 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 180 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 180 Kč
3.66 km, 125 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 130 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 130 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 130 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 130 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 130 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 130 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 130 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 130 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 130 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 130 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 130 Kč
3.17 km, 80 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 130 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 130 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 130 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 130 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 130 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 130 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 130 Kč
2.77 km, 125 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 130 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 130 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 130 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 130 Kč
VPM4550 Jedličková Jindra KOS Slavia Plzeň C 01490 130 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 130 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 130 Kč
3.89 km, 90 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 60 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 60 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 60 Kč
VSP0078 Giuffred Nicol USK Praha 2035736 60 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 232229 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 60 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha C zapůjčit 100 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 105 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 105 Kč
2.38 km, 75 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 60 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 60 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 60 Kč
KRL0803 Blecha Adam Kometa Kralovice C 2127636 60 Kč
KRL0903 Šebian Samuel Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL1003 Bejvančický Jan Kometa Kralovice C 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
ONO0901 Chalupa Šimon SKOB Ostrov C 1420722 60 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 60 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 60 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 60 Kč
FSP0802 Ohnůtek Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 105 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 105 Kč
2.77 km, 125 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 60 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 60 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 60 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 60 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 60 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 60 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026167 60 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2125355 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 60 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 301494 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 105 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 105 Kč
5.04 km, 245 m, 10 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 100 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 100 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 7300468 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 100 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 100 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 100 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 100 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 100 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 100 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 100 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
SCP0401 Pucherna František OK Sparta Praha C 7410123 100 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 100 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 100 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory B 2080905 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 100 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 175 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 175 Kč
6.28 km, 260 m, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 180 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 180 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 180 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 180 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 7210914 180 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 8660918 180 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha B 2021842 180 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 180 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 180 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 682694 180 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 180 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 180 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 180 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 180 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 180 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 180 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 180 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 180 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 180 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš B 2026164 180 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 180 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 180 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 180 Kč
LPM0302 Břečka Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 7201820 180 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 180 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 180 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 180 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 301465 180 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 180 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 180 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 315 Kč
8.18 km, 350 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 180 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 180 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 180 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 180 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 180 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 180 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091528 180 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 180 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 180 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 180 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 180 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 180 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 180 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 180 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 180 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 180 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 315 Kč
9.29 km, 365 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 7210404 180 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 180 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 8656598 180 Kč
11.82 km, 620 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 200 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 200 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 200 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 200 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 200 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 200 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421921 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 200 Kč
LPM8903 Brož Jan OK Lokomotiva Plzeň C 1420839 200 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 200 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 200 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 200 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 200 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 200 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 200 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 350 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 200 Kč
9.98 km, 455 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 200 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 200 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 200 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 200 Kč
8.92 km, 365 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 200 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 200 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 200 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 200 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 200 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 200 Kč
MAS9302 Šulc Marek KČT Aš C 2026166 200 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 200 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 200 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 200 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 200 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 200 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 200 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 200 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 350 Kč
8.36 km, 350 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 180 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 180 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 180 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 180 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 180 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 180 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 180 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 180 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 180 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 180 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 180 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 180 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 180 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 180 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 180 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 180 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 180 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 180 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 180 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 180 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 180 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 180 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 180 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 180 Kč
VPM7202 Beránek Jan KOS Slavia Plzeň C 887603 180 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 315 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 315 Kč
7.49 km, 330 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 180 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 180 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
81C7500 Novák Pavel Cirkus Čakovice zapůjčit 220 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 180 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 180 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 180 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 180 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 180 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka C 8074101 180 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 180 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 180 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 180 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 180 Kč
LBE6549 Procházka Pavel TJ Lokomotiva Beroun 2035732 180 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 180 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 180 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 180 Kč
RIC7626 Končický Lukáš OB Říčany zapůjčit 220 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 315 Kč
21G Richard Hill (GBR) Airienteers zapůjčit 220 Kč
7.08 km, 310 m, 12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24I1700 brit edo (ISR) Israel Orienteering 2071077 180 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 180 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 180 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 180 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 180 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 180 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 180 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 180 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 180 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 180 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 180 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 180 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 180 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 180 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 180 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 180 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 2104696 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 180 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 180 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 180 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 180 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 180 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 180 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 2075672 180 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 180 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 315 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 315 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 315 Kč
6.28 km, 260 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 180 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 180 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 180 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 180 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 180 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 180 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 180 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 180 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní 315 Kč
KRL6709 Kropáč Jiří Kometa Kralovice 180 Kč
5.93 km, 245 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 180 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C 2075610 180 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 180 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 180 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 180 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 180 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 180 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 315 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 315 Kč
5.46 km, 165 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 130 Kč
5QZ5800 Slabý Václav Open Orienteering 49337 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
7VX5400 Vávra Petr StillAliveCZ 7210810 130 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 130 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 130 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 130 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 130 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 130 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 130 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 130 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 130 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 130 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 228 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 228 Kč
4.83 km, 170 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 130 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 130 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 130 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 130 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 130 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 130 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 130 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 130 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 130 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 130 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 228 Kč
4.39 km, 135 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 130 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 130 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 130 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 130 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 130 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 130 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 130 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 130 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 228 Kč
3.86 km, 110 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 130 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 49619 130 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 130 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 130 Kč
3.18 km, 100 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 130 Kč
3.89 km, 90 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1000 Beránek Šimon KOS Slavia Plzeň C 09129 60 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 60 Kč
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 100 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 51856 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
9JC1300 Kosák Damián neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 60 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 60 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 60 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 60 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
NEK1250 Škultéty Kristýna Nejdek Orienteering 232222 60 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 60 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 60 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 60 Kč
HCE1150 Dostálová Rebeka TJ Hostivice C 2126397 60 Kč
ONO1101 Kaválek Jan SKOB Ostrov C 301504 60 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 60 Kč
DOR1153 Šáchová Lucie OK Dobříš 2104708 60 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 60 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 60 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 416174 60 Kč
KRL1001 Vlach Viktor Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 60 Kč
LPM0967 Lukavská Anna OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit 100 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 60 Kč
21G0003 Hill (GBR) Airienteers 60 Kč
3.18 km, 130 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 60 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 60 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 60 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 60 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 60 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 60 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200332 60 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 60 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 60 Kč
ONO7452 Smrtová Erika SKOB Ostrov C 7209780 60 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 60 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň 01466 60 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 60 Kč
HCE2050 Strnadová Anna TJ Hostivice 2113504 60 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 60 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301497 60 Kč
SKV8751 Krafčiková Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
ONO9150 Píchová Barbora SKOB Ostrov C 2126391 60 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 60 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 60 Kč
6BC5700 Mařík Miloslav BTM 2075696 60 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 60 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 60 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 60 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 60 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 60 Kč
LPM0067 Lukavská Daniela OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit 100 Kč
LPM0017 Lukavský Jan OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit 100 Kč
EKP9058 Mikolášková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 100 Kč
6.12 km, 230 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 130 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 130 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 130 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 09943 130 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 130 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 130 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2131181 130 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš 2104710 130 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 130 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov 8678 130 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 130 Kč
JEN7701 Zabořil Michal OB Jenišovice 7781 228 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 228 Kč
celkem přihlášených: 903, vklad: 129898 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.