Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Deštné, Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     H80B     HDR     P     T3     T5    
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 50 Kč
KRN0850 Kotasová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov 52637 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 75 Kč
KRN0653 Šlebodová Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446407 75 Kč
2.10 km, 90 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 0 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 50 Kč
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 7209459 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 0 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 75 Kč
2.40 km, 90 m, 6 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 0 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 50 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 0 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 446326 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 50 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 50 Kč
VRB0750 Kosíková Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 50 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 420438 50 Kč
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446357 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 2081351 50 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice B 2069073 75 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 75 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 75 Kč
3.40 km, 100 m, 6 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 100 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 0 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 8250121 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 8050121 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 0 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 100 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 100 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 8662703 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 2051495 100 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 100 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 100 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 0 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 100 Kč
2.70 km, 90 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 50 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
VRB0450 Horská Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067387 50 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067399 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín C 2121123 50 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 75 Kč
4.10 km, 140 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 180 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 180 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 180 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 180 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 180 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 180 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 180 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 180 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 180 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 180 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 180 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 180 Kč
3.40 km, 120 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 2133916 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 120 Kč
4.80 km, 140 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 180 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 180 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 180 Kč
4.00 km, 130 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 120 Kč
5.80 km, 160 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 180 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 180 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 180 Kč
6.90 km, 210 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 200 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106886 200 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 200 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 200 Kč
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 200 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 2087517 200 Kč
SOP9052 Smolková Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 200 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž C 416078 200 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 200 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 200 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 200 Kč
SFM8252 Létalová Soňa OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800304 200 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 200 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 200 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 200 Kč
6.00 km, 190 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 180 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 180 Kč
4.40 km, 150 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 420459 80 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
SFM7351 Klose Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49482 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 120 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 120 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 120 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 120 Kč
5.50 km, 150 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 180 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 180 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 180 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 180 Kč
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 180 Kč
4.90 km, 160 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
4.10 km, 130 m, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106871 80 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 180 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 180 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 180 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 180 Kč
3.80 km, 150 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 180 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
3.10 km, 110 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
SFM5750 Chodurová Milena OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2125335 80 Kč
3.40 km, 100 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 130 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 130 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 130 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 130 Kč
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 130 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 130 Kč
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 50 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek 410792 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč
VRB0809 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067398 50 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061826 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49443 50 Kč
SFM1000 Klose Albert OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061790 50 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SKOB Horní Benešov C 436924 75 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 75 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 75 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 75 Kč
2.10 km, 90 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 0 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 2102814 0 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 0 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 0 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
KRN0504 Ikonomidis Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102859 75 Kč
2.60 km, 100 m, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 0 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 232399 50 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 865421 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 50 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 49492 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
STE0704 Šotola Filip SK SKI-OB Šternberk C 2116481 50 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056308 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 2116470 75 Kč
4.60 km, 130 m, 7 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 1413719 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 100 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 8663128 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 410340 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava B 2070838 0 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 100 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 7200587 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 100 Kč
TZL0508 Mikšík Michael SKOB Zlín C 8601 100 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 8660411 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 150 Kč
3.50 km, 100 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava C 232399 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
VRB0403 Kosík Dan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 2124798 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 2115721 75 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 75 Kč
5.70 km, 160 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 180 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 180 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 180 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 180 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 180 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 180 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 180 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 180 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 180 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 180 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 180 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 180 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 180 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 180 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 180 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 180 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 180 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 180 Kč
5.00 km, 150 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec C 8657 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 80 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51372 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 80 Kč
6.40 km, 160 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 180 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 180 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52733 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 180 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 180 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 180 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 80 Kč
STE0105 Pierzchała Michał SK SKI-OB Šternberk C 886683 80 Kč
HAV0100 Zinecker Jiří OB Havířov 336725 120 Kč
7.50 km, 210 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 180 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 7209362 180 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 180 Kč
10.20 km, 320 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 200 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 200 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 200 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 200 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
7.60 km, 200 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 200 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8632140 200 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 200 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 200 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 200 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 200 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 200 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSS Přírodověda Praha C 7201778 300 Kč
8.60 km, 240 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 180 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 180 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 180 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 180 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 180 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 180 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 180 Kč
7.50 km, 210 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 120 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 80 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 80 Kč
NNN8049 Zeman Radek Neregistrovaní 2032199 80 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 80 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 120 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 120 Kč
7.80 km, 190 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 180 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 180 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 180 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 270 Kč
7.10 km, 190 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 180 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 180 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 180 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106880 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 270 Kč
6.40 km, 160 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 80 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 120 Kč
6.30 km, 160 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 180 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 180 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 180 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 180 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 180 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 180 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 180 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 270 Kč
5.50 km, 150 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 180 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 270 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 270 Kč
4.70 km, 130 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106873 80 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 206457 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 80 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
5.10 km, 130 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 130 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 130 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 130 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 130 Kč
4.70 km, 130 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 130 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 130 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 130 Kč
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 130 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 130 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 130 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 130 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
2.30 km, 70 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 130 Kč
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
TRI1150 Urbanczyková Nela TJ TŽ Třinec 49378 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 50 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 52493 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
LCEXXXX Škoda Michal OOB TJ Slovan Luhačovice 52692 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
VRB0452 Svačinková Berenika Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067394 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 0 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 50 Kč
AOP0951 Kollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 0 Kč
AOP1101 Kollárovits Matěj Orientační Běh Opava C 51198 0 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 50 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 50 Kč
SFM Létalová Eva OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2035152 50 Kč
3JP1500 Szabla Feliks (POL) Farmazony O-Team zapůjčit 90 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SKOB Horní Benešov C 436947 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
KRN0950 Lašová Laura KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446405 50 Kč
3.10 km, 90 m, 5 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 50 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 2087513 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301290 50 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 20673395 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 50 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 50 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SKOB Horní Benešov C 301316 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 50 Kč
SOP0052 Šípová Kateřina OOB TJ Slezan Opava 4777 50 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 50 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 50 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 50 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 50 Kč
6YC0001 Válek Ivan Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
6YC0002 Válek Jakub Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 50 Kč
3.20 km, 100 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 80 Kč
MOV7351 Buryanová Kateřina SKOB Ostrava C 416213 80 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 428262 80 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 80 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
MOV8151 Bolková Petra SKOB Ostrava 2082935 80 Kč
AOP8051 Kollarovitsová Zuzka Orientační Běh Opava C 7207625 0 Kč
19X5900 Javůrek Antonín ESOX ODEI 301298 80 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 120 Kč
5.10 km, 140 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 80 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 80 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek 52377 80 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 120 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 120 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 120 Kč
VRB8504 Velička Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301233 120 Kč
3SZ0001 Vlachová Marcela Neregistrovaní 434589 120 Kč
celkem přihlášených: 701, vklad: 71845 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.