Přihlášky závodu: PPŽ Rohožník

Datum:
07.06.2017
Místo konání:
Praha - Újezd nad Lesy, Sídliště Rohožník
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
1.55 km, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0755 Janoušková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086451 30 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 30 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 30 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 30 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 30 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 30 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 30 Kč
RIC0851 Thirouard Madeleine OB Říčany C 2085565 30 Kč
LBE0850 Volková Karolína TJ Lokomotiva Beroun C 981846 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 30 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 30 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 30 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C 2099512 30 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 30 Kč
1.40 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 30 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2112724 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 442851 30 Kč
6MX0850 Strnadová Josefína MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
6MX0851 Strnadová Františka MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 30 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 30 Kč
DKP1052 Buriánová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 30 Kč
PGP0658 SK Praga 60 Kč
NNN0784 Plachá Nikola Neregistrovaní 7151177 60 Kč
NNN0785 Morávková Denisa Neregistrovaní 51856 60 Kč
1.71 km, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 30 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 30 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 30 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 30 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 30 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 30 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 30 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 30 Kč
ROZ0553 Bernová Viktorie OK Roztoky zapůjčit 70 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 30 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 30 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 30 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 30 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 30 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 30 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 30 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 30 Kč
6MX0553 Strnadová Nela MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 30 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086456 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
6MX0550 Podveská Barbora MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086464 30 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 70 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka B 2086467 60 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 410247 60 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
2.19 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 30 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 30 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga B 347887 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 30 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 30 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 30 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 30 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 232179 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha B 2096249 60 Kč
1.59 km, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086454 30 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 30 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 30 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 30 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 30 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 30 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 30 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52316 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52319 30 Kč
ROZ0801 Chobot Karel OK Roztoky C 2103283 30 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 30 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 30 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 30 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C 30 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 981809 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086455 30 Kč
6MX0701 Kubečka Matyáš MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 30 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086465 30 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 30 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 30 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 70 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 60 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 60 Kč
1.40 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 30 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 30 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 30 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 30 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 30 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 30 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
6KC0900 Votoček David Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
6YC1100 Votoček Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
6MX1000 Kubečka Jonáš MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 30 Kč
DKP0906 Franěk Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C 1420795 30 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 60 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C 2056265 60 Kč
1.94 km, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C 7209441 30 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 2103723 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 30 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 30 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 30 Kč
ROZ0503 Chessell Thomas OK Roztoky C 2103285 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 30 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 30 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 30 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
SPC0611 Bittner Václav SPORTICUS team 2118490 30 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 30 Kč
6MX0600 Kubíček Daniel MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 30 Kč
6MX0500 Širanec Šimon MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 30 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 60 Kč
DKP0606 John Matouš Oddíl OB Kotlářka C 2103743 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 60 Kč
2.92 km, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 30 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 30 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 30 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2103741 30 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 30 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 30 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 30 Kč
6MX0400 Marvan Jaroslav MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
44C0400 Votoček Jan Neregistrovaní borci zapůjčit 70 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
6MX0300 Sláma Petr MDDM Čelákovice zapůjčit 100 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 30 Kč
1.49 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 30 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 30 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 7205568 30 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 30 Kč
59Z1300 Darmovzal Marek Uhříněves 2113358 30 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 30 Kč
RIC1000 Kindl Jiří OB Říčany C 2049636 30 Kč
RIC0901 Skála Šimon OB Říčany C 2049635 30 Kč
RIC1111 Morkus Matěj OB Říčany zapůjčit 70 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 30 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 30 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 30 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 30 Kč
5RX1350 Čermáková Emílie NNN 1066205 30 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 30 Kč
EKP1407 Seidl Kryštof VŠTJ Ekonom Praha 888643 30 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52321 30 Kč
28Z0550 Hudčeková Klára Neregistrovaná zapůjčit 70 Kč
RIC6600 Hrdlička Petr OB Říčany C 2073697 30 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN zapůjčit 70 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 30 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
RIC7453 Thirouard Marie OB Říčany C zapůjčit 100 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 7518567 60 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 60 Kč
2.86 km, 23 kontrol
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 60 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 60 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 60 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 60 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 60 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 60 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 60 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 60 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí 2019219 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 60 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 60 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 60 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 60 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 60 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 60 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 60 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 60 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 60 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 60 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 60 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 60 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 60 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 60 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 60 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 60 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 60 Kč
LBE6850 Skálová Petra TJ Lokomotiva Beroun C 52320 60 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 60 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 60 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 60 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51662 60 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 60 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 60 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 60 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 60 Kč
LBE7250 Gärtnerová Alena TJ Lokomotiva Beroun C 52974 60 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 60 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 60 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná zapůjčit 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 60 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 60 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 60 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO 51658 60 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 60 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 51787 100 Kč
LBE8099 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun 52976 100 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 100 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 100 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček zapůjčit 140 Kč
44C7900 Votoček Aleš Neregistrovaní borci zapůjčit 140 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
DKP9155 Seifertová Magda Oddíl OB Kotlářka 2011851 100 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 140 Kč
9XX0150 Eliášová Kateřina neregistrovaní Na kopci zapůjčit 140 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 100 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
SOB0202 Hadač Jakub SOBSA C 2111669 100 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 140 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C 515056 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 120 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086468 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 60 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 60 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 120 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 120 Kč
22I8000 Taddei Valerio (ITA) Neregistrovaní zapůjčit 160 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 60 Kč
4.61 km, 30 kontrol
(141)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7KC8650 Šlapáková Míša GC 2111770 60 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 60 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 60 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
16R6800 Zhmak Maxim (RUS) Mosmeridian 250926 60 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 60 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 60 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 60 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 60 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 60 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 60 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 60 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 60 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 60 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 60 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 60 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 60 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 60 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 60 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 60 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 60 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 60 Kč
3KX7850 Hönigová Iva Špekouni zapůjčit 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 60 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 60 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 60 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 60 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 60 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 60 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 60 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 60 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 60 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 60 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 60 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 60 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 60 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 60 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany B 2069069 60 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 2049639 60 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 60 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 60 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 60 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 60 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 60 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 60 Kč
39S9600 Jonáš Martin (SVK) KOBRA Bratislava 515307 60 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 60 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 60 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 60 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 60 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 60 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 60 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 60 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 60 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 60 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 60 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 60 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 60 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha 2103730 60 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 60 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 60 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 60 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 60 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 60 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 60 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 60 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 60 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 60 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 100 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 100 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
8LC8500 Villaris Vojtech Leveris zapůjčit 140 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
96Z8900 Vyskočilová Karolína Neregistrovaný - Vyskočilová zapůjčit 140 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 100 Kč
8XC8052 Chmelinová Andrea NER- Neregistrovani 232976 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC zapůjčit 140 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 100 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 100 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 100 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8105 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 120 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 120 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 120 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2103721 120 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 120 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 120 Kč
celkem přihlášených: 459, vklad: 26590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.