Logo

Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

pro kategorii: D16

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov a Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka

D16

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ne 400 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ano Ano Ano 540 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0350 Kowsky Victoria (GER) OK Mark Brandenburg 7208104 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0351 Schneider Anne-Charl (GER) OK Mark Brandenburg 7205647 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0352 Sievert Floriane (GER) OK Mark Brandenburg 2092575 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 Ano Ne Ne 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ano 0 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ne Ne 200 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 Ano Ano Ano 540 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 Ano Ano Ano 0 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 Ano Ano Ano 540 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0350 Kubalová Alena (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 411483 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0351 Kuriaková Terézia (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416591 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 Ano Ne Ne 200 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 Ano Ano Ano 540 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš C 2104693 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ano Ano Ano -160 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 Ano Ano Ano 540 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 Ano Ano Ano 540 Kč
93S0250 Blixt My (SWE) Avesta OK 596406 Ano Ano Ano 540 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 720 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 Ano Ano Ano 0 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 Ano Ano Ano 540 Kč
65S0251 Larsson Ida (SWE) Västerås SOK 990502 Ano Ano Ano 720 Kč
64P0250 Pudlis Natalia (POL) UMKS Kwidzyn 2067687 Ano Ano Ano 720 Kč