Logo

Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

pro kategorii: H16

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov a Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka

H16

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 540 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 Ano Ano Ano 0 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 9101105 Ano Ano Ano 540 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 Ano Ano Ano 540 Kč
59D0101 Friebe Jonas (GER) OLA TSV Deggendorf 6392 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ne Ne 200 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 0 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS0201 Křížek Josef OOB Aš B 2026164 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS0301 Křížek Filip OOB Aš C 301509 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš OOB Aš B 2026165 Ano Ano Ano 540 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0300 Pravňan Vratko (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416902 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0301 Budiský Matej (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 411486 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0302 Jurčík Tomáš (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 406985 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0303 Nosáľ Michal (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416904 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ne Ano Ne 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 9102562 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 Ano Ano Ano 540 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 540 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 Ano Ano Ano 720 Kč
65S0210 Ahlström Emil (SWE) Västerås SOK 7020125 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 Ano Ano Ano 720 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 Ano Ano Ano 720 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 720 Kč
57P0200 Porzycz Grzegorz (POL) Indywidualnie Pomorskie 8656099 Ano Ano Ano 720 Kč
66P0033 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 Ano Ano Ano 720 Kč
32D0300 Rudert Henrik (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin Ano Ano Ano 960 Kč