Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

pro kategorii: H21A

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov a Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 540 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 Ano Ano Ano 540 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ano Ano Ano 540 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano 540 Kč
18D7700 Patommel Jens (GER) Post SV Dresden 9101195 Ano Ano Ano 540 Kč
2DP9000 Krupa Łukasz (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 338297 Ano Ano Ano 540 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 Ano Ano Ano 540 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 Ano Ano Ano 540 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko, z.s. C 980373 Ano Ano Ano 540 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 540 Kč
23P7200 Krasuski Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 7202764 Ano Ano Ano 540 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ano Ano Ano 540 Kč
45P9000 Gędziorowski Maciej (POL) KU AZS WAT Warszawa 1394895 Ano Ano Ano 540 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ano Ano Ano 540 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9600 Kral Adam (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 406986 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9200 Košút Martin (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu  49180 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9100 Kuriak Jakub (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 9858585 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS6001 Stehlík Ondřej (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 8087 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 Ne Ano Ne 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ano Ano Ano 540 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno z.s. C 52056 Ano Ano Ano 540 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 Ano Ano Ne 400 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano 540 Kč
66P8500 Łubis Michał (POL) UKS Azymut Pabianice 887214 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 Ano Ano Ano 540 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ne 400 Kč
4HP9700 Wolowczyk Michal (POL) UNTS Warszawa 9200094 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 Ano Ano Ano 540 Kč
71D9100 Buhler Stefan (GER) USV TU Dresden 771991 Ano Ano Ano 720 Kč
71D9001 Knitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 411471 Ano Ano Ano 720 Kč
93S8900 Olsson Robin (SWE) Avesta OK 9050871 Ano Ano Ano 540 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ne 520 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 Ano Ne Ne 260 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 Ano Ano Ano 720 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 720 Kč
29D7800 Seidel Jens (GER) USG Chemnitz 2800134 Ano Ano Ano 960 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ano Ano Ano 540 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano 960 Kč
18D8400 Kraemer Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 Ano Ano Ano 960 Kč