Přihlášky závodu: Večerník Praha

Datum:
17.12.2017
Místo konání:
centrum Prahy
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
A    
6.20 km
(171)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 50 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 50 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 50 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 50 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
8RC7703 Baciák Pavel BZP zapůjčit 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
NNN8800 Slabý Jiří Neregistrovaní (NNN) 1418094 50 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 50 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 50 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 50 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 50 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 50 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný C 442871 50 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 50 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 50 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 50 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 50 Kč
4JC8800 Kafka Šimon nereg 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 50 Kč
NNN9149 Sedláček Kryštof Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 7260011 50 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 50 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 50 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 50 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
KAM7051 Macková Lenka OK Kamenice C 8623 50 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 50 Kč
NNN7449 Svatoň Aleš Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 7209455 50 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 50 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 50 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 50 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 50 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 50 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 50 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 50 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 50 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 50 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 50 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 50 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 50 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 50 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 50 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 50 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 50 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 50 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 50 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 50 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2126389 50 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 50 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 50 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 50 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 50 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 50 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 50 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 50 Kč
NNN7999 Jirásková Pavla Neregistrovaní (NNN) 416330 50 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha A 9201323 50 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 50 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 50 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 50 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 50 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 50 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 50 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír NEREG VLaK 51658 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2095924 50 Kč
NNN8749 Brtník Adam Neregistrovaní (NNN) 52734 50 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 50 Kč
6EZ7600 Filip Honza Praha 10 zapůjčit 50 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 50 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 50 Kč
6YC9000 Koutný Michal Neregistrovaní 224906 50 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 50 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 50 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha A 8653088 50 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 50 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 50 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 50 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha A 2080913 50 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 4286 50 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 50 Kč
NNN9649 Jonáš Martin Neregistrovaní (NNN) 515307 50 Kč
NNN9299 Englová Eva Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 50 Kč
NNN9349 Švihra Peter Neregistrovaní (NNN) 8826 50 Kč
NNN8899 Dočekalová Zuzana Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 50 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 50 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 50 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 50 Kč
celkem přihlášených: 171, vklad: 8550 Kč