Přihlášky závodu: Tour de Prague

pro kategorii: C

Datum:
09.12.2017
Místo konání:
kemp Džbán
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 80 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 80 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 80 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 80 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 80 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 80 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 80 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 80 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 80 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 80 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 80 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 80 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 80 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 80 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 80 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 80 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 80 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 80 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 0 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 80 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha C 361982 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 80 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 80 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 80 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 80 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 80 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 80 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 80 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 80 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 80 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 80 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 80 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 80 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 80 Kč