Event entries: O-Gala 2017

Date:
2017/12/02
Place:
Luhačovice - KD Elektra
Organiser:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Classes:
POZVANÝ HOST     ÚČASTNÍK    
(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 CZK
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 0 CZK
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 9101106 0 CZK
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 CZK
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 0 CZK
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný 7260008 0 CZK
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 CZK
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 0 CZK
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 CZK
(178)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 200 CZK
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 200 CZK
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 CZK
GIG7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 200 CZK
GIG7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering C 980374 200 CZK
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 200 CZK
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 200 CZK
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 CZK
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 200 CZK
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 200 CZK
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 200 CZK
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 200 CZK
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 200 CZK
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 200 CZK
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 200 CZK
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 200 CZK
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 200 CZK
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 200 CZK
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 200 CZK
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 200 CZK
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 200 CZK
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 200 CZK
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 200 CZK
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 CZK
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 200 CZK
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 CZK
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 200 CZK
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 200 CZK
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 200 CZK
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 200 CZK
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 200 CZK
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 200 CZK
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 232032 200 CZK
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 200 CZK
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 200 CZK
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 200 CZK
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 CZK
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 200 CZK
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 200 CZK
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 200 CZK
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 200 CZK
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 7210114 200 CZK
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 200 CZK
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 200 CZK
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 CZK
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 200 CZK
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 CZK
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 200 CZK
SSU8799 Králová Lada SK Severka Šumperk C 52552 200 CZK
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 200 CZK
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 200 CZK
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 200 CZK
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 200 CZK
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 CZK
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 200 CZK
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 200 CZK
BOR8801 Srb Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 52905 200 CZK
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 2090853 200 CZK
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál 9005228 200 CZK
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál 7205021 200 CZK
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 200 CZK
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 200 CZK
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 200 CZK
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 200 CZK
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 200 CZK
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8629751 200 CZK
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 200 CZK
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 200 CZK
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 200 CZK
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 200 CZK
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 200 CZK
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín C 920662 200 CZK
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 CZK
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 200 CZK
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 200 CZK
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 200 CZK
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 200 CZK
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 200 CZK
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 200 CZK
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 200 CZK
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 200 CZK
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 200 CZK
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 200 CZK
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 200 CZK
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 200 CZK
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 200 CZK
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 200 CZK
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 CZK
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 200 CZK
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 200 CZK
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 200 CZK
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 CZK
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 200 CZK
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 200 CZK
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 200 CZK
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 200 CZK
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka C 7204504 200 CZK
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 200 CZK
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 200 CZK
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 200 CZK
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 200 CZK
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 200 CZK
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 200 CZK
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 2078478 200 CZK
SFM0251 Bernatíková Hana OOB TJ Sokol Frýdek-Místek B 49450 200 CZK
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 200 CZK
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 200 CZK
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 200 CZK
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 200 CZK
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 200 CZK
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 CZK
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 200 CZK
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 200 CZK
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 200 CZK
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 200 CZK
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 200 CZK
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 200 CZK
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 CZK
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 200 CZK
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 200 CZK
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 200 CZK
TRI7300 Mrózek Marian TJ TŽ Třinec 200 CZK
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 200 CZK
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 7207348 200 CZK
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 200 CZK
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 200 CZK
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 200 CZK
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 200 CZK
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 200 CZK
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 200 CZK
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 200 CZK
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 200 CZK
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 200 CZK
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 200 CZK
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 200 CZK
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 200 CZK
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 200 CZK
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 200 CZK
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 200 CZK
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 CZK
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 200 CZK
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 200 CZK
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 200 CZK
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 CZK
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 200 CZK
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 200 CZK
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 200 CZK
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 200 CZK
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 200 CZK
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 200 CZK
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 200 CZK
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 682103 200 CZK
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 2058511 200 CZK
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 200 CZK
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 CZK
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 200 CZK
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 200 CZK
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 CZK
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 200 CZK
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 200 CZK
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 200 CZK
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 200 CZK
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 CZK
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 200 CZK
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 200 CZK
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 200 CZK
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 200 CZK
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 200 CZK
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 200 CZK
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 200 CZK
UOL9605 Žovinec Lukáš SOB Olomouc 428219 200 CZK
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 CZK
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 501884 200 CZK
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 200 CZK
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 200 CZK
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 200 CZK
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 200 CZK
7SC9700 Bajger Adam Neregistrovaní - MOV 52778 200 CZK
entered total: 187, fee: 35600 CZK