Přihlášky závodu: RBK CUP Open 2017

Datum:
05.11.2017
Místo konání:
Bukovinka - kulturní dům
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Kategorie:
A     B     C     D    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 30 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 30 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 30 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 30 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 30 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 30 Kč
RBK79X6 Procházka Jan SK Radioklub Blansko 30 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 30 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 30 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 30 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 30 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 30 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 30 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 30 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 30 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 30 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 30 Kč
BBM7451 Hanáková Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2103231 30 Kč
BBM7700 Hanák Michal BETA URSUS Orienteering C 2060255 30 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering A 331262 30 Kč
YBM6001 Pospíšil Aleš Klub turistů a lyžařů Brno 49652 30 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 30 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 30 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 30 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 30 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 30 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 30 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 30 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 30 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 30 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 30 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 30 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 30 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 30 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 30 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 30 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 30 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 30 Kč
BBM6800 Opálka Petr BETA URSUS Orienteering 30 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 30 Kč
SBK6249 Peťovský Jan KOB START Blansko 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 30 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 30 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 30 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 30 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering 30 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 30 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 30 Kč
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C 2079494 30 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 30 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 30 Kč
RBK8351 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko C 2118476 30 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 30 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 30 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 30 Kč
RBKxxx1 Hrůza Vladimír SK Radioklub Blansko 30 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 30 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 30 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 30 Kč
PBMXXX1 Viki Jan TJ Spartak 1. Brněnská 30 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 30 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering 30 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 30 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 30 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C 2118497 30 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 30 Kč
RBKX004 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko 30 Kč
RBKX002 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko 30 Kč
RBKX003 Procházková Magda SK Radioklub Blansko 30 Kč
RBKX005 Hájek Ondřej SK Radioklub Blansko 30 Kč
RBKX007 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko 30 Kč
RBKX008 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko 30 Kč
celkem přihlášených: 74, vklad: 2220 Kč