Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 30 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU0951 | Holomková NikolaHolomková Nikola | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU0852 | Kurková LucieKurková Lucie | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
TZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | SKOB Zlín | C | 218973 | 30 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | C | 2069082 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 30 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 30 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 30 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 30 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 30 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 40 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 40 Kč |
RBK9999 | Matušková JanaMatušková Jana | SK Radioklub Blansko | B | 2111809 | 40 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 40 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 40 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 40 Kč |
KVS8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | SKOB Kobra Vsetín | C | 2080849 | 40 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 7260027 | 40 Kč |
SBK8554 | Beržinská SoňaBeržinská Soňa | KOB START Blansko | C | 1985526 | 40 Kč |
ASU8282 | Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila | Magnus Orienteering | C | 7200319 | 40 Kč |
STH8451 | Uvizlová RadkaUvizlová Radka | SK Studenec | C | 9081 | 40 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007538 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 40 Kč |
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 40 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 40 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 40 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 40 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 40 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 40 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 40 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 40 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023804 | 40 Kč |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 40 Kč | |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 40 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 682075 | 40 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 40 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 40 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 40 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 40 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 40 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 40 Kč |
TZL7350 | Kundratová JanaKundratová Jana | SKOB Zlín | C | 7209278 | 40 Kč |
OOL6955 | Slavíčková KatkaSlavíčková Katka | SK Haná orienteering | C | 421852 | 40 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0802 | Pustějovský MatyášPustějovský Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU1000 | Slepánek KryštofSlepánek Kryštof | TJ SOKOL Plumlov | C | 30 Kč | |
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 30 Kč | |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 30 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 30 Kč |
TZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | SKOB Zlín | C | 53360 | 30 Kč |
SBK1234 | Urban JanUrban Jan | KOB START Blansko | C | 500884 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 30 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 30 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | 52488 | 30 Kč | |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 30 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 30 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 30 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 30 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 30 Kč |
KON0606 | Křupka TadeášKřupka Tadeáš | KOB Konice | C | 1417249 | 30 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 30 Kč |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 30 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 9132 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 40 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 40 Kč |
PLU0100 | Halabrín PetrHalabrín Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 52484 | 40 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 40 Kč |
TZL0203 | Kundrata JanKundrata Jan | SKOB Zlín | B | 7209284 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 40 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 40 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 40 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 40 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 40 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 40 Kč |
8CX8800 | Karlík JanKarlík Jan | Neregistrovaní - Karlík | 49667 | 40 Kč | |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602630 | 40 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 40 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 1007536 | 40 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 7207858 | 40 Kč |
37C8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | Bez registrace | 500268 | 40 Kč | |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 40 Kč |
ZBM8418 | Hrazdil JiříHrazdil Jiří | SK Brno Žabovřesky | C | 682621 | 40 Kč |
ASU8606 | Šrubař MichalŠrubař Michal | Magnus Orienteering | C | 2051488 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 40 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 40 Kč |
JPV7505 | Kopecký IvoKopecký Ivo | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1420762 | 40 Kč |
UOL7900 | Svoboda ZdeněkSvoboda Zdeněk | SOB Olomouc | C | 2121000 | 40 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 40 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 40 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 40 Kč |
JPV8101 | Jurenka PavelJurenka Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210 8915 | 40 Kč |
PTE7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | TJ Sokol Ptení | C | 52740 | 40 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 40 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 40 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 40 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 40 Kč |
KON7717 | Křupka TomášKřupka Tomáš | KOB Konice | C | 2108896 | 40 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 40 Kč | |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 40 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 40 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 40 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 40 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 40 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 40 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 40 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2115730 | 40 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 40 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 40 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 40 Kč |
BBM7101 | Kunz MartinKunz Martin | BETA URSUS Rosice | C | 553435 | 40 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 2118494 | 40 Kč |
SBK7537 | Urban JanUrban Jan | KOB START Blansko | C | 1919191 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM4907 | Procházka JanProcházka Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 320135 | 40 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 40 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 40 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 40 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 40 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 40 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 40 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 40 Kč |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 40 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 40 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 40 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 40 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 40 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 40 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 40 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 40 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 2113090 | 40 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 2102705 | 40 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 40 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 301247 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1201 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | SOB Olomouc | C | 2121010 | 30 Kč |
PLU1100 | Janeček TomášJaneček Tomáš | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2081370 | 30 Kč |
PLU1550 | Herzingerová LindaHerzingerová Linda | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | 811213 | 30 Kč | |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 30 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 30 Kč |
PVP0800 | Možný ŠimonMožný Šimon | VSK Přírodní vědy Praha | C | zapůjčit | 30 Kč |
PLU7612 | Matyšek StanislavMatyšek Stanislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 515147 | 30 Kč |
37C1701 | Gremlica KamilGremlica Kamil | Bez registrace | zapůjčit | 30 Kč | |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 981837 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU8049 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU8050 | Hřivňáková LucieHřivňáková Lucie | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
5RX7000 | Matuška PavelMatuška Pavel | NNN | 2801035 | 30 Kč | |
PLU7599 | Štefková MiroslavaŠtefková Miroslava | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU6849 | Štefek PavelŠtefek Pavel | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU7949 | Melka AlešMelka Aleš | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
PLU8599 | Soldánová TaťánaSoldánová Taťána | TJ SOKOL Plumlov | 30 Kč | ||
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 30 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 30 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 30 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 30 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 30 Kč |
OOL6708 | Slavíček StanislavSlavíček Stanislav | SK Haná orienteering | C | 342667 | 30 Kč |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 8133133 | 30 Kč |
KON001 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | 2020743 | 30 Kč | |
37C8001 | Gremlica MartinGremlica Martin | Bez registrace | zapůjčit | 30 Kč | |
NNN0101 | Horká SoňaHorká Soňa | Neregistrovaní | 2060240 | 30 Kč | |
NNN0102 | Krejčí StanislavKrejčí Stanislav | Neregistrovaní | 30 Kč | ||
JPV4001 | Pikulová AlenaPikulová Alena | Oddíl OS SK Prostějov | 30 Kč | ||
JPV4002 | Pikula JiříPikula Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | 30 Kč |