Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
25.02.2018
Místo konání:
Roudnice v Krkonoších
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     P    
2.60 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 130 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 130 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 130 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 130 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 130 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 130 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 130 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 130 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí 2085588 130 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2078460 130 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 130 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 130 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 130 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 130 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 7207881 130 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 7209779 130 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 130 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 130 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 130 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 130 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 2111733 130 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha C 2067999 130 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga A 347887 130 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 130 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 130 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha 2021828 130 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha 2021833 130 Kč
14P0450 Leśniak Matylda (POL) UKS Kometa Gliwice 2035177 130 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 130 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 130 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 2102587 130 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 7204983 130 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 7204976 130 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 130 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 130 Kč
3.80 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 190 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 2078462 190 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2067965 190 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 190 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 8656522 190 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 190 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka C 443091 190 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 190 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 190 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha 2115749 190 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 190 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 190 Kč
14P0252 Nyga Julia (POL) UKS Kometa Gliwice 2021373 190 Kč
2SP0250 Leśnicka Agnieszka (POL) UKS Azymut Dębów . 8008007 190 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 190 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 190 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 190 Kč
66P7602 Krempińska Julia (POL) UKS Azymut Pabianice 8640908 190 Kč
SZP0250 Macholdová Tereza TJ Slovan Zdravotník Praha C 7003023 190 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 190 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 190 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 190 Kč
5.70 km, 23 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032127 190 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava C 7208096 190 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory C 1421909 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 190 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 190 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 190 Kč
OSN0051 Mojžíšová Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 190 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Zdravotník Praha C 246899 190 Kč
5.70 km, 23 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 190 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 190 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 190 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 190 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec E 2060276 190 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha E 8565 190 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka E 7875600 190 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 285 Kč
5.20 km, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 8654900 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 190 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 190 Kč
2TP8800 Pacek Karolina (POL) Indywidualny Mazowsze 1407620 190 Kč
97P9050 Jędrowska Katarzyna (POL) KS Hades Poznań 412205 190 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 190 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha C 897376 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 981842 190 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 190 Kč
66P9750 Jaśkiewicz Magdalena (POL) UKS Azymut Pabianice 7204932 190 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary B 7260021 190 Kč
2UP8400 Berecz Ewa (POL) MKS Metalowiec Łódź 45587 190 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 190 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 1409359 190 Kč
4IP9650 Skorupa Małgorzata (POL) Kometa Gliwice 2016953 190 Kč
4.20 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 190 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 190 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 190 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 51992 190 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 190 Kč
41P6800 Bugaj Teresa (POL) WKS Wawel Kraków 190 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52268 190 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 190 Kč
14P7450 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 190 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 190 Kč
66P7601 Konc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 190 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 887002 190 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec 220254 190 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 190 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 190 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 190 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 190 Kč
SZP7050 Novotná Neyrinck Markéta TJ Slovan Zdravotník Praha C 7911 190 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 190 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 190 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 190 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 7726 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga 502089 190 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 190 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 190 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 190 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 190 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8256 190 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 130 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 130 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 130 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 130 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 232246 130 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 130 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 130 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Zdravotník Praha C 52275 130 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 130 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 130 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec 2035746 130 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec 1302784 130 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec 7756777 130 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 130 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice 2082919 130 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 130 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 130 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 130 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067397 130 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové 1400421 130 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 130 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 130 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 130 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 130 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 130 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 130 Kč
66P7603 Krempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 1260703 130 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc C 7200909 130 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 7207035 130 Kč
6.10 km, 24 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 995879 190 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 190 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 190 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 190 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2103741 190 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 190 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 9101677 190 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 190 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2088183 190 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 8627108 190 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 190 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092391 190 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092364 190 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 190 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 190 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 2026141 190 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 190 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 190 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 190 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 190 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 190 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 190 Kč
STH0206 Rücker Jan SK Studenec C 2025353 190 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 190 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 190 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 190 Kč
66P7611 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 190 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 190 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš C 2104701 190 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 190 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 190 Kč
8.50 km, 28 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 190 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec E 1400410 190 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSS Přírodověda Praha C 336081 190 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 190 Kč
8.50 km, 28 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 190 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Zdravotník Praha E 1399000 190 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 8912 190 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice E 1155115 190 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 190 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň E 301170 190 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 190 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering E 8627111 190 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Zdravotník Praha E 681612 190 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 190 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 8654886 190 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 8656602 190 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 7204504 190 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 8654893 190 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSS Přírodověda Praha E 331313 190 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSS Přírodověda Praha E 1403421 190 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín E 1414501 190 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 2051509 190 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov A 51726 190 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Zdravotník Praha E 7003030 190 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 190 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 190 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 190 Kč
DCE9600 Kettner Vojtěch KOB Dobřichovice C 897360 190 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka 899156 190 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 8656509 190 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka E 1700077 190 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 190 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň A 995860 285 Kč
6.50 km, 26 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga A 8632139 190 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice B 2078469 190 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory A 7506161 190 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha A 553437 190 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 190 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 190 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka A 995876 190 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 190 Kč
97P8400 Konarczak Dariusz (POL) KS Hades Poznań 501149 190 Kč
41P6700 Moszkowicz Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 886325 190 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 190 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2058472 190 Kč
2SP9900 Kruk Michał (POL) UKS Azymut Dębów . 8636600 190 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8160889 190 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 190 Kč
88P9601 Nowak Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200189 190 Kč
88P9701 Szymański Kornel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889678 190 Kč
88P9800 Domagała Marcel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889679 190 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1696 190 Kč
45P8300 Sokalski Dariusz (POL) KU AZS WAT Warszawa 888969 190 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 2080959 190 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 190 Kč
PVP8400 Král Luboš VSS Přírodověda Praha A 2103747 190 Kč
27P8600 Galicz Karol (POL) ATZ Racibórz 8092006 190 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 190 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 190 Kč
6.10 km, 22 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 190 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 190 Kč
6.10 km, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team B 7205029 190 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 190 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 190 Kč
SSP8000 Petříček Martin SK Stopa Praha C 51690 190 Kč
53P6900 Wroniak Adam (POL) Team 360° 1221169 190 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 190 Kč
41P6400 Łabuziński Sławomir (POL) WKS Wawel Kraków 886321 190 Kč
41P7200 Bergier Tomasz (POL) WKS Wawel Kraków 9102728 190 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Zdravotník Praha A 51773 190 Kč
41P7400 Zaworonek Rafał (POL) WKS Wawel Kraków 1403091 190 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 190 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 190 Kč
88P7700 Dutkiewicz Damian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101296 190 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 7202779 190 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 190 Kč
2WP6400 Stanisław Skorupa (POL) KOMETA GLIWICE 2016963 190 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 190 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 190 Kč
4HP6900 Michalak Tomasz (POL) UNTS Warszawa 7300277 190 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec 2032180 190 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 285 Kč
5.20 km, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 190 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 190 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 190 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 190 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 190 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 190 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 190 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 190 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 190 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 190 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha C 981850 190 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Zdravotník Praha C 2011900 190 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 190 Kč
UOL6400 Roubalík Radovan SOB Olomouc C 2102813 190 Kč
4PX7300 Skácel Dalibor HO Ještěd 2116490 190 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno 7200328 190 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 190 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 190 Kč
4.40 km, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 190 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 190 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 1394894 190 Kč
41P4800 Kruczek Stanisław (POL) WKS Wawel Kraków 54021 190 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 2057145 190 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 190 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 190 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 2102082 190 Kč
54P0000 Kozlowski Jacek (POL) UKS PATRIA MŁYNNE 2021371 190 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice 2032106 190 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 190 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 130 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 9101102 130 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 130 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Zdravotník Praha B 2111768 130 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 130 Kč
SSP4100 Rychlý Rudolf SK Stopa Praha C 9823 130 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 502087 130 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 130 Kč
4.20 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice 2800300 130 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory 416184 130 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice 7781 130 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice 7775 130 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice 2060290 130 Kč
celkem přihlášených: 305, vklad: 53555 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.