Přihlášky závodu: PZL - Dva břehy

pro kategorii: B

Datum:
13.01.2018
Místo konání:
Kralupy nad Vltavou
Pořadatel:
KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 130
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
7.00 km, 165 m, 23 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 30 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 30 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 30 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 30 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 30 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 30 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 30 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 30 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 30 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 30 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 30 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 30 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 30 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 30 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 30 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 30 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 30 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 30 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 30 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 30 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 30 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 30 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 30 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 30 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 30 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 30 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 30 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 30 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 30 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 30 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 30 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 30 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 30 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 30 Kč
6JZXXXX Popová Tereza TOM-KČT Kralupy nad Vltavou zapůjčit 30 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 30 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 30 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 30 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 30 Kč
45Z8500 Štembera Petr Trosečníci 1420730 30 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 30 Kč
6JZ1234 Vejrosta Zdeněk TOM-KČT Kralupy nad Vltavou zapůjčit 30 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 30 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 30 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 30 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 30 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 30 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 30 Kč
44C1111 Petrtýl Miloslav Neregistrovaní borci zapůjčit 30 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 30 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 30 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 30 Kč
6JZ2222 Kateřina Popová TOM-KČT Kralupy nad Vltavou zapůjčit 30 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 30 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 30 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 30 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 30 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 30 Kč
64C8803 Laštovička Martin Ekonom Praha Outdoor 30 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 30 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 30 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 30 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 30 Kč
23Z0050 Trdá Iva Modřanská Bardotka 30 Kč