Logo

Přihlášky závodu: 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
25.11.2017
Místo konání:
Olbramice
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    

D10 1.60 km, 35 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 20 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov 681869 20 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 20 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 20 Kč

D14 2.30 km, 50 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 20 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 20 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 20 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 20 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 20 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 20 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 20 Kč
3SX0650 Bartoňková Sára ZŠ Těšetice zapůjčit 27 Kč

D18 4.30 km, 120 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 30 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 30 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 30 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 30 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 30 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 30 Kč

D19 5.60 km, 140 m, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 30 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 30 Kč
PTE8750 Cetkovská Tereza TJ Sokol Ptení C 2109697 30 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 30 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 30 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 30 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 30 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 30 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 30 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 30 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 30 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 30 Kč
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 2109698 40 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 40 Kč

D35 4.40 km, 85 m, 13 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 30 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 30 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 30 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 30 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 30 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 30 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 30 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 30 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 30 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 30 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 30 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 30 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 30 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 30 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 30 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 30 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 30 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 30 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 30 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 30 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 30 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 40 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 40 Kč

H10 1.60 km, 35 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 20 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 20 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 20 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 20 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 27 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 20 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyáš TJ SOKOL Plumlov 27 Kč

H14 2.30 km, 50 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 20 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 20 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 20 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 20 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov 52488 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 20 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 20 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 52482 20 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 20 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 20 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice zapůjčit 27 Kč

H18 5.60 km, 140 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 30 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 30 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 30 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 30 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 30 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 40 Kč

H19 7.80 km, 190 m, 23 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 30 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 30 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 30 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 30 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 30 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 30 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 30 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 30 Kč
OOL8700 Šnyrch Marek SK Haná orienteering C 30 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 30 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 30 Kč

H35 6.00 km, 160 m, 15 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 30 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 30 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 30 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 30 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 30 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 30 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 30 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 30 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 30 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 30 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 30 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 30 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 30 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 30 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 30 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 30 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 30 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
5MX7700 Bubla Jiří Dolní Čermná 2045237 30 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 30 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 30 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 30 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2088211 40 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 30 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 40 Kč

H50 4.30 km, 120 m, 13 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 30 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 30 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 30 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 30 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 30 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 30 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 30 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 30 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 30 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 30 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 30 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 52027 30 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 40 Kč

HDR 1.60 km, 35 m, 5 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 20 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 20 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov 682345 20 Kč
PLU1000 Slepánek Kryštof TJ SOKOL Plumlov C 896972 20 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 20 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 20 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 53348 20 Kč
3SX0551 Grégrová Zuzana ZŠ Těšetice zapůjčit 27 Kč
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice zapůjčit 27 Kč
3SX0950 Oklešťková Zuzana ZŠ Těšetice zapůjčit 27 Kč
3SX1050 Bartoňková Natálie ZŠ Těšetice zapůjčit 27 Kč

P 2.30 km, 50 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 20 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 20 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 20 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 20 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 20 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 20 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 27 Kč
celkem přihlášených: 165, vklad: 4613 Kč