Přihlášky závodu: Školení rozhodčích R3

Datum:
10.02.2018
Místo konání:
Hradec Králové
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Kluby:
DLT     DOB     DOK     EKP     HOR     KAM     LPU     LTU     PDY     PHK     SHK     SRK     TAP     VLI     VRL    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 40
Náhradníků: 10
(1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 DLT6901 Nosek Petr C 336778 100 Kč
klubový vklad: 100 Kč , doplňkové služby: 70 Kč, celkem: 170 Kč
(2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 DOB7001 Dudášek Karel C 888649 100 Kč
R3 DOB8751 Ďoubalová Věra C 682690 100 Kč
klubový vklad: 200 Kč
(1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 DOK9800 Koštejn Vít R 7209363 100 Kč
klubový vklad: 100 Kč
(4)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 EKP7702 Kalous Vladislav C 2058464 100 Kč
R3 EKP8310 Pidrman Milan C 2067264 100 Kč
R3 EKP8606 Mikan Albert C 8654890 100 Kč
R3 EKP8806 Domín Nikolas C 2078484 100 Kč
klubový vklad: 400 Kč , doplňkové služby: 140 Kč, celkem: 540 Kč
(1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 HOR0050 Rückerová Šárka B 2025352 100 Kč
klubový vklad: 100 Kč
(1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 KAM9202 Hájek Adam C 2019240 100 Kč
klubový vklad: 100 Kč
(3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 LPU0002 Roudný Martin A 8656620 100 Kč
R3 LPU7604 Držka Štěpán C 7209354 100 Kč
R3 LPU9802 Žák Jan B 2025379 100 Kč
klubový vklad: 300 Kč
(1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 LTU9102 Lazák Tomáš C 515479 100 Kč
klubový vklad: 100 Kč , doplňkové služby: 70 Kč, celkem: 170 Kč
(3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 PDY8000 Plachý Jaroslav C 2102778 100 Kč
R3 PDY8050 Šilerová Eva C 2112725 100 Kč
R3 PDY8200 Lounek Jakub C 2060237 100 Kč
klubový vklad: 300 Kč , doplňkové služby: 140 Kč, celkem: 440 Kč
(6)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 PHK0101 Metelka Ondřej A 2058465 100 Kč
R3 PHK7901 Losman Petr C 515420 100 Kč
R3 PHK9802 Faltejsek Jan C 100 Kč
R3 PHK9901 Kavalír Jáchym A 7202866 100 Kč
R3 PHK9908 Chvátil Šimon A 2035744 100 Kč
R3 PHK9951 Chaloupská Barbora E 682365 100 Kč
klubový vklad: 600 Kč
(4)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 SHK0051 Thýnová Nikola A 2032191 100 Kč
R3 SHK6651 Thýnová Ivana C 2017663 100 Kč
R3 SHK9251 Teplá Karolína E 1008174 100 Kč
R3 SHK9951 Větříčková Andrea A 7205002 100 Kč
klubový vklad: 400 Kč
(3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 SRK9701 Pokorný David C 8000049 100 Kč
R3 SRK9802 Locker Tomáš A 2017682 100 Kč
R3 SRK9904 Šabata Milan A 7205561 100 Kč
klubový vklad: 300 Kč
(3)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 TAP9702 Vlášek Jakub C 7779702 100 Kč
R3 TAP9703 Valach Marek C 442844 100 Kč
R3 TAP9805 Ransdorf Jakub B 9201323 100 Kč
klubový vklad: 300 Kč
(2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 VLI6901 Kruliš Petr C 301186 100 Kč
R3 VLI7300 Martan Jiří C 7999888 100 Kč
klubový vklad: 200 Kč
(6)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
R3 VRL7305 Wohanka Petr C 8973 100 Kč
R3 VRL7508 Hanuš Vladimír C 2078480 100 Kč
R3 VRL7553 Schmidtová Jana C 8975 100 Kč
R3 VRL7702 Polák Vlastimil C 7702000 100 Kč
R3 VRL8254 Poláková Lucie C 2096239 100 Kč
R3 VRL9701 Hrdinka Daniel C 2085616 100 Kč
klubový vklad: 600 Kč
celkem přihlášených: 41, vklad: 4100 Kč , doplňkové služby: 420 Kč, celkem: 4520 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 40 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 10 závodníků).