Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Háj ve Slezsku
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     HDR     P     T    
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 40 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 40 Kč
4EP1150 Janas Agnieszka (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 40 Kč
66P7605 Pabich Hanna (POL) UKS Azymut Pabianice 886698 40 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
1.80 km, 70 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 40 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 40 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 40 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 40 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 60 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 60 Kč
2.40 km, 80 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8863207 40 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 2069073 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 40 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 40 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 40 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 40 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 40 Kč
AOP0753 Salichová Ivana Orientační Běh Opava C 0 40 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 40 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 40 Kč
LCE0752 Chabiera Filomena OOB TJ Slovan Luhačovice C 1408271 40 Kč
LCE0753 Mianowska Tosia OOB TJ Slovan Luhačovice C 8131207 40 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 40 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 40 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8940 60 Kč
3.60 km, 120 m, 11 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 100 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 100 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 100 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 100 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 100 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 100 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 2069072 100 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 100 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 100 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 100 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 100 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 232389 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 100 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 100 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 100 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 100 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 100 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 100 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 100 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 100 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 100 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 100 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 100 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 100 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 100 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 100 Kč
0050002 Słońska Antonina 005 - (POL) WKS Wawel 8640921 100 Kč
0050004 Niessner Pola 005 - (POL) WKS Wawel 8635047 100 Kč
0050006 Lamparska Maja 005 - (POL) WKS Wawel 8636994 150 Kč
0050007 Michno Marta 005 - (POL) WKS Wawel 8650881 150 Kč
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 100 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 100 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 100 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál C 2091593 100 Kč
51P0553 Koczy Oliwia (POL) UKS Sparta Czyżowice 424243 100 Kč
51P0653 Kocur Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice 424247 100 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 150 Kč
51P0652 Klapuch Jasmina (POL) UKS Sparta Czyżowice 424246 150 Kč
4.90 km, 215 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 200 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 200 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 200 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 200 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 200 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 200 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 200 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 200 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 200 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 200 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 200 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 200 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 200 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 200 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 200 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 200 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 200 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 200 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 200 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 200 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 200 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 200 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 200 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 200 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 300 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 300 Kč
4.10 km, 185 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 100 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín C 2121123 100 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 100 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 100 Kč
VRB0353 Matušová Vendula Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 100 Kč
51P0350 Student Dominika (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 150 Kč
6.20 km, 270 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 200 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 200 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 200 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 200 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 200 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 200 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 200 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 7053354 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 200 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 200 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 200 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 200 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 200 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 200 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 300 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 300 Kč
4.90 km, 215 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 100 Kč
SFM0250 Tereza Urbánková O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 100 Kč
6.30 km, 310 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 200 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 200 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 200 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 200 Kč
7.80 km, 370 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 220 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 220 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 220 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 220 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 220 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 220 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 220 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 220 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 220 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 220 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 220 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 220 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 330 Kč
6.30 km, 310 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 150 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 150 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 150 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 150 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 150 Kč
SOP9052 Smolková Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 150 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 150 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 150 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 331363 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 150 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 150 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 150 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 150 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 150 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 150 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov C 2073659 150 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 150 Kč
6.30 km, 310 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 200 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 200 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 200 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 200 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 200 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 200 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 200 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 200 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 200 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 200 Kč
5.10 km, 200 m, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 100 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 100 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 100 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 100 Kč
AOP7651 Salichová Gabriela Orientační Běh Opava C 2096268 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 100 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 100 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 100 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 100 Kč
AOP7652 Černohorská Alena Orientační Běh Opava C 410170 100 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 100 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
5.90 km, 240 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 200 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 200 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 200 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 200 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 200 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 200 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 200 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 200 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 200 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 200 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 200 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 200 Kč
0050003 Słońska Bogusława 005 - (POL) WKS Wawel 1414200 200 Kč
5.30 km, 250 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 200 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 7200589 200 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 200 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 200 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 200 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 200 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 200 Kč
4HP7450 Mianowska Dorota (POL) UNTS Warszawa 1408260 200 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 200 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 200 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 200 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 200 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 200 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 200 Kč
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 420459 100 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 100 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 100 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 100 Kč
0060001 Bolková Petra 006 - Petra zapůjčit 140 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 150 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 150 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 150 Kč
5.10 km, 200 m, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 200 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 200 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 200 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 200 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 200 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 200 Kč
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 200 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 200 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 200 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 200 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 200 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 200 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 200 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 200 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 200 Kč
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 100 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 100 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 100 Kč
0070001 Holinková Milada 007 - MAIL 52661 150 Kč
3.80 km, 130 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 150 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 150 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 150 Kč
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 150 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 150 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 150 Kč
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 2082935 40 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 40 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52677 40 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 40 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 60 Kč
KRN0705 Ranostaj Vojtěch KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 40 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 60 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
2.40 km, 70 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 40 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 40 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 40 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338917 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 40 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 40 Kč
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 40 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 40 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 40 Kč
TRI0707 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 40 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 49315 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655421 40 Kč
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 2124754 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 40 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín C 52688 40 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 40 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 40 Kč
BFM0803 Václavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 49460 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49452 40 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 40 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 8667953 40 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7203458 40 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 40 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín C 2113089 40 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 2113058 40 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 40 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 0 40 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 40 Kč
51P0700 Kolorz Dominik (POL) UKS Sparta Czyżowice 424249 40 Kč
51P0701 Kucza Jacek (POL) UKS Sparta Czyżowice 424251 40 Kč
BFM0808 Synek Adam SKOB Frýdek - Místek C 428209 60 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 60 Kč
4.10 km, 185 m, 11 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 100 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 100 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 100 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 100 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 100 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 7207887 100 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 100 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 100 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 100 Kč
AOP0501 Salich Jonáš Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 100 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 100 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 100 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 100 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 100 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 100 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 100 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 100 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 2126239 100 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 100 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 100 Kč
TZL0605 Márton Lukáš SKOB Zlín B 2121127 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 100 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 100 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 2073679 100 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 100 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 100 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8660418 100 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 100 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 100 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 100 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 100 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 100 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 100 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 150 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 150 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 331690 150 Kč
3.60 km, 120 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 100 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 428262 100 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 2027246 100 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 100 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 100 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 100 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 100 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 100 Kč
MOV0605 Tobola Adam SKOB Ostrava C 428235 100 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 100 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 100 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 150 Kč
6.40 km, 315 m, 19 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 200 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 200 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 200 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 200 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 200 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 200 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 200 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 2096138 200 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 200 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 200 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 200 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8657 200 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8656740 200 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 200 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 200 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 200 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 8670802 200 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 200 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 8660426 200 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 200 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Žabovřesky Brno A 8651737 200 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 8660412 200 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 200 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 200 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 200 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 200 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 200 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 200 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 200 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 200 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 200 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 200 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 300 Kč
5.30 km, 250 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51318 100 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 100 Kč
51P0600 Staniczek Jakub (POL) UKS Sparta Czyżowice 424240 100 Kč
51P0400 Wojak Kacper (POL) UKS Sparta Czyżowice 424241 150 Kč
8.40 km, 375 m, 20 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 200 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 200 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 200 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 200 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8655381 200 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 200 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 200 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 200 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 200 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 200 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 200 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 200 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 200 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 200 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 200 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 200 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 200 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 2133890 300 Kč
6.40 km, 315 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 100 Kč
9.50 km, 410 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 200 Kč
24D0001 Höck Kilian (GER) SV Robotron Dresden 2051759 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 200 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 200 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 200 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 200 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 200 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 200 Kč
12.00 km, 570 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8660589 220 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 995871 220 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 220 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 220 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 220 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 220 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 220 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 220 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 220 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 220 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 220 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 220 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 220 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 220 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 220 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 220 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 220 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 220 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 220 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 220 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 220 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 220 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 220 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 220 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 220 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 220 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 220 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 220 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 220 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 220 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 220 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 220 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 220 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 220 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 220 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 220 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 220 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 220 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 220 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 220 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 220 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 220 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 220 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 682377 220 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 8640246 220 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 220 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 220 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 220 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 220 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 330 Kč
9.50 km, 410 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 150 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 150 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 150 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8632140 150 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 150 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 150 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 150 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 150 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 150 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 150 Kč
9.50 km, 410 m, 22 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 200 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 200 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 200 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 200 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 200 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 200 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 200 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 200 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 338916 200 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 200 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 200 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 300 Kč
7.70 km, 365 m, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 100 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 100 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 100 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 100 Kč
AOP7500 Černohorský Martin Orientační Běh Opava C 410117 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
8.50 km, 390 m, 24 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 200 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 200 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 200 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 200 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 200 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 200 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 200 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 200 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 200 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 200 Kč
AOP7603 Salich Radomír Orientační Běh Opava C 52453 200 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 200 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 200 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 200 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 200 Kč
0020001 Vojvodík Martin 002 - bezklubu 2109761 200 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 200 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 200 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 200 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 200 Kč
12H7002 Hajdu Martin (HUN) Tipo Orienteering Club 8110000 0 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 200 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 200 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 200 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 200 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 200 Kč
0070003 Zeman Radek 007 - MAIL 2032199 300 Kč
7.70 km, 365 m, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 200 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 200 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 200 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 200 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 200 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 200 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 200 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 200 Kč
4HP7300 Mianowski Rafał (POL) UNTS Warszawa 886687 200 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Žabovřesky Brno C 7300188 200 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 200 Kč
86P7102 Dzik Mirosław (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 200 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 200 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 200 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 300 Kč
6.30 km, 260 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 100 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 100 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 100 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 100 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 100 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 100 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 150 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 150 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 150 Kč
6.50 km, 305 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 200 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 200 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 200 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 200 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 200 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 200 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 200 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 200 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 200 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 200 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 200 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 200 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 200 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 200 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 200 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 200 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 200 Kč
0050001 Słoński Marek 005 - (POL) WKS Wawel 8172888 200 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 200 Kč
66P7613 Muller Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8230568 200 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 200 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 300 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 300 Kč
6.30 km, 260 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 200 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 200 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 200 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 200 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 200 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 200 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 200 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 200 Kč
0050005 Niessner Piotr 005 - (POL) WKS Wawel 8200663 200 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 300 Kč
4.30 km, 165 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 100 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 150 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 150 Kč
5.80 km, 230 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 150 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 150 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 150 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 150 Kč
BOV5001 Miřijovský Přemysl TJ Baník Ostrava OKD C 232153 150 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 150 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 150 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 150 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 150 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 150 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 150 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 150 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 150 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 150 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 225 Kč
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
3.80 km, 130 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Huňka Jiří 001 - SK Radslavice 49433 150 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 150 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 150 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 150 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 150 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 150 Kč
AOP4801 Sonnek Miloš Orientační Běh Opava C 51192 150 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 150 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 150 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 150 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 225 Kč
2.00 km, 55 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 100 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 100 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 100 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 100 Kč
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 150 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 150 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 150 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 150 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 150 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 225 Kč
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 40 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 40 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 40 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 40 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 40 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 40 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 40 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 40 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 40 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 40 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 40 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 51302 40 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 40 Kč
BFM1201 Václavík Jakub SKOB Frýdek - Místek 49461 40 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek C 410791 40 Kč
ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Žabovřesky Brno C 976000 40 Kč
4EP1400 Janas Małgorzata (POL) Uks Kometa Gliwice zapůjčit 80 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 40 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 40 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 40 Kč
TVR0900 Kuja Adam TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206494 40 Kč
TVR1250 Kujová Anežka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 515156 40 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 40 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
HOB1201 Kulíšek Tadeáš SK OB Horní Benešov C 301303 40 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 53348 40 Kč
VRB0750 Kosíková Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 40 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 40 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 40 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 40 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 40 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 428283 40 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek C 49455 40 Kč
007006 Petřivalská Anežka 007 - MAIL 1004660 40 Kč
007007 Petřivalská Eliška 007 - MAIL 1700082 40 Kč
007008 Střída Antonín 007 - MAIL zapůjčit 80 Kč
007009 Střída František 007 - MAIL zapůjčit 80 Kč
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 100 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 100 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 100 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 100 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 100 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 100 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
0030001 Oborska Radka 003 - --- 7456789 100 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SK OB Horní Benešov C 301309 100 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SK OB Horní Benešov C 301316 100 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 8715 100 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 307338 100 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 100 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 100 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 100 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 100 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067395 100 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 100 Kč
51P8400 Łyp Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2043891 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 100 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 100 Kč
0070002 Beneš Vojtěch 007 - MAIL 361981 0 Kč
0070004 Kavcová Lucie 007 - MAIL 2126362 0 Kč
0080001 Furmánek Zdeněk 008 - železničáři zapůjčit 140 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 100 Kč
0090001 Kawulok Marek 009 - Kawulok zapůjčit 140 Kč
SOP0551 Vargová Nikol OOB TJ Slezan Opava C 438642 100 Kč
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
5.90 km, 260 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno C 8660401 100 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 1426069 100 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 100 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 100 Kč
TVR7700 Kuja Ivo TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2800303 100 Kč
AOP8800 Fiala Jan Orientační Běh Opava C 8810 100 Kč
0040001 Koutný Lukáš 004 - Koutný zapůjčit 140 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 100 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 100 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 49496 150 Kč
STE0001 Zdařil Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2035722 150 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 150 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 150 Kč
0070005 Frank Darrell 007 - MAIL zapůjčit 190 Kč
celkem přihlášených: 807, vklad: 113385 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.