Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     M21E     P     W21E    
1.40 km, 10 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 2115747 90 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 90 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 90 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 90 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 90 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 90 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 90 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 90 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 110 Kč
AOP0953 Rožanská Eliška Orientační Běh Opava C 410174 90 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 896972 110 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 110 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 110 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 110 Kč
1.60 km, 10 m, 15 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEO0750 Lamačová Barbora Ještědská oblast B 8421842 90 Kč
JEO0753 Lipenská Barbora Ještědská oblast B 2095948 90 Kč
JEO0755 Rejholcová Tereza Ještědská oblast C 2067682 90 Kč
JEO0951 Tomášková Matilda Ještědská oblast C 2120062 90 Kč
POB0950 Mullis Carolina Pražská oblast B 8660470 90 Kč
POB0850 Bulířová Žofie Pražská oblast C 2113070 90 Kč
POB0750 Baldrianová Eva Pražská oblast B 8660533 90 Kč
POB0751 Gregorová Alice Pražská oblast C 7208080 90 Kč
POB0854 Snížková Adéla Pražská oblast C 8080814 90 Kč
POB0752 Gajdová Michaela Pražská oblast B 8660527 90 Kč
POB0853 Malečková Pavlína Pražská oblast C 8000237 90 Kč
POB0753 Lampová Amálie Pražská oblast B 8080827 90 Kč
VCO0751 Podlešáková Monika Východočeská oblast 2085583 90 Kč
VCO0752 Havrdová Sheila Východočeská oblast 8101007 90 Kč
VCO0753 Malá Anežka Východočeská oblast 9099 90 Kč
VCO0754 Novotná Vendula Východočeská oblast 8033203 90 Kč
VCO0755 Chrástová Barbora Východočeská oblast 8670473 90 Kč
VCO0756 Hanušová Markéta Východočeská oblast 2085588 90 Kč
VCO0757 Pipková Karolína Východočeská oblast 8663190 90 Kč
VCO0758 Čapková Markéta Východočeská oblast 9665 90 Kč
VCO0759 Netuková Anežka Východočeská oblast 8660536 90 Kč
JEO0850 Nožičková Eva Ještědská oblast C 2078479 90 Kč
ZCO0751 Bauerová Aneta Západočeská oblast C 8644880 90 Kč
ZCO0753 Kropáčová Zuzana Západočeská oblast C 2127659 90 Kč
ZCO0752 Bodurková Denisa Západočeská oblast B 2127645 90 Kč
ZCO0754 Frühaufová Julie Západočeská oblast C 9101105 90 Kč
ZCO0850 Mayerová Daniela Západočeská oblast B 2116448 90 Kč
ZCO0851 Sobotová Kateřina Západočeská oblast C 434815 90 Kč
ZCO0950 Gelnerová Markéta Západočeská oblast C 9102146 90 Kč
JEO0852 Novotná Karolína Ještědská oblast 8680596 90 Kč
POB0855 Vondráčková Alžběta Pražská oblast C 2103732 90 Kč
JEO0952 Zabořilová Anna Ještědská oblast C 2060292 90 Kč
POB0851 Hladíková Julie Pražská oblast C 2092422 90 Kč
VCO0760 Chlupáčová Anežka Východočeská oblast 52799 90 Kč
VAL0751 Entová Kateřina Valašská oblast 2121124 90 Kč
VAL0851 Fišerová Markéta Valašská oblast 2070831 90 Kč
VAL0750 Hrbáčková Michaela Valašská oblast 331031 90 Kč
MSK0751 Štětínská Tereza Moravskoslezský kraj B 8670475 90 Kč
MSK0757 Rychlá Karolína Moravskoslezský kraj B 8654916 90 Kč
MSK0850 Byrtusová Klára Moravskoslezský kraj C 8667954 90 Kč
VYS0751 Oranyová Sylva Oblast Vysočina 52192 90 Kč
VYS0752 Běloušková Kateřina Oblast Vysočina 2082930 90 Kč
VYS0851 Charouzová Eliška Oblast Vysočina 2124755 90 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 90 Kč
JMO0751 Dobrovolná Anna Jihomoravská oblast B 8120028 90 Kč
JMO0753 Kubáňová Tereza Jihomoravská oblast C 8663207 90 Kč
JMO0750 Dvořáková Lucie Jihomoravská oblast B 2088166 90 Kč
JMO0855 Janíková Anna Jihomoravská oblast C 2126231 90 Kč
JMO0757 Taslerová Martina Jihomoravská oblast C 2067324 90 Kč
JMO0888 Čechová Johana Jihomoravská oblast C 8180908 90 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 90 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 90 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 90 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2135185 90 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2127525 90 Kč
HAN0751 Kovalčíková Alena Hanácká oblast B 49438 90 Kč
HAN0750 Jílková Pavla Hanácká oblast B 2069073 90 Kč
HAN0753 Cetlová Karolína Hanácká oblast B 2091596 90 Kč
STC1050 Mišeková Lucie Středočeská oblast C 8660577 90 Kč
STC0953 Balejová Sofie Středočeská oblast C 8660541 90 Kč
STC0952 Pěkná Alžběta Středočeská oblast C 53537 90 Kč
STC0951 Petriláková Amálie Rebeka Středočeská oblast B 7205024 90 Kč
STC0754 Fialová Kateřina Středočeská oblast B 2125345 90 Kč
STC0753 Havlová Tereza Středočeská oblast C 402407 90 Kč
STC0752 Vejražková Anna Středočeská oblast B 2801009 90 Kč
STC0751 Mišeková Kateřina Středočeská oblast B 8660576 90 Kč
STC0750 Kudrnáčová Marta Středočeská oblast B 2084937 90 Kč
HAN0950 Tomanková Alice Hanácká oblast C 2053541 90 Kč
HAN0851 Pachmannová Iva Hanácká oblast C 232251 90 Kč
HAN0850 Reichlová Pavla Hanácká oblast C 7211248 90 Kč
HAN0757 Matoušková Johana Hanácká oblast C 52561 90 Kč
HAN0756 Rozsívalová Adéla Hanácká oblast C 2090865 90 Kč
HAN0754 Janků Karolína Hanácká oblast C 2069084 90 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 90 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 90 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 90 Kč
HAN0755 Bartášková Karolína Hanácká oblast C 416509 90 Kč
HAN0852 Otrubová Karolína Hanácká oblast C 2061810 90 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 110 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 90 Kč
1.80 km, 20 m, 15 kontrol
(99)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEO0559 Pecková Tereza Ještědská oblast B 8667966 90 Kč
JEO0658 Rejmanová Nikola Ještědská oblast B 2129240 90 Kč
JEO0651 Háková Eliška Ještědská oblast B 8667977 90 Kč
JEO0555 Matyášová Kristýna Ještědská oblast A 8670479 90 Kč
JEO0554 Mellanová Judita Ještědská oblast B 8660382 90 Kč
JEO0525 Sokolová Julie Ještědská oblast 2122290 90 Kč
POB0654 Měšťanová Tereza Pražská oblast B 7208207 90 Kč
POB0656 Škáchová Zuzana Pražská oblast B 8080818 90 Kč
POB0655 Škáchová Viktorie Pražská oblast A 8080810 90 Kč
POB0550 Šimšová Pavla Pražská oblast B 8656743 90 Kč
POB0653 Štěpová Kateřina Pražská oblast B 2099524 90 Kč
POB0555 Koubová Hana Pražská oblast C 2148090 90 Kč
JEO0558 Skácelová Kateřina Ještědská oblast B 2080848 90 Kč
JEO0655 Štemberová Bára Ještědská oblast B 8662736 90 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 90 Kč
POB0551 Malečková Hana Pražská oblast B 8028827 90 Kč
VCO0561 Metelková Michaela Východočeská oblast 2056274 90 Kč
VCO0562 Haasová Klára Východočeská oblast 8663174 90 Kč
VCO0563 Matěásková Šárka Východočeská oblast 2078451 90 Kč
VCO0564 Cejpková Karolína Východočeská oblast 8663142 90 Kč
VCO0565 Morávková Zuzana Východočeská oblast 8663139 90 Kč
VCO0566 Neumannová Alžběta Východočeská oblast 8660553 90 Kč
VCO0567 Chrástová Magdaléna Východočeská oblast 8656541 90 Kč
VCO0568 Mrskočová Markéta Východočeská oblast 8654902 90 Kč
VCO0569 Kopecká Anna Východočeská oblast 2124766 90 Kč
JEO0654 Savruková Adéla Ještědská oblast B 2070854 90 Kč
ZCO0551 Holíková Simona Západočeská oblast B 8660538 90 Kč
ZCO0552 Kulová Laura Západočeská oblast B 8004351 90 Kč
ZCO0553 Zmarzláková Olga Západočeská oblast B 232613 90 Kč
ZCO0555 Beránková Šárka Západočeská oblast C 9101182 90 Kč
ZCO0650 Urbánková Eva Západočeská oblast B 8667973 90 Kč
ZCO0651 Kožíšková Kateřina Západočeská oblast B 2082947 90 Kč
ZCO0652 Řeháková Mirka Západočeská oblast B 8670477 90 Kč
ZCO0653 Kohoutková Klára Západočeská oblast B 8655488 90 Kč
ZCO0655 Gelnerová Anna Západočeská oblast B 9102084 90 Kč
ZCO0654 Holíková Petra Západočeská oblast C 8660587 90 Kč
JEO0550 Kubecová Magdalena Ještědská oblast A 2019212 90 Kč
JEO0657 Koudelková Eliška Ještědská oblast B 2067681 90 Kč
JEO0653 Skalová Jolana Ještědská oblast B 8662689 90 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 90 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2044889 90 Kč
VCO0570 Košková Martina Východočeská oblast 2091529 90 Kč
VCO0771 Tomášová Anna Východočeská oblast 8663141 90 Kč
VCO0772 Čečková Karolína Východočeská oblast 331315 90 Kč
VAL0551 Pišová Adéla Valašská oblast B 8662430 90 Kč
VAL0651 Kusáková Valentýna Valašská oblast 8662705 90 Kč
VAL0550 Dittrichová Lucie Valašská oblast A 8655378 90 Kč
VAL0552 Batani Valentina Valašská oblast 8050121 90 Kč
MSK0552 Matoušková Jana Moravskoslezský kraj B 8670491 90 Kč
MSK0650 Pavlová Eliška Moravskoslezský kraj B 8670472 90 Kč
MSK0654 Čudková Kristýna Moravskoslezský kraj B 8670474 90 Kč
MSK0551 Zahradníková Kateřina Moravskoslezský kraj B 8655467 90 Kč
MSK0555 Tomčíková Eliška Moravskoslezský kraj C 8655461 90 Kč
POB0657 Heřmanová Aino Pražská oblast C 7207077 90 Kč
MSK0550 Kolarczyková Eliška Moravskoslezský kraj B 7200588 90 Kč
VYS0551 Srbová Michaela Oblast Vysočina 8660560 90 Kč
VYS0552 Plachá Zita Oblast Vysočina 2116453 90 Kč
VYS0553 Honzáková Lenka Oblast Vysočina 7210814 90 Kč
VYS0651 Doleželová Anna Oblast Vysočina 220400 90 Kč
VYS0652 Slavíková Eva Oblast Vysočina 2124751 90 Kč
VYS0653 Hofhanzlová Štěpánka Oblast Vysočina 2801042 90 Kč
JEO0659 Zoubková Šárka Ještědská oblast 2078475 90 Kč
JMO0552 Finstrlová Julie Jihomoravská oblast A 2051495 90 Kč
JMO0650 Doušková Hana Jihomoravská oblast B 2083392 90 Kč
JMO0651 Procházková Doubravka Jihomoravská oblast B 981840 90 Kč
JMO0554 Dušková Tereza Jihomoravská oblast A 232389 90 Kč
JMO0655 Doušková Kateřina Jihomoravská oblast B 2067211 90 Kč
JMO0553 Ondrová Anna Jihomoravská oblast B 8660428 90 Kč
JMO0653 Hlaváčová Lucie Jihomoravská oblast B 2059757 90 Kč
JMO0654 Ehlová Martina Jihomoravská oblast B 8667955 90 Kč
JMO0550 Ježková Ivana Jihomoravská oblast A 2115673 90 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 90 Kč
JMO0656 Fuchsová Ema Jihomoravská oblast B 8667974 90 Kč
HAN0656 Šaňáková Marie Hanácká oblast B 2111803 90 Kč
HAN0655 Zatloukalová Julie Hanácká oblast B 2108918 90 Kč
HAN0653 Jílková Lenka Hanácká oblast B 2069072 90 Kč
HAN0652 Gallo Natálie Hanácká oblast B 7003005 90 Kč
HAN0651 Burdová Helena Hanácká oblast B 2108904 90 Kč
HAN0554 Pachmannová Katka Hanácká oblast B 361953 90 Kč
HAN0553 Cetlová Magdaléna Hanácká oblast B 2091591 90 Kč
HAN0550 Navrátilová Marie Hanácká oblast B 7206550 90 Kč
STC0550 Balejová Julie Středočeská oblast A 8667985 90 Kč
STC0552 Nováková Nina Středočeská oblast B 2113491 90 Kč
STC0554 Švecová Karolína Středočeská oblast B 2079493 90 Kč
STC0650 Bambousková Julie Středočeská oblast B 8660590 90 Kč
STC0653 Kotková Adéla Středočeská oblast B 2049632 90 Kč
STC0654 Kotenová Markéta Středočeská oblast B 8660562 90 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál C 2091593 90 Kč
STC0656 Redlová Barbora Středočeská oblast B 2085659 90 Kč
STC0657 Černá Justina Středočeská oblast B 1417251 90 Kč
HAN0658 Holasová Barbora Hanácká oblast B 8660378 90 Kč
HAN0657 Dráčová Barbora Hanácká oblast B 90 Kč
HAN0555 Mikošková Marie Hanácká oblast B 2108903 90 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 90 Kč
STC0658 Krejčová Hana Středočeská oblast B 2127896 110 Kč
HAN0552 Otrubová Anna Hanácká oblast A 8667550 90 Kč
AOP0653 Rožanská Zuzana Orientační Běh Opava C 410176 90 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 110 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 110 Kč
1.90 km, 32 m, 15 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 170 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 170 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 8663120 170 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 170 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 170 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
0020001 Ježíková Natália 002 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 1407843 170 Kč
0020002 Havlíková Ema 002 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 1407844 170 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 170 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 170 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 170 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 170 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8660918 170 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 170 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 170 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 170 Kč
0050005 Mihaličová Simona 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 2032148 170 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 170 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 170 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 170 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 170 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 170 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 170 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 170 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 170 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 170 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 170 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 170 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 170 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 170 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 170 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 170 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 170 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 170 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 170 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 170 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 170 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 170 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 170 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 170 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 170 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 170 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 170 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 170 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín C 2121123 170 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 170 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 170 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 170 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 170 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 170 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 170 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 170 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 170 Kč
STE0353 Trepáčová Gabriela SK SKI-OB Šternberk C 2045213 170 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 230 Kč
1.80 km, 14 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 130 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 130 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 130 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 130 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 130 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 130 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 130 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 180 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 130 Kč
2.20 km, 46 m, 16 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 170 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 170 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 170 Kč
43S0250 Kostercová Viktória (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079535 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 170 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 170 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 170 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 170 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 170 Kč
0050002 Ivanková Sandra 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 8631587 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 170 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 170 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 170 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 170 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8656721 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 170 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 170 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 170 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 170 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 170 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
0120001 Patassiová Michaela 012 - (SVK) TJ Farmaceut Bratislava 8670509 170 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 170 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 170 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 170 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 170 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 7053354 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
LCE0261 Weissová Ľuboslava OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032149 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 170 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 170 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 230 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 230 Kč
1.90 km, 20 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 130 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 130 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 130 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 130 Kč
2.20 km, 46 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 8659381 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8659389 170 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 170 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 170 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 170 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8662727 170 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 170 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 170 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 170 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 170 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 170 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 170 Kč
2.10 km, 32 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 170 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 170 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 170 Kč
VPM9191 Březinová Marie KOS Slavia Plzeň C 888629 170 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 170 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 170 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 170 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 170 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec C 7208088 170 Kč
ASU8964 Bořilová Klára Magnus Orienteering C 515189 170 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 170 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 170 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering C 8655412 170 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 170 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 170 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 170 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 170 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 170 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 170 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 7201826 170 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 170 Kč
1.90 km, 20 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 170 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 170 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 170 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 170 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51883 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
2.10 km, 30 m, 16 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 130 Kč
0010001 kokl jjjs 001 - Hohoho 1005 130 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 130 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 130 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 130 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 130 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 434839 130 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 130 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 130 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 130 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 130 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 8660522 130 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 130 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 130 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 130 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 130 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 130 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 130 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 130 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 130 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 130 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 130 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 130 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 130 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 130 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 130 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 130 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 130 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 130 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 130 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 130 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 130 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 8052217 130 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 130 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 130 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 130 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš C 2125347 130 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 130 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 130 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 130 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 130 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 130 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 130 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 180 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 130 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 130 Kč
1.90 km, 22 m, 15 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 130 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 130 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 130 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 130 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 130 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 130 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 130 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 130 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 130 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 130 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 130 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209279 130 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 130 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 130 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 130 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 130 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 130 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 130 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 130 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 130 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 130 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 130 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 130 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 130 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 130 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 130 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 130 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 130 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 130 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 130 Kč
0130002 Ženčáková Marie 013 - ASPV OA Šumperk 2032185 130 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 130 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 130 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 130 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 130 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8662279 130 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 130 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 130 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 130 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 130 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 130 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 130 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 130 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 130 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 130 Kč
1.80 km, 10 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov 52661 130 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 130 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 130 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 130 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 130 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 130 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 130 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 130 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 130 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 130 Kč
1.60 km, 10 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 130 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 130 Kč
1.50 km, 10 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB0900 Gajda Petr Pražská oblast C 8028811 90 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 90 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 90 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 90 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 90 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 90 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 90 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 90 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 110 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 110 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 110 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 681869 110 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 110 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 110 Kč
KSU0929 Sovadina Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 110 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 110 Kč
KSU1001 Sovadina Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 110 Kč
KSU1020 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 110 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 110 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 110 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 110 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 110 Kč
1.70 km, 10 m, 13 kontrol
(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 90 Kč
JEO0704 Beneš Filip Ještědská oblast C 1424649 90 Kč
JEO0700 Podrábský Ctibor Ještědská oblast B 8663117 90 Kč
JEO0702 Řehoř Hynek Ještědská oblast B 2053559 90 Kč
JEO0803 Lesák Marek Ještědská oblast C 2104590 90 Kč
JEO0701 Riby Philip Ještědská oblast C 7208204 90 Kč
JEO0703 Tomášek Prokop Ještědská oblast B 2120075 90 Kč
JEO0705 Patka Kryštof Ještědská oblast 8304111 90 Kč
POB0802 Víteček Šimon Pražská oblast B 8080630 90 Kč
POB0700 Štrait Vilém Pražská oblast B 2021829 90 Kč
POB0804 Skripnik Matouš Pražská oblast B 8028833 90 Kč
UOL0803 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 130 Kč
POB0703 Studnička Jakub Pražská oblast B 8080820 90 Kč
POB0805 Sedláček Patrik Pražská oblast B 8080829 90 Kč
POB0806 Junek Matouš Pražská oblast C 1302784 90 Kč
JEO0900 Skácel Jan Ještědská oblast C 2073665 90 Kč
JEO0800 Mairich Martin Ještědská oblast C 8662696 90 Kč
VCO0701 Metelka Tomáš Východočeská oblast 331689 90 Kč
VCO0702 Třešňák Matěj Východočeská oblast 8670765 90 Kč
VCO0703 Kopecký Matyáš Východočeská oblast 8654570 90 Kč
VCO0704 Vaníček Jan Východočeská oblast 8051111 90 Kč
VCO0705 Hanák Matěj Východočeská oblast 8662709 90 Kč
VCO0706 Horák Filip Východočeská oblast 2088727 90 Kč
VCO0707 Jelínek František Východočeská oblast 2113356 90 Kč
VCO0708 Ticháček Jakub Východočeská oblast 8190207 90 Kč
VCO0709 Buďárek Šimon Východočeská oblast 9044 90 Kč
JEO0801 Nožička Jan Ještědská oblast C 2088176 90 Kč
ZCO0701 Stehlík Jakub Západočeská oblast B 2103269 90 Kč
ZCO0702 Donda Jakub Západočeská oblast B 8656617 90 Kč
ZCO0706 Škrle Michael Západočeská oblast B 207825 90 Kč
ZCO0800 Vodrážka Štěpán Západočeská oblast C 2031365 90 Kč
ZCO0801 Turek Jakub Západočeská oblast C 7791777 90 Kč
ZCO0803 Křížek Ivo Západočeská oblast C 301726 90 Kč
ZCO0802 Tříska Lukáš Západočeská oblast C 2082920 90 Kč
ZCO0708 Brabec Matěj Západočeská oblast B 2026167 90 Kč
ZCO0707 Bejvančický Josef Západočeská oblast C 2127632 90 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 90 Kč
POB0704 Lacina Jan Pražská oblast C 2126351 90 Kč
POB0803 Machar Eda Pražská oblast B 8080822 90 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 90 Kč
VAL0700 Pěček Jakub Valašská oblast 8660395 90 Kč
VAL0701 Kundrata Vít Valašská oblast 7209278 90 Kč
VAL0703 Stacke Václav Valašská oblast 8662435 90 Kč
VAL0704 Šmelík Daniel Valašská oblast 442590 90 Kč
VAL0713 Vlček Tomáš Valašská oblast 7210090 90 Kč
VAL0705 Mikláš Matěj Valašská oblast 2126258 90 Kč
VAL0806 Hozík Štěpán Valašská oblast 8648637 90 Kč
VAL0810 Pavlík Adam Valašská oblast 8662733 90 Kč
VAL0813 Linhart Jakub Valašská oblast 52688 90 Kč
VAL0800 Pernička Martin Valašská oblast 8104170 90 Kč
MSK0702 Krupa Jan Moravskoslezský kraj B 8655482 90 Kč
VYS0701 Srb Vladimír Oblast Vysočina 8667506 90 Kč
VYS0702 Prášil Jakub Oblast Vysočina 2127589 90 Kč
VYS0801 Vítek Vojtěch Oblast Vysočina 682374 90 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 90 Kč
MSK0703 Stöcker Richard Moravskoslezský kraj C 428249 90 Kč
JMO0809 Štěpánek Ondřej Jihomoravská oblast C 8208112 90 Kč
JMO0701 Račanský Jiří Jihomoravská oblast B 2061842 90 Kč
JMO0717 Ptáček Jonáš Jihomoravská oblast B 8070717 90 Kč
JMO0703 Urválek Jan Jihomoravská oblast B 8100019 90 Kč
JMO0700 Schwab Filip Jihomoravská oblast B 8000710 90 Kč
HAN0800 Světnický Antonín Hanácká oblast B 2108898 90 Kč
STC0803 Magazu Lukas Středočeská oblast C 8663147 90 Kč
STC0802 Matys Ondřej Středočeská oblast B 2050495 90 Kč
STC0801 Zápotocký Jiří Středočeská oblast B 2801037 90 Kč
STC0704 Beran František Středočeská oblast B 2129245 90 Kč
STC0703 Španěl Filip Středočeská oblast B 2080956 90 Kč
STC0702 Lorenc Václav Středočeská oblast B 2044885 90 Kč
STC0701 Jiras Antonín Středočeská oblast B 2042522 90 Kč
STC0700 Heller Jakub Středočeská oblast B 51438 90 Kč
HAN0901 Matoušek Jan Hanácká oblast C 224904 90 Kč
HAN0900 Kovalčík Petr Hanácká oblast B 49430 90 Kč
HAN0805 Gallo Ondřej Hanácká oblast C 7201830 90 Kč
HAN0804 Čech Viktor Hanácká oblast C 2102814 90 Kč
HAN0803 Kubíček Vavřinec Hanácká oblast C 2113097 90 Kč
HAN0802 Mrkvica Václav Hanácká oblast C 7758623 90 Kč
HAN0801 Paloncý Jan Hanácká oblast C 2058484 90 Kč
HAN0704 Král Ondřej Hanácká oblast C 90 Kč
HAN0703 Macek Vojtěch Hanácká oblast C 426313 90 Kč
HAN0700 Janeček Jáchym Hanácká oblast C 2133905 90 Kč
STC0804 Kolář David Středočeská oblast C 2135175 90 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 90 Kč
STE0704 Šotola Filip SK SKI-OB Šternberk C 2116481 90 Kč
JMO0800 Denemarek Max Jihomoravská oblast C 7080127 90 Kč
HAN0701 Navrátil Pavel Hanácká oblast B 7206535 90 Kč
HAN0702 Sekanina Ondřej Hanácká oblast C 52844 90 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 110 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108916 110 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 110 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 110 Kč
MSK0901 Kostka Artur Moravskoslezský kraj C 428258 90 Kč
2.10 km, 28 m, 17 kontrol
(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 90 Kč
JEO0507 Hoetzel Hugo Ještědská oblast B 2060291 90 Kč
JEO0502 Bednařík Vilém Ještědská oblast A 8670461 90 Kč
JEO0509 Maškarinec Marek Ještědská oblast C 2088216 90 Kč
JEO0603 Dolejší Jan Ještědská oblast B 8655448 90 Kč
JEO0510 Nejezchleb Vojtěch Ještědská oblast B 8680578 90 Kč
JEO0601 Míka Albert Ještědská oblast B 8662743 90 Kč
JEO0608 Habán Oliver Ještědská oblast B 8655464 90 Kč
JEO0602 Mairich Filip Ještědská oblast B 8662716 90 Kč
JEO0600 Dejnožka Martin Ještědská oblast B 8662693 90 Kč
POB0501 Šubrt Vojtěch Pražská oblast B 8080825 90 Kč
POB0602 Bulíř Jáchym Pražská oblast B 2103723 90 Kč
POB0604 Elleder David Pražská oblast B 2800343 90 Kč
POB0503 Melišík Jan Pražská oblast B 8660513 90 Kč
POB0601 Skripnik Nikola Pražská oblast B 8028832 90 Kč
POB0505 Dlouhý Aleš Pražská oblast B 2086527 90 Kč
POB0508 Smolka Jakub Pražská oblast B 2096222 90 Kč
POB0606 Koliáš Štěpán Pražská oblast B 2120848 90 Kč
VCO0601 Šeps Daniel Východočeská oblast 8663121 90 Kč
VCO0602 Čihák Jan Východočeská oblast 2104603 90 Kč
VCO0603 Vališ Vojtěch Východočeská oblast 2091545 90 Kč
VCO0604 Hanuš Filip Východočeská oblast 2078481 90 Kč
VCO0605 Šípek Ondřej Východočeská oblast 8663154 90 Kč
VCO0606 Votoček Michal Východočeská oblast 2127658 90 Kč
VCO0607 Hájek Dominik Východočeská oblast 8660514 90 Kč
VCO0608 Janků Štěpán Východočeská oblast 8000142 90 Kč
VCO0609 Morávek Martin Východočeská oblast 8663144 90 Kč
ZCO0500 Kurz Ondřej Západočeská oblast A 1400429 90 Kč
ZCO0502 Janoch Samuel Západočeská oblast C 1421918 90 Kč
ZCO0506 Stehlík Šimon Západočeská oblast B 8670487 90 Kč
ZCO0507 Pivec Jan Západočeská oblast B 9201380 90 Kč
ZCO0508 Němec David Západočeská oblast B 2011846 90 Kč
ZCO0510 Sobota Ondřej Západočeská oblast B 232337 90 Kč
ZCO0600 Svoboda Antonín Západočeská oblast B 7207338 90 Kč
ZCO0603 Spiřík František Západočeská oblast C 8683 90 Kč
ZCO0605 Meduna Filip Západočeská oblast C 8028820 90 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 90 Kč
JEO0607 Zurynek Jan Ještědská oblast B 8662746 90 Kč
POB0605 Machar Matěj Pražská oblast B 8080821 90 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 90 Kč
POB0502 Bolehovský Daniel Pražská oblast A 2073716 90 Kč
VAL0602 Pernička Václav Valašská oblast 7207028 90 Kč
VAL0505 Vaněk Bořek Valašská oblast 8662706 90 Kč
VAL0502 Pekárek Tobias Valašská oblast 8663152 90 Kč
VAL0501 Sláma Šimon Valašská oblast 2080838 90 Kč
MSK0501 Damek Ondřej Moravskoslezský kraj B 8667526 90 Kč
MSK0504 Byrtus Jakub Moravskoslezský kraj B 8663128 90 Kč
MSK0600 Vojvodík Eduard Moravskoslezský kraj B 8670493 90 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 90 Kč
MSK0502 Bíčánek Jan Moravskoslezský kraj B 8655447 90 Kč
MSK0503 Kirschner Damian Moravskoslezský kraj B 2099502 90 Kč
MSK0601 Bjolek Jan Moravskoslezský kraj C 2087708 90 Kč
MSK0603 Chudík Martin Moravskoslezský kraj B 2087511 90 Kč
MSK0604 Ryška Matěj Moravskoslezský kraj B 8667990 90 Kč
MSK0602 Juřeník Jakub Moravskoslezský kraj C 2020706 90 Kč
VYS0501 Vítek Matěj Oblast Vysočina 2061841 90 Kč
VYS0502 Jelínek Filip Oblast Vysočina 2113360 90 Kč
VYS0503 Nouza Michal Oblast Vysočina 2113419 90 Kč
VYS0601 Zrník Tomáš Oblast Vysočina 8662686 90 Kč
VYS0602 Novák Matyáš Oblast Vysočina 2081396 90 Kč
VYS0603 Hendrych Vít Oblast Vysočina 2080831 90 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 90 Kč
JMO0505 Zřídkaveselý Adam Jihomoravská oblast A 8660411 90 Kč
JMO0600 Štěpánek Jan Jihomoravská oblast B 8660548 90 Kč
JMO0504 Strýček Jan Jihomoravská oblast A 2073679 90 Kč
JMO0500 Račanský Jakub Jihomoravská oblast B 2126246 90 Kč
JMO0601 Brosch Ondřej Jihomoravská oblast B 2061789 90 Kč
JMO0602 Koča Vojtěch Jihomoravská oblast B 2051511 90 Kč
JMO0603 Kučera Tomáš Jihomoravská oblast B 1403415 90 Kč
JMO0629 Mudrák Daniel Jihomoravská oblast B 8663145 90 Kč
JMO0611 Čech Radan Jihomoravská oblast B 8663178 90 Kč
JMO0604 Urbánek Tomáš Jihomoravská oblast B 2061850 90 Kč
JMO0506 Odehnal Tomáš Jihomoravská oblast B 8660407 90 Kč
VAL0605 Márton Lukáš Valašská oblast 2121127 90 Kč
PTE0600 Šišma Daniel TJ Sokol Ptení C 2102716 90 Kč
HAN0604 Šána Robert Hanácká oblast B 2104587 90 Kč
HAN0602 Jordán Alexandr Hanácká oblast B 2056276 90 Kč
HAN0601 Borunský Matěj Hanácká oblast B 428264 90 Kč
HAN0600 Štábl Patrik Hanácká oblast B 446437 90 Kč
HAN0506 Vodička Igor Hanácká oblast B 7200909 90 Kč
STC0500 Heller Jiří Středočeská oblast B 8662349 90 Kč
STC0503 Rožek Vojtěch Středočeská oblast C 2060269 90 Kč
STC0504 Jiras Jan Středočeská oblast C 2042521 90 Kč
STC0505 Hudos Václav Středočeská oblast C 2069064 90 Kč
STC0506 Holešta Jakub Středočeská oblast B 2091552 90 Kč
STC0507 Bozděch Tobiáš Středočeská oblast C 2091561 90 Kč
STC0600 Bárta Viktor Středočeská oblast B 2083401 90 Kč
STC0603 Václavík Martin Středočeská oblast B 2099522 90 Kč
HAN0509 Bláha Adam Hanácká oblast B 2073730 90 Kč
HAN0507 Tomanek Lukáš Hanácká oblast B 2056285 90 Kč
HAN0505 Štorek Jan Hanácká oblast C 2075670 90 Kč
HAN0501 Černoch Martin Hanácká oblast B 8667538 90 Kč
HAN0502 Otruba František Hanácká oblast B 8667537 90 Kč
HAN0603 Soldán Robin Hanácká oblast B 8663160 90 Kč
HAN0508 Karásek Antonín Hanácká oblast B 2124798 90 Kč
STC0508 Jíra Filip Středočeská oblast B 8663163 90 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056308 110 Kč
2.30 km, 40 m, 19 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 170 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 170 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 170 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 170 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 170 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 170 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 170 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 170 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 170 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 170 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 170 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 170 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 170 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 170 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 170 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 170 Kč
47S0301 Kubík Maximilián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8100014 170 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 170 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 170 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 170 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 170 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 170 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 170 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 170 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 170 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 170 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 8656652 170 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 170 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 170 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 170 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 170 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 170 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 170 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 170 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 170 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 170 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 170 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 170 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 170 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 170 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 170 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 170 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 170 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 170 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 8660426 170 Kč
ZBM0308 Šipoš Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8100070 170 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 170 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 170 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 170 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 170 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 170 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 8656641 170 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 170 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 1408128 170 Kč
LCE0309 Sláma Richard OOB TJ Slovan Luhačovice C 2008508 170 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8660466 170 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 170 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 170 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Žabovřesky Brno A 8651737 230 Kč
2.00 km, 20 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 130 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 130 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 130 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 130 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 130 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 130 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 130 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 130 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc C 130 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 180 Kč
2.50 km, 52 m, 17 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 170 Kč
0020003 Havlík Adam 002 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 1407834 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 170 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 170 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 170 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 170 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 170 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 8659413 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 170 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 170 Kč
0040001 Knor Martin 004 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 2066091 170 Kč
0040002 Oravec Matúš 004 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 2066094 170 Kč
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 8170817 170 Kč
0050004 Kurák Michal 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 2051399 170 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 170 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 170 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 170 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 170 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 170 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 170 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 170 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 170 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 170 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 170 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 170 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 170 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 170 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 170 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 170 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 170 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno B 7209670 170 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno C 8100023 170 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Žabovřesky Brno B 8100080 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 170 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 170 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 170 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8655381 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 230 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7204989 230 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 230 Kč
2.20 km, 34 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 130 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 130 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 130 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 130 Kč
2.50 km, 52 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 8680600 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 170 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 170 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 170 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 170 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 8033249 170 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 170 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 170 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 170 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 8200031 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 170 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno B 2088141 170 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 8670465 170 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 170 Kč
ZBM0002 Holper Leo SK Žabovřesky Brno C 8000087 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 230 Kč
2.40 km, 48 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(96)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 170 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 170 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 170 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 170 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 170 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 170 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 170 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8033227 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 170 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8185818 170 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 170 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 170 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 170 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 170 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 170 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8033214 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 8656540 170 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 170 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 170 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 170 Kč
SSU8931 Panovec Jan SK Severka Šumperk C 8066608 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 170 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 170 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 170 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 170 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 170 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 170 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 170 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 170 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 8654906 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 170 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 170 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 170 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 170 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 170 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 170 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 52315 170 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 170 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 170 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 170 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 230 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 230 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 9201063 230 Kč
2.30 km, 44 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 170 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8655427 170 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 170 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 170 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 170 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 170 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 170 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 170 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 170 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 170 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 170 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 170 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655376 170 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 170 Kč
SHK9102 Chmelař Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 8663200 170 Kč
ZBM9403 Hinkelmann Erik SK Žabovřesky Brno C 7211016 170 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 170 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 230 Kč
2.40 km, 50 m, 19 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 130 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 130 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 130 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 130 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 130 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 130 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 130 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 130 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 130 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 130 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 130 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 130 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 130 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 130 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 130 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 130 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 130 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 130 Kč
0130001 Ženčák Jaroslav 013 - ASPV OA Šumperk 2060274 130 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 130 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 130 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 130 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 130 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 130 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 130 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 130 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 130 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 130 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 130 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 130 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 130 Kč
24A8200 Videcky Jan (AUS) Bayside Kangaroos 180 Kč
2.30 km, 44 m, 17 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 130 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 130 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 130 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 130 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 130 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 130 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 130 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 130 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 130 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 130 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 130 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 130 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 8656700 130 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 130 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 130 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 130 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 130 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 130 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 130 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 130 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 130 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 130 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 130 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 130 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 130 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 130 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 130 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 130 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 130 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 130 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 130 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 130 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 130 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 130 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 130 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 130 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 130 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 130 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 130 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 130 Kč
ZBM6526 Mlynárik Peter SK Žabovřesky Brno C 876002 130 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 130 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 130 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 130 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 130 Kč
SSU7301 Heiser Kamil SK Severka Šumperk C 130 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 130 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 130 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 130 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 130 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 130 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 130 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 130 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 180 Kč
2.10 km, 30 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 130 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 130 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 130 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 130 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 130 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 130 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 130 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662681 130 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 130 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 130 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 130 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 130 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 130 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 130 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 130 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 130 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 130 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 130 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 130 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 130 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 130 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 180 Kč
1.80 km, 14 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 130 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 130 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 130 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 130 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 130 Kč
1.60 km, 10 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 130 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 130 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
1.30 km, 10 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 40 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 8010900 40 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
0070001 štáblova Nela a Silvie 007 - magnus orientiring 920658 40 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 40 Kč
0080001 Ondřej Kalina 008 - ASU 52599 40 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 40 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 428255 40 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C zapůjčit 80 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 40 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 40 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál C 40 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 247250 40 Kč
KSU1220 Jäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 40 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 40 Kč
PTE1400 Fládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 40 Kč
0070002 Divinová Anna 007 - magnus orientiring zapůjčit 80 Kč
SSUnnnn Pánek Milan SK Severka Šumperk 52656 40 Kč
2.80 km, 52 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(87)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 170 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 170 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 170 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 170 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 170 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 170 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 170 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 170 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 170 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 8656521 170 Kč
0030001 Nakvosas Gytis 003 - OK Ažuolas 1394123 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 170 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 170 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 8656707 170 Kč
0050001 Mušinský Tomáš 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 8656717 170 Kč
0050003 Krajčík Michal 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 8656741 170 Kč
0050006 Tysz Adam 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 2020702 170 Kč
0060001 Davidik Marian 006 - (SVK) Kobra 8667959 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 170 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 170 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 170 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 170 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 170 Kč
0100002 Mižúr Peter 010 - (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 7202851 170 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 170 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
27S8100 Bukovac Pavol (SVK) Farmaceut Bratislava 8115118 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 170 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 170 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 8660447 170 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 170 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 8670464 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 170 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 170 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 170 Kč
12A0000 Kastner Nicolas (AUT) Naturfreunde Wien 8023456 170 Kč
18A0000 Bichl Daniel (AUT) WAT 8631576 170 Kč
18A0001 Glaner Franz (AUT) WAT 8334334 170 Kč
1.40 km, 10 m, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416715 100 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 53372 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
SIT7851 Byrtusová Petra OK SILESIA C 7200589 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
0130003 Jonášová Hana 013 - ASPV OA Šumperk zapůjčit 140 Kč
0130004 Jonáš Marek 013 - ASPV OA Šumperk zapůjčit 140 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 100 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2127575 100 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 100 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 100 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 100 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 100 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 100 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 100 Kč
NNN0000 Beneš Vojtěch Neregistrovaní 361981 100 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 100 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SKOB Horní Benešov C 301316 100 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 100 Kč
AOP0450 Rožanská Alena Orientační Běh Opava C 232166 100 Kč
AOP7450 Rožanská Markéta Orientační Běh Opava C 232192 100 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 682345 100 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov 2051531 100 Kč
0140001 Chmelařová Blanka 014 - Péčkaři 8885 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 100 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 100 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 100 Kč
KSU0551 Hloušková Marcela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 100 Kč
PTE Fládr Luboš TJ Sokol Ptení 2102715 100 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 100 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 8667511 100 Kč
SSU07nn Vavříková Tereza SK Severka Šumperk 100 Kč
SSU02nn Vyskočil Vojtěch SK Severka Šumperk 100 Kč
SSU06nn Vyskočil Filip SK Severka Šumperk 100 Kč
2.30 km, 46 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice E 8271093 170 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga R 8663183 170 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 170 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 170 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 170 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 170 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 170 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 8660390 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 170 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 170 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 170 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 170 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 170 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 170 Kč
0100001 Sedileková Ela 010 - (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 170 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 170 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 170 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno C 8660401 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 170 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 170 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 170 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 170 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 1007544 230 Kč
celkem přihlášených: 1323, vklad: 179470 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.