Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: D12C

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D12C 1.60 km, 10 m, 15 kontrol

(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEO0750 Lamačová Barbora Ještědská oblast B 8421842 90 Kč
JEO0753 Lipenská Barbora Ještědská oblast B 2095948 90 Kč
JEO0755 Rejholcová Tereza Ještědská oblast C 2067682 90 Kč
JEO0951 Tomášková Matilda Ještědská oblast C 2120062 90 Kč
POB0950 Mullis Carolina Pražská oblast B 8660470 90 Kč
POB0850 Bulířová Žofie Pražská oblast C 2113070 90 Kč
POB0750 Baldrianová Eva Pražská oblast B 8660533 90 Kč
POB0751 Gregorová Alice Pražská oblast C 7208080 90 Kč
POB0854 Snížková Adéla Pražská oblast C 8080814 90 Kč
POB0752 Gajdová Michaela Pražská oblast B 8660527 90 Kč
POB0853 Malečková Pavlína Pražská oblast C 8000237 90 Kč
POB0753 Lampová Amálie Pražská oblast B 8080827 90 Kč
VCO0751 Podlešáková Monika Východočeská oblast 2085583 90 Kč
VCO0752 Havrdová Sheila Východočeská oblast 8101007 90 Kč
VCO0753 Malá Anežka Východočeská oblast 9099 90 Kč
VCO0754 Novotná Vendula Východočeská oblast 8033203 90 Kč
VCO0755 Chrástová Barbora Východočeská oblast 8670473 90 Kč
VCO0756 Hanušová Markéta Východočeská oblast 2085588 90 Kč
VCO0757 Pipková Karolína Východočeská oblast 8663190 90 Kč
VCO0758 Čapková Markéta Východočeská oblast 9665 90 Kč
VCO0759 Netuková Anežka Východočeská oblast 8660536 90 Kč
JEO0850 Nožičková Eva Ještědská oblast C 2078479 90 Kč
ZCO0751 Bauerová Aneta Západočeská oblast C 8644880 90 Kč
ZCO0753 Kropáčová Zuzana Západočeská oblast C 2127659 90 Kč
ZCO0752 Bodurková Denisa Západočeská oblast B 2127645 90 Kč
ZCO0754 Frühaufová Julie Západočeská oblast C 9101105 90 Kč
ZCO0850 Mayerová Daniela Západočeská oblast B 2116448 90 Kč
ZCO0851 Sobotová Kateřina Západočeská oblast C 434815 90 Kč
ZCO0950 Gelnerová Markéta Západočeská oblast C 9102146 90 Kč
JEO0852 Novotná Karolína Ještědská oblast 8680596 90 Kč
POB0855 Vondráčková Alžběta Pražská oblast C 2103732 90 Kč
JEO0952 Zabořilová Anna Ještědská oblast C 2060292 90 Kč
POB0851 Hladíková Julie Pražská oblast B 2092422 90 Kč
VCO0760 Chlupáčová Anežka Východočeská oblast 52799 90 Kč
VAL0751 Entová Kateřina Valašská oblast 2121124 90 Kč
VAL0851 Fišerová Markéta Valašská oblast 2070831 90 Kč
VAL0750 Hrbáčková Michaela Valašská oblast 331031 90 Kč
MSK0751 Štětínská Tereza Moravskoslezský kraj B 8670475 90 Kč
MSK0757 Rychlá Karolína Moravskoslezský kraj B 8654916 90 Kč
MSK0850 Byrtusová Klára Moravskoslezský kraj C 8667954 90 Kč
VYS0751 Oranyová Sylva Oblast Vysočina 52192 90 Kč
VYS0752 Běloušková Kateřina Oblast Vysočina 2082930 90 Kč
VYS0851 Charouzová Eliška Oblast Vysočina 2124755 90 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 90 Kč
JMO0751 Dobrovolná Anna Jihomoravská oblast B 8120028 90 Kč
JMO0753 Kubáňová Tereza Jihomoravská oblast C 8663207 90 Kč
JMO0750 Dvořáková Lucie Jihomoravská oblast B 2088166 90 Kč
JMO0855 Janíková Anna Jihomoravská oblast C 2126231 90 Kč
JMO0757 Taslerová Martina Jihomoravská oblast C 2067324 90 Kč
JMO0888 Čechová Johana Jihomoravská oblast C 8180908 90 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 90 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 90 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 90 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2135185 90 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2127525 90 Kč
HAN0751 Kovalčíková Alena Hanácká oblast B 49438 90 Kč
HAN0750 Jílková Pavla Hanácká oblast B 2069073 90 Kč
HAN0753 Cetlová Karolína Hanácká oblast B 2091596 90 Kč
STC1050 Mišeková Lucie Středočeská oblast C 8660577 90 Kč
STC0953 Balejová Sofie Středočeská oblast C 8660541 90 Kč
STC0952 Pěkná Alžběta Středočeská oblast C 53537 90 Kč
STC0951 Petriláková Amálie Rebeka Středočeská oblast B 7205024 90 Kč
STC0754 Fialová Kateřina Středočeská oblast B 2125345 90 Kč
STC0753 Havlová Tereza Středočeská oblast C 402407 90 Kč
STC0752 Vejražková Anna Středočeská oblast B 2801009 90 Kč
STC0751 Mišeková Kateřina Středočeská oblast B 8660576 90 Kč
STC0750 Kudrnáčová Marta Středočeská oblast B 2084937 90 Kč
HAN0950 Tomanková Alice Hanácká oblast C 2053541 90 Kč
HAN0851 Pachmannová Iva Hanácká oblast C 232251 90 Kč
HAN0850 Reichlová Pavla Hanácká oblast C 7211248 90 Kč
HAN0757 Matoušková Johana Hanácká oblast C 52561 90 Kč
HAN0756 Rozsívalová Adéla Hanácká oblast C 2090865 90 Kč
HAN0754 Janků Karolína Hanácká oblast C 2069084 90 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 90 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 90 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 90 Kč
HAN0755 Bartášková Karolína Hanácká oblast C 416509 90 Kč
HAN0852 Otrubová Karolína Hanácká oblast C 2061810 90 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 110 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 90 Kč