Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: D18A

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D18A 2.20 km, 46 m, 16 kontrol

(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 170 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 170 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 170 Kč
43S0250 Kostercová Viktória (SVK) Športový klub Sandberg 2079535 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 170 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 170 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 170 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 170 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 170 Kč
0050002 Ivanková Sandra 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 8631587 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 170 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 170 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 170 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 170 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8656721 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 170 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 170 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 170 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 170 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 170 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
0120001 Patassiová Michaela 012 - (SVK) TJ Farmaceut Bratislava 8670509 170 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 170 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 170 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 170 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 170 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 7053354 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
LCE0261 Weissová Ľuboslava OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032149 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 170 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 170 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 230 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 230 Kč