Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: H12C

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H12C 1.70 km, 10 m, 13 kontrol

(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 90 Kč
JEO0704 Beneš Filip Ještědská oblast C 1424649 90 Kč
JEO0700 Podrábský Ctibor Ještědská oblast B 8663117 90 Kč
JEO0702 Řehoř Hynek Ještědská oblast B 2053559 90 Kč
JEO0803 Lesák Marek Ještědská oblast C 2104590 90 Kč
JEO0701 Riby Philip Ještědská oblast C 7208204 90 Kč
JEO0703 Tomášek Prokop Ještědská oblast B 2120075 90 Kč
JEO0705 Patka Kryštof Ještědská oblast 8304111 90 Kč
POB0802 Víteček Šimon Pražská oblast B 8080630 90 Kč
POB0700 Štrait Vilém Pražská oblast B 2021829 90 Kč
POB0804 Skripnik Matouš Pražská oblast B 8028833 90 Kč
UOL0803 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 130 Kč
POB0703 Studnička Jakub Pražská oblast B 8080820 90 Kč
POB0805 Sedláček Patrik Pražská oblast B 8080829 90 Kč
POB0806 Junek Matouš Pražská oblast C 1302784 90 Kč
JEO0900 Skácel Jan Ještědská oblast C 2073665 90 Kč
JEO0800 Mairich Martin Ještědská oblast C 8662696 90 Kč
VCO0701 Metelka Tomáš Východočeská oblast 331689 90 Kč
VCO0702 Třešňák Matěj Východočeská oblast 8670765 90 Kč
VCO0703 Kopecký Matyáš Východočeská oblast 8654570 90 Kč
VCO0704 Vaníček Jan Východočeská oblast 8051111 90 Kč
VCO0705 Hanák Matěj Východočeská oblast 8662709 90 Kč
VCO0706 Horák Filip Východočeská oblast 2088727 90 Kč
VCO0707 Jelínek František Východočeská oblast 2113356 90 Kč
VCO0708 Ticháček Jakub Východočeská oblast 8190207 90 Kč
VCO0709 Buďárek Šimon Východočeská oblast 9044 90 Kč
JEO0801 Nožička Jan Ještědská oblast C 2088176 90 Kč
ZCO0701 Stehlík Jakub Západočeská oblast B 2103269 90 Kč
ZCO0702 Donda Jakub Západočeská oblast B 8656617 90 Kč
ZCO0706 Škrle Michael Západočeská oblast B 207825 90 Kč
ZCO0800 Vodrážka Štěpán Západočeská oblast C 2031365 90 Kč
ZCO0801 Turek Jakub Západočeská oblast C 7791777 90 Kč
ZCO0803 Křížek Ivo Západočeská oblast C 301726 90 Kč
ZCO0802 Tříska Lukáš Západočeská oblast C 2082920 90 Kč
ZCO0708 Brabec Matěj Západočeská oblast B 2026167 90 Kč
ZCO0707 Bejvančický Josef Západočeská oblast C 2127632 90 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 90 Kč
POB0704 Lacina Jan Pražská oblast C 2126351 90 Kč
POB0803 Machar Eda Pražská oblast B 8080822 90 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 90 Kč
VAL0700 Pěček Jakub Valašská oblast 8660395 90 Kč
VAL0701 Kundrata Vít Valašská oblast 7209278 90 Kč
VAL0703 Stacke Václav Valašská oblast 8662435 90 Kč
VAL0704 Šmelík Daniel Valašská oblast 442590 90 Kč
VAL0713 Vlček Tomáš Valašská oblast 7210090 90 Kč
VAL0705 Mikláš Matěj Valašská oblast 2126258 90 Kč
VAL0806 Hozík Štěpán Valašská oblast 8648637 90 Kč
VAL0810 Pavlík Adam Valašská oblast 8662733 90 Kč
VAL0813 Linhart Jakub Valašská oblast 52688 90 Kč
VAL0800 Pernička Martin Valašská oblast 8104170 90 Kč
MSK0702 Krupa Jan Moravskoslezský kraj B 8655482 90 Kč
VYS0701 Srb Vladimír Oblast Vysočina 8667506 90 Kč
VYS0702 Prášil Jakub Oblast Vysočina 2127589 90 Kč
VYS0801 Vítek Vojtěch Oblast Vysočina 682374 90 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 90 Kč
MSK0703 Stöcker Richard Moravskoslezský kraj C 428249 90 Kč
JMO0809 Štěpánek Ondřej Jihomoravská oblast C 8208112 90 Kč
JMO0701 Račanský Jiří Jihomoravská oblast B 2061842 90 Kč
JMO0717 Ptáček Jonáš Jihomoravská oblast B 8070717 90 Kč
JMO0703 Urválek Jan Jihomoravská oblast B 8100019 90 Kč
JMO0700 Schwab Filip Jihomoravská oblast B 8000710 90 Kč
HAN0800 Světnický Antonín Hanácká oblast B 2108898 90 Kč
STC0803 Magazu Lukas Středočeská oblast C 8663147 90 Kč
STC0802 Matys Ondřej Středočeská oblast B 2050495 90 Kč
STC0801 Zápotocký Jiří Středočeská oblast B 2801037 90 Kč
STC0704 Beran František Středočeská oblast B 2129245 90 Kč
STC0703 Španěl Filip Středočeská oblast B 2080956 90 Kč
STC0702 Lorenc Václav Středočeská oblast B 2044885 90 Kč
STC0701 Jiras Antonín Středočeská oblast B 2042522 90 Kč
STC0700 Heller Jakub Středočeská oblast B 51438 90 Kč
HAN0901 Matoušek Jan Hanácká oblast C 224904 90 Kč
HAN0900 Kovalčík Petr Hanácká oblast B 49430 90 Kč
HAN0805 Gallo Ondřej Hanácká oblast C 7201830 90 Kč
HAN0804 Čech Viktor Hanácká oblast C 2102814 90 Kč
HAN0803 Kubíček Vavřinec Hanácká oblast C 2113097 90 Kč
HAN0802 Mrkvica Václav Hanácká oblast C 7758623 90 Kč
HAN0801 Paloncý Jan Hanácká oblast C 2058484 90 Kč
HAN0704 Král Ondřej Hanácká oblast C 90 Kč
HAN0703 Macek Vojtěch Hanácká oblast C 426313 90 Kč
HAN0700 Janeček Jáchym Hanácká oblast C 2133905 90 Kč
STC0804 Kolář David Středočeská oblast C 2135175 90 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 90 Kč
STE0704 Šotola Filip SK SKI-OB Šternberk C 2116481 90 Kč
JMO0800 Denemarek Max Jihomoravská oblast C 7080127 90 Kč
HAN0701 Navrátil Pavel Hanácká oblast B 7206535 90 Kč
HAN0702 Sekanina Ondřej Hanácká oblast C 52844 90 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 110 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108916 110 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 110 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 110 Kč
MSK0901 Kostka Artur Moravskoslezský kraj C 428258 90 Kč