Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: H18A

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H18A 2.50 km, 52 m, 17 kontrol

(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 170 Kč
0020003 Havlík Adam 002 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 1407834 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 170 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 170 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 170 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 170 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 170 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 8659413 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 170 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 170 Kč
0040001 Knor Martin 004 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 2066091 170 Kč
0040002 Oravec Matúš 004 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 2066094 170 Kč
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 8170817 170 Kč
0050004 Kurák Michal 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 2051399 170 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 170 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 170 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 170 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 170 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 170 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 170 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 170 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 170 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 170 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 170 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 170 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 170 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 170 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 170 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 170 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 170 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno B 7209670 170 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno C 8100023 170 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Žabovřesky Brno B 8100080 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 170 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 170 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 170 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8655381 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 230 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7204989 230 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 230 Kč