Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: H21A

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H21A 2.40 km, 48 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.06

(96)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 170 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2088211 170 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 170 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 170 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 170 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 170 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 170 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8033227 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 170 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8185818 170 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 170 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 170 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 170 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 170 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 170 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8033214 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 8656540 170 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 170 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 170 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 170 Kč
SSU8931 Panovec Jan SK Severka Šumperk C 8066608 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 170 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 170 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 170 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 170 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 170 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 170 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 170 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 170 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 8654906 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 170 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 170 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 170 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 170 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 170 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 170 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 52315 170 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 170 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 170 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 170 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 230 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 230 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 9201063 230 Kč