Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: M21E

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

M21E 2.80 km, 52 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.06

(87)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 170 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 170 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 170 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 170 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 170 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 170 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 170 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 170 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 170 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 8656521 170 Kč
0030001 Nakvosas Gytis 003 - OK Ažuolas 1394123 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 170 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 170 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 170 Kč
0050001 Mušinský Tomáš 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 8656717 170 Kč
0050003 Krajčík Michal 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 8656741 170 Kč
0050006 Tysz Adam 005 - (SVK) Klub OB ATU Košice 2020702 170 Kč
0060001 Davidik Marian 006 - (SVK) Kobra 8667959 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 170 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 170 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 170 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 170 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 170 Kč
0100002 Mižúr Peter 010 - (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 7202851 170 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 170 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
27S8100 Bukovac Pavol (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 170 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 170 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 8660447 170 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 170 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 8670464 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 170 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 170 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 170 Kč
12A0000 Kastner Nicolas (AUT) Naturfreunde Wien 8023456 170 Kč
18A0000 Bichl Daniel (AUT) OJE-Wappler 8631576 170 Kč
18A0001 Glaner Franz (AUT) OJE-Wappler 8334334 170 Kč