Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: D35C

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D35C 2.10 km, 30 m, 16 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 130 Kč
0010001 kokl jjjs 001 - Hohoho 1005 130 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 130 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 130 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 130 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 130 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 434839 130 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 130 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 130 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 130 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 130 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 8660522 130 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 130 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 130 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 130 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 130 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 130 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 130 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 130 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 130 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 130 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 130 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 130 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 130 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 130 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 130 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 130 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 130 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 130 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 130 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 130 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 130 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 8052217 130 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 130 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 130 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 130 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš C 2125347 130 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 130 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 130 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 130 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 130 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 130 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 130 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 180 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 130 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 130 Kč